Trevor Daniel opowiada o współpracy z Seleną Gomez przy utworze “Past Life” dla magazynu Notion

Trevor Daniel, z którym Selena Gomez jakiś czas temu wydała remix do utworu “Past Life”, udzielił w ostatnim czasie wywiadu dla magazynu Notion. Rozmowa skupiała się głównie na kolaboracji z Gomez czy kulisach powstawania teledysku do ich piosenki.

Fragmenty dotyczące piosenkarki znajdziecie poniżej.

Mówiąc o zaangażowaniu Seleny w utwór (który, nawiasem mówiąc, był współtworzony przez laureata nagrody Grammy i brata Billie Eilish, FINNEASA) Daniel mówi: “Wiedziałem, że piosenka jej się podoba i współgra z nią. Początkowo Selena nagrała utwór w wersji lo-fi, a później przesłano mi jego ostateczną wersję. Stało się to, gdy byłem na lotnisku i pamiętam jak chodziłem w tą i z powrotem, bo tak się tym ekscytowałem”.

Mówiąc o teledysku, który towarzyszył piosence, mówi: “Jeśli chodzi o teledysk do “Past Life” to proces nagrywania był interesujący ze względu na kwarantannę. W przypadku samego utworu, nagraliśmy nasze partie oddzielnie, a następnie musieliśmy rzucić pomysły na teledysk. Zgodziliśmy się na tą wizualną wersję CGI, gdzie na tyle jednej z ciężarówek obracają się kamery pod kątem 360 stopni wokół ciebie, i robią ci te zdjęcia pod różnymi kątami. W ten sposób połączyliśmy się ze światem teledysku”.

Zastanawiając się nad tą niesamowitą okazją do współpracy z Seleną Gomez, Daniel wykrzykuje, że jest to jedna z niesamowitych rzeczy, która była na jego liście. Mówiąc o tym, co wywnioskował ze współpracy z jedną z największych gwiazd popu na świecie, mówi: “Zdałem sobie sprawę, jak potężna może być muzyka i jak daleko może ona zaprowadzić Cię jako artystę i jak wielu ludzi można nią dotknąć. Było tak wiele różnych rzeczy, które zapamiętałem z tego doświadczenia. Nie tylko praca z ekipą Seleny i obserwowanie tego, jak sprawnie prowadzą sprawy było dla mnie cenną lekcją, lecz także sama Selena jest taka urocza. Po rozmowach telefonicznych, gdzie omawialiśmy nasze plany dotyczące utworu, pisała do mnie: “Zawsze pamiętaj, że tak długo, jak robisz wszystko z myślą o fanach, zawsze będziesz się z tym dobrze czuł”.

Mówiąc o presji – lub jej braku – związanej z jego szybkim sukcesem, mówi: “Szczerze mówiąc, osobiście czuję, że współpraca z Seleną po prostu odbiera mi presję, miałem szczęście, że mogłem współpracować z kimś tak świetnym (…)”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.