Utwór „Look At Her Now” i album „Rare” na końcoworocznych listach UPROXX

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca 2020 roku. Z tego roku wiele stron internetowych tworzy rankingi, w których wybierają najlepsze utwory bądź albumy. Jedną z tych witryn jest strona UPROXX, która wyróżniła utwory wokalistki już rok temu [zobacz więcej, zobacz więcej]

UPROXX umieściło promocyjny singiel „Look At Her Now” na #43 miejscu listy „50 najlepszych utworów 2020 roku” oraz album „Rare” na #30 pozycji zestawienia „50 najlepszych albumów 2020 roku”.

#43 Look At Her Now
Na szczycie roku, Selena Gomez na zawsze odłączyła się od Justina Biebera. Wydając „Rare” w następstwie jego niewiarygodnie szybkiego małżeństwa, Gomez zdobyła swoją własną perspektywę w najlepszy sposób – lśniące piosenki pop. „Look At Her Now” to wyróżnienie najnowszej kolekcji Seleny, które potwierdza, że że jest lepsze niż kiedykolwiek po kilku ciężkich latach, z tak uzależniającym materiałem, że utknie ci w głowie na długo po tym, jak zniknie twój ostatni ex.

#30 Rare
W miesiącach poprzedzających rozpad świata, Selena śpiewała nam o swoim odrodzeniu. Rzadka jest deklaracja niezależności od artysty uwikłanego we współzależność i radzącego sobie z presją sławy już od młodości. Wejście w dorosłość oznaczało dla niej koniecznie stawienie czoła tym dwóm demonom, a robi to z charakterystycznymi tekstami i wybitnymi występami wokalnymi. To najbliższy krok do absolutnej klasyki, jaką kiedykolwiek zrobiła Selena.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.