Timothy Granaderos, gwiazda „13 Reasons Why” o znajomości z Seleną Gomez

Timothy Granaderos to amerykański aktor, który portretuje Montgomery’ego de la Cruza w serialu „13 Reasons Why”, który produkuje Selena Gomez dla Netflixa. Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej zajmował się produkcją filmową, będąc asystentem produkcji przy krótkometrażowym filmie „Committed” (2010). Z czasem Timothy zaczął działać i modelować w różnych reklamach i reklamach drukowanych, a ostatecznie zajął się telewizją i filmem. Najbardziej znany jest z roli w „13 Reasons Why” i „T@gged”. Granaderos pracował także dla Disney Channel przy produkcjach takich jak „Czarodzieje z Waverly Place” czy „Nie ma to jak statek”, gdzie poznał Selenę Gomez i zaczął z nią współpracę. Na początku ich znajomości wystąpił nawet w teledysku do hitu „Love You Like A Love Song” (2010), później w 2016 roku otrzymał rolę w „13 Reasons Why”. Na ten temat wypowiedział się w wywiadzie do ABC Radio. Przeczytajcie, co łączy Granaderosa z piosenkarką.

„„13 Reasons Why” star Timothy Granaderos reveals his surprising Selena Gomez connection” – www.wfin.com

„Timothy Granaderos jako Monty de la Cruz w „13 Reasons Why” – zanim Timothy Granaderos zastraszał całe Liberty High jako mięśniak Montgomery de la Cruz w wyprodukowanym przez Selenę Gomez serialu „13 Reasons Why”, zagrał scenę w teledysku piosenkarki z 2011 roku do „Love You Like A Love Song” . Ale możesz nie wiedzieć, że jego znajomość z Seleną sięga jeszcze dalej.

„Kiedy zacząłem pracować w branży, byłem asystentem produkcji i pracowałem nad „Czarodziejami z Waverly Place z Seleną” – mówi Granaderos dla ABC Radio, nawiązując do dawnego serialu Disney Channel. „W tym samym czasie zacząłem trochę chodzić na castingi i modelować i ja zarezerwowałem sobie czas na udział w jej teledysku niezależnie od niej”.

W kapryśnym teledysku do piosenki „Love You Like a Love Song” o tematyce karaoke Granaderos gra fioletowego członka mariachi z w cieniach do powiek.

„Pojawiam się na planie i stoję pod drzewem w takim stroju jak mariachi, a ona odchodzi i mówi: „Co tu robisz ?!” i śmieje się. A ja pomyślałem: „Co masz na myśli? Gram na flecie i jestem w tym zespole mariachi.” Od skończonej pracy w Disney Channel utrzymujemy stały kontakt.”

Kilka lat później Granaderos ponownie wszedł na orbitę Seleny, kiedy dostał rolę Monty’ego w „13 Reasons Why”. Jeśli oglądałe/aś nowy sezon, będziesz wiedział/a, że zobaczymy głębsze życie Monty’ego zanim spotkamy się z jego przedwczesnym końcem w więzieniu.

Chociaż Granaderos nie jest pewien, czy ponownie zobaczymy Monty’ego w czwartym i ostatnim sezonie serialu, mówi, że fani mogą spodziewać się „chaotycznej ścieżki rozwiązania” dla wszystkich postaci.”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1170639629646815232

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.