W domu z Seleną Gomez: ekskluzywny wywiad z gwiazdą dla marki Puma

Selena Gomez w ostatnim czasie udzieliła krótkiego wywiadu dla marki Puma, z którą współpracuje od 2017 roku. Piosenkarka zdradziła co robi w swoim domu odkąd na świecie panuje pandemia, jak utrzymuje kontakt z bliskimi oraz podzieliła się z fanami swoimi nowymi zainteresowaniami.

Tłumaczenie rozmowy już dostępne do przeczytania poniżej.

Jak zachowujesz spokój i pozytywne nastawienie w tym czasie?
Jak wszyscy inni, w tym czasie czuję się niespokojna i przeżywam różne emocje. Z tego powodu uważam, że ważne jest, aby być na bieżąco i otrzymywać najnowsze wiadomości, ale także robić sobie przerwy, ponieważ może to być przytłaczające. Czytanie i słuchanie muzyki było ogromnym czynnikiem zapewniającym mi spokój.

Jak pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną?
Nieobecność rodziny i przyjaciół jest zdecydowanie jedną z najtrudniejszych części. Mam szczęście, że dziadkowie zostają ze mną i kilkoma przyjaciółmi. Wiem, że nie wszyscy mają to szczęście i ludzie czują się odizolowani i samotni. Odbieranie telefonu i dzwonienie do ludzi nigdy nie było tak ważne. Mamy kontakt również z ludźmi, z którymi nie miałam styczności przez jakiś czas.

Wciąż słuchamy “Boyfriend”. Jesteś podekscytowana na powrót do studia? Czy potrafiłaś coś napisać i zainspirować się podczas siedzenia w domu?
Przed zarządzeniem pobytu w domu pracowałam w studio. Nie chciałam tracić poczucia inspiracji, dlatego ciągle spisuję pomysły i teksty piosenek w moich dziennikach.

Ulubiony program lub film, który ostatnio odkryłaś lub oglądałaś ponownie?
Ponownie oglądam rzeczy z czasów młodości, ponieważ przywraca to nostalgiczne uczucie. Polecam również oglądanie starych odcinków SNL, aby się rozweselić i uciec od ciężaru tego, co się dzieje. Uwielbiam również Good Girls, Ozark, The Morning Show i myślę, że obejrzałam The Invisible Man jakieś 15 razy, ponieważ to było tak świetne.

Przebywanie w środku zazwyczaj oznacza noszenie wygodnych ubrań, jakie ubrania Pumy tuliłaś do siebie?
PUMA ma najlepsze bluzy, a ja kocham duże bluzy. Naprawdę uwielbiam ą nową pofarbowaną.

Jakich ćwiczeń w domu próbowałaś? Jakieś wskazówki?
Youtube! Jest tam tak wiele dobrych treningów i możesz je mieszać. Zatańcz jednego dnia, ćwicz jogę innego.

Czy próbowałaś czegoś nowego, by być ciągle zajętą?
Niedawno zajęłam się malarstwem akwarelowym! Zaczęłam także nową serię książek. Aha i gotowałam posiłki, których nigdy wcześniej nie gotowałam!

Czy możesz podzielić się czymś, co ostatnio rozśmieszyło cię lub uszczęśliwiło?
Kiedy niedawno dostałam mojego nowego szczeniaka, Daisy! Moi przyjaciele zawsze wiedzą jak mnie pocieszyć i rozśmieszyć, kiedy czuję się przygnębiona.

Czy jest jeszcze coś, o czym ludzie powinni wiedzieć lub myśleć w tym czasie?
Proszę, zostańcie w domu! Wiem, że słyszeliście to wiele razy, ale to naprawdę wymaga nas wszystkich, aby pokonać tego okropnego wirusa. Bądźcie bezpieczni i przesyłam mnóstwo miłości mojej rodzinie i fanom PUMA!

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.