Wesele kuzynki Priscilli DeLeon w Dallas, Teksas

To był przełomowy dzień w życiu kuzynki Seleny Gomez – Priscilli DeLeon. Dziewczyna wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Jay’a Cosme’a. Uroczystość odbyła się w rodzinnym stanie wokalistki – Teksasie, a dokładnie w Dallas. Piosenkarka pojawiła się zarówno na ślubie jak i weselu, gdzie spędziła czas w towarzystwie znajomych oraz rodziny. Z otoczenia Gomez z Los Angeles, panna młoda zaprosiła przyjaciółkę Seleny – Theresę Marie Mingus oraz jej stylistkę fryzur – Marissę Marino. Piosenkarka miała okazję spotkać się także ze swoim tatą, Ricardo Gomez. Gwiazda tuż przed ceremonią odwiedziła jeden z salonów w Dallas, gdzie wykonano jej profesjonalny makijaż. Efektem podzieliła się makijażystka na własnym Instagramie. Piosenkarka spotkała tam też kilku fanów, którym nie odmówiła wykonania wspólnych zdjęć. W ciągu dnia artystka znalazła też chwilę, by zajrzeć na własnego Twittera, by wesprzeć singiel znajomego, Aarona Carpentera [przeczytaj post]. Wokalistka na ten wyjątkowy wieczór założyła długą, czarną sukienkę. Gwiazda jako jedna z druhen podczas wesela wygłosiła wzruszającą przemowę, dziękując kuzynce za to, że dała jej siłę i nauczyła ją, jak ją wykorzystywać. Obejrzyjcie najnowsze zdjęcia oraz nagrania z wczorajszego dnia.

Przygotowania do uroczystości ślubnej w Dallas, Teksas – 19 lipca

Selena Gomez z fanami w Dallas, Teksas – 19 lipca

Wesele kuzynki Priscilli DeLeon w Dallas, Teksas – 19 lipca


Wesele kuzynki Priscilli DeLeon w Dallas, Teksas – 19 lipcahttps://twitter.com/selenasmediapl/status/1152470622963929088

Przemowa Seleny Gomez na ślubie jej kuzynki Priscilli DeLeon w Teksasie: „Dziękuję Ci za to, że jesteś w moim życiu. Nauczyłaś mnie, jak być silną i dałaś szansę, żeby to praktykować. Jestem szczęśliwa, że ułożyłaś sobie życie, że znajdujesz czas, by być też w moim. Mam nadzieję, że przeżyjecie tę podróż–życie już zawsze razem. Cieszę się, że jesteśmy tu wszyscy razem, żeby to świętować. Kocham Cię.”

Więcej nagrań: 1 2345677789101112

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.