Szczery wywiad z Seleną Gomez dla On Air With Ryan Seacrest

Promocji singla „Lose You To Love Me” ciąg dalszy. Jeszcze tego samego dnia, 24 października Selena Gomez zawitała do studia Ryana Seacresta w Los Angeles, Kalifornia, by ponownie porozmawiać o swoim najnowszym wydawnictwie. Piosenka dość szczerze podeszła do rozmowy i nie omieszkała się zdradzić jakichkolwiek szczegółów o swoim życiu i uczuciach na przestrzeni lat. Sprawdźcie streszczenie wywiadu już poniżej oraz dostępne multimedia.

Selena Gomez skupiła się na sobie! Spójrz. Na. Nią. Teraz. 27–letnia piosenkarka jest gotowa, by odejść od bólu serca i świętowała wydanie „Lose You To Love Me” oraz „Look At Her Now” z Ryanem Seacrestem. Była gwiazda Disney’a, która jest także odpowiedzialna za „Living Undocumented” otworzyła się na wszystko, od szczerych tekstów po informacje o jej długo wyczekiwanym albumie, przy którym obiecała nowy rozdział.

Podczas gdy „Lose You To Love Me” stało się popularne wśród fanów, szybko oni analizowali tekst i pocieszali się szczerą oraz surową wrażliwością, od której Selena Gomez musiała odejść.

„Bardziej niż cokolwiek innego odczuwam ulgę, wiesz?” – powiedziała Selena Gomez do Ryana Seacresta, gdy ten spytał ją jak to jest wydać utwór o zakończonym romansie z Justinem Bieberem, który związał się z Hailey Baldwin. „Minęły cztery lata odkąd zaczęłam pracować nad tym albumem. Uważam, że to idealny czas by wydać go teraz, bo miałam w planach zrobić to dwa lata temu i wtedy żadne słowo, które wtedy wypowiedziałam nie istniałoby teraz” – dodała. „Więc poświęcenie chwili na odczucie przez które przeszłam jest… Nie wiem… jestem wdzięczna, że to zniknęło. To też dziwne, bo napisałam tę piosenkę rok temu i teraz czuję się zupełnie inaczej niż wtedy. To dość ciekawe uczucie.”

Gdy fani przetwarzają oczywiste złamane serce Seleny, ona sama kontynuowała pisanie piosenek, kiedy tak naprawdę się „leczyła”. „To jest dla mnie zupełnie piękniejsze [utwór], bo dokładnie wiem jak się czułam, gdy to pisałam” – kontynuuje dodając, że nie mogłaby wydać tego rok temu. „Całkowicie nie! To nie mogłoby się wydarzyć. Zbyt wiele czasu zajęło mi przejście przez to. Teraz mam się dobrze. Uśmiecham się. To wspaniałe.”

Selena potwierdziła, że piosenka ta zawiera „wszystkie uczucia”, z którymi się zmagała.

„To jest wszystko od szczęścia po emocje, po uświadomienie sobie tego, po bycie sfrustrowanym” – wyjaśniła. „Chciałam tylko przyznać rację moim uczuciom, bo były one dla mnie naprawdę szczere.”

A jeśli mowa o fragmencie „zastąpienia w dwa miesiące”, Selena Gomez przyznała, że gorzej widzieć jest własnego partnera ruszającego na przód, niż samo zerwanie.

„Jestem także bardzo wdzięczna, bo przechodziłam przez to miliony razy i to niefortunna część tego, co robię” – przyznała. „Dla mnie to wszystko jest takie autentyczne, a dla innych ludzi jest to pewnie rozrywką. Myślę, że stałam się odrętwiała i głupotą byłoby, gdybym nie wyjawiła tego, co czuję, co myślę i robię. Wiem, że są tysiące ludzi, którzy mieli te same uczucie i jest ono szczere. Nie ma znaczenia czy jesteś na mojej pozycji czy jesteś kimś innym, bo mimo wszystko i tak trafisz na tę negatywną przestrzeń i dlatego staram się być ostrożna. Muszę po prostu zrobić krok wstecz i skupić się na tym co robię, a nie na kimś innym.”

Selena przyznała również, że reakcja świata jest powodem dla którego tak naprawdę tyle czekała z wydaniem piosenki.

„Myślę, że właśnie dlatego tyle zwlekałam z wydaniem piosenki. Zawsze będę szczera z ludźmi. Zawsze byłam. Być może nie mówię o tym często, lecz teraz byłam gotowa to wydać […] Trochę mnie to szokuje” – przyznała, mając na myśli nagłówki. „Wszyscy piszą o tym, co czuli, a największym tematem jest miłość i nie jest to w żaden sposób złe. Doświadczenie tego było czymś pozytywnym, w dobry i zły sposób. Myślę, że to piękne, że byłam w stanie zacząć nowy rozdział.”

Jeśli mowa o „nowym rozdziale”, ostatni album Seleny, „Revival” (2015) właśnie jest o tym. Selena wyjaśniła także, że czarno–biały teledysk oraz kolorowy było czymś zamierzonym.

„Właśnie o to w tym chodzi. Wydałam utwór „The Heart Wants Want It Wants” wieki temu i to jeden z moich ulubionych teledysków i myślę, że ruszenie na przód od tamtego momentu jest czymś świetnym” – powiedziała. „To, o czym mówię w „Lose You To Love Me” jest czarno–białe, nie ma nic pomiędzy. Jest takie jakie jest. Następnie w „Look At Her Now” moje życie eksploduje w te wszystkie niesamowite rzeczy.”

Selena nie mogła zdradzić zbyt wiele na temat nowego albumu, lecz potwierdziła, że jest on lepszy niż kiedykolwiek.

„Wszystko co wiem to to, że te dwie piosenki były podsumowaniem” – wyznała. „Reszta albumu jest o tym, gdzie jestem teraz i dokąd zmierzam. Moim zdaniem te piosenki są świetne, ale najlepsze zatrzymałam na koniec. Wszystko będzie znacznie lepsze. Mam milion pomysłów i od teraz wszystko będzie fajniejsze, silniejsze i lepsze niż kiedykolwiek.”

On Air With Ryan Seacrest – 24 października

Wizyta w 104.3 MYfm w Los Angeles, Kalifornia – 24 października

Selena Gomez udzielając wywiadu dla 102.3 KISS FM – 24 października

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.