Tom McCarthy reżyserem i producentem serialu Seleny!

Każdy z nas od wielu lat oczekuje jakichkolwiek informacji na temat ekranizacji powieści 13 Reasons Why. Wielu z nas nie mogło także pogodzić się z wiadomością, kiedy Selena oznajmiła, że rezygnuje z roli w filmie. Jednak wczorajszego dnia pojawiła się dobra wiadomość, która na pewno ucieszy wielu fanów aktorki jak i książki! Tom McCarthy – reżyser filmu ‘Spotlight’, nominowany do sześciu Oscarów będzie reżyserek oraz producentem (obok Seleny i jej mamy Mandy Teefey) mini-serii. Sprawdźcie artykuł, który pojawił się w sieci.

Ze swoją nominacją ‘Spotlights’ do Oscarów, Tom McCarthy będzie reżyserował dwa pierwsze odcinki 13 Reasons Why od Anonymous Content i Paramount TV. McCarthy będzie także produkował 13 odcinków serii, które oparte są na książce z 2007 autorstwa Jaya Asher, bestsellera New York Times.

Brian Yorkey napisał telewizyjną adaptację serialu, który opowiada o chłopcu o imieniu Clay, który w emocjonującą noc znajduje pudełko po butach, a w nim nagrania jego dawnego kolegi i ukochanej – Hannah, która popełniła samobójstwo. Na nagraniach jest instrukcja, która ma trafiać od studenta do studenta. Hannah w 12 nagraniach wyjaśnia jaki mieli wpływ na jej śmierć, co daje 13 powodów, dla których popełniła samobójstwo.

McCarthy i Gomez, która obecnie nie zapowiada się być częścią serii, będzie ją produkować wraz z Joy Gorman, Michaelem Sugar, Stevim Golin, Mandy Teefey oraz Kristel Laiblin.

On jest reprezentowany przez Gersh. Gomez jest reprezentowana przez WME, Lighthouse Management oraz Media.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.