Udział Seleny Gomez w „Shark Tank” w Culver City, Kalifornia

Selena Gomez od swoich przyjaciół na swoje 27 urodziny dostała… występ w programie „Shark Tank”. Takiego prezentu artystka nie spodziewała się! Jest to reality show, którego uczestnicy namawiają milionerów do zainwestowania w pomysły biznesowe. Prawdopodobnie w takim też charakterze w programie pojawiła się piosenkarka, która napisała na Instagramie, że ma totalną obsesje na punkcie programu „Shark Tank” [sprawdź wpis]. Do programu zaprosił wokalistkę Mark Cuban, który prowadzi program od kilku sezonów, a poza tym jest właścicielem drużyny koszykówki Dallas Mavericks. „Cześć, Selena Gomez, tu Mark Cuban z Shark Tank. Chcę tylko powiedzieć: Wszystkiego najlepszego z okazji 27 urodzin. Mam nadzieję, że Ci się spodoba” – słyszymy w zapowiedzi filmowej. Wczoraj, 19 września w Culver City, Kalifornia odbyły się nagrywki odcinka z udziałem wokalistki. Artystka w studio „Shark Tank” pojawiła się wraz z przyjaciółmi, czyli z Caroline & Connar Franklin i Aaronem Carpenter. Premiera odcinka z Gomez już niebawem, tymczasem pojawiło się kilka zdjęć oraz nagrań z wieczoru w Culver City, Kalifornia. Zapoznajcie się z najnowszymi multimediami poniżej.

Udział Seleny Gomez w „Shark Tank” w Culver City, Kalifornia – 19 wrześniaOpuszczając studio nagraniowe programu „Shark Tank” w Culver City, Kalifornia – 20 wrzesień


Selena Gomez na Instagramie – 20 września

Selena Gomez na Instagramie: „Moje marzenie się spełniło. Moi przyjaciele zaskoczyli mnie w moje urodziny taśmą z „Shark Tank” i wreszcie się to stało!! Dziękuję bardzo za to, że jesteście mili, zabawni i szczerzy.🦈”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1175328797127823360

Selena Gomez na Instagram Stories – 20 września


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1175330070887575552

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.