Wywiad Seleny Gomez w rozgłośni SiriusXM w Los Angeles, Kalifornia

Selena Gomez zatrzymała się w czwartek, 24 października w rozgłośni radiowej SiriusXM, aby porozmawiać o jej długo oczekiwanym powrocie do muzyki i inspiracjach związanych z jej nowymi singlami: „Lose You To Love Me” i „Look At Her Now”. Podczas wywiadu gwiazda muzyki pop ujawniła gospodarzom (Tony Fly i Symon), że kontynuacja singla „Lose You To Love Me” miała być podziękowaniem dla jej armii lojalnych Selenators. „Więc to zrobiłam dla moich fanów” – powiedziała. „Media społecznościowe wzmacniają Wasze relacje z ludźmi, więc czuję się o wiele bliżej niż byłam kiedykolwiek wcześniej. Więc chciałam, żeby wiedzieli, że nic mi nie jest. Wiesz, chciałam wydać ten moment z „Lose You To Love Me”, ale było to bardziej: „Jestem dumna z siebie i Jestem Wam bardzo wdzięczna.” Sprawdźcie zdjęcia i tłumaczenie wywiadu.

Udając się do rozgłośni radiowych w Los Angeles, Kalifornia – 24 października

Selena Gomez w rozgłośni radiowej SiriusXM w Los Angeles, Kalifornia – 24 października

„Więc to zrobiłam dla moich fanów” – powiedziała Gomez o piosence „Look At Her Now”. „Media społecznościowe wzmacniają Wasze relacje z ludźmi, więc czuję się o wiele bliżej niż byłam kiedykolwiek wcześniej. Więc chciałam, żeby wiedzieli, że nic mi nie jest. Wiesz, chciałam wydać ten moment z „Lose You To Love Me”, ale było to bardziej: „Jestem dumna z siebie i Jestem Wam bardzo wdzięczna.”

Gwiazda dodała, że jest dumna z siebie i jest szczęśliwa, że ma fanów. Dodała, że „Look At Her Now” po prostu opowiada historię, że obojętnie, jak źle jest w Twoim życiu, zawsze możesz z tego wyjść.

W tej części wywiadu gwiazda opowiada o swoim powrocie do muzyki. Gomez wyznała, że potrzebowała czasu dla siebie, żeby zadbać o własne życie i sprawdzić, czy mentalnie czuje się dobrze.

Gomez dodała, że zamierza wydać więcej muzyki i nie może się tego doczekać.

Artystka wyznała, że rozmawiała z prezesem Interscope Records o tym, że przed końcem roku chce wydać jeszcze więcej muzyki, na co odpowiedział jej, że powinna się uspokoić.

Selena wypowiada się o producencie muzycznym, jaki jest Finneas. Gomez dodała, że jest on świetny i dobrze, że pytał, co ma dodać do jej utworów, tak aby brzmiały jak najlepiej.

Ulubiona pizza: „Jalapenos i grzyby.”

Ulubione jedzenie: „Tamales.”

Ulubiony przedmiot szkolny: „Niewiele z nich, ale biologia. Byłam zafascynowana naturą i botaniką. Miałam momenty, w których byłam zakręcona na tle roślin i zachwycałam się każdym liściem. Mam dużo sukulentów w domu.”

Ulubiony deser: „Reese’s.”

Ulubiony zespół: „Mam dobrego przyjaciela z Kanady i on ma zespół i nazywa się Goodbye Honolulu.”

Ostatnia piosenka piosenkarki, którą słuchałaś: „Nie mam pojęcia.”

Najbardziej irytująca drobnostka: „Gdy ludzie są lekceważący.”

Ulubiony serial: „Serial Netflixa pod tytułem „Black Summer”.”

Ulubiona kawa: „Karmelowe macchiato.”

Chrapiesz: „Nie, ale mówię przez sen. To jest jak cała rozmowa. Ona [pokazując na Connar Franklin] musi mnie budzić, bo mówię głośno i to jest bardzo dziwne.”

Ulubione przekleństwo: „Sukinsyn.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.