Znamy tytuł nadchodzącej kolaboracji Seleny Gomez i girlsbandu BLACKPINK! “ICE CREAM” nowym, letnim hitem?

Do wyczekiwanej kolaboracji pomiędzy popularnym, koreańskim girlsbandem, a Seleną Gomez pozostało jedynie 5 dni. Piosenkarka stara się cały czas podsycać atmosferę i publikuje nowe materiały promocyjne.

Selena Gomez oraz YG Entertainment oficjalnie potwierdzili, że nowy utwór będzie nosił nazwę “ICE CREAM” oraz że prawdopodobnie zadebiutuje wraz z teledyskiem. Dzięki jednej z członkiń zespołu, Jisoo, wiemy, że dziewczyny nie miały fizycznej możliwości, by razem nagrywać teledysk:

“Nie miałam możliwości pracy z nią osobiście. Piosenka została ukończona poprzez komunikację i dopasowanie się do naszych grafików. Ona jest niesamowitą gwiazdą na światową skalę, lecz kiedy zobaczyłam ją robiącą własne sugestie [odnośnie piosenki] z luźnym nastawieniem, poczułam, że jest bardzo fajną oraz szanowaną osobą.”

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że produkacją piosenki zajął się Tommy Brown, który jest odpowiedzialny za takie utwory jak „7 Rings” czy „Thank U, Next” od Ariany Grande, która jak się okazuje, także brała udział w tworzeniu “ICE CREAM” i ze swoją znajomą i tekściarką, Victorią Monet, pomagały przy tekście. “Jestem tym bardzo podekscytowana!!! Dużo miłości dla zespołu i tych pań!!!!” – napisała gwiazda na Instagramie.

ICE CREAM – Sesja promocyjna

ICE CREAM – Zdjęcia zza kulis nagrywania teledysku

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.