Selena Marie Gomez: Videografia

Videografia

Selena Gomez: „Cruella De Vil”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Cruella De Vil”
 2. Premiera: 14 lutego 2008
 3. Wytwórnia: Walt Disney Records
 4. Czas trwania: 3:20
 5. Album: „Disneymania 6”

„Cruella De Vil” to pierwszy videoklip Seleny, miał premierę 14 lutego 2008 roku na Disney Channel. Piosenka została singlem promującym album „Disneymania 6”. Została nagrana na potrzebę filmu animowanego pod tytułem „101 Dalmatyńczyków”. Utwór, do której został nakręcony owy teledysk należy do odmiany pop–rocku oraz electro–rocku, do gatunku muzyki dziecięcej. Klip to przeplatanka fragmentów filmu „101 Dalmatyńczyków” i śpiewającej Seleny w czerwonym kapeluszu na białym tle w czarne kropki.

Jonas Brothers: „Burnin’ Up”

 1. Wykonawca i tytuł: Jonas Brothers: „Burnin’ Up”
 2. Premiera: 20 czerwca 2008
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 2:54
 5. Album: „A Little Bit Longer”

„Burnin’ Up” to pierwszy singiel amerykańskiego zespołu Jonas Brothers z ich trzeciego studyjnego albumu. Teledysk do singla nakręcono w maju 2008. Miał swoją premierę na iTunes 20 czerwca 2008 roku a zaraz potem na Disney Channel po premierze filmu „Camp Rock”. Selena wystąpiła gościnnie w klipie, jako dziewczyna Bonda (Nicka Jonasa). To właśnie tam poznała swoją pierwszą miłość. Teledysk zaczyna się gdy Joe, Kevin i Nick siedzą na leżakach przy basenie, kłócąc się czy dziewczyna obok patrzy się na Joe. Później Big Rob, ich ochroniarz, przynosi im scenariusz teledysku. Na początku pokazany jest Nick w scenie z Jamesa Bonda w towarzystwie dziewczyny, Seleny. Następnie występuje Joe goniący kryminalistę. Gdy udaje mu się go złapać, czesze sobie czarne wąsy. W końcu Kevin uczy się karate, rozbijając deski. Później w walce ratuje dziewczynę. W trakcie całego teledysku członkowie zespołu śpiewają przy basenie, a tłum ludzi ogląda ich i tańczy. Wideoklip kończy się sceną przy basenie, jak Nick i Kevin uważają, że scenariusz jest zbyt niebezpieczny, a Joe mówi po prostu: „Nie mogę zapuścić wąsów”.

Selena Gomez: „Tell Me Something I Don’t Know”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Tell Me Something I Don’t Know”
 2. Premiera: 30 listopada 2009
 3. Wytwórnia: Razor & Tie
 4. Czas trwania: 3:19
 5. Album: „Another Cinderella Story” (soundtrack)

Na potrzeby filmu „Kopciuszek: Roztańczona Historia” Selena nagrała piosenkę „Tell Me Something I Don’t Know”, która miała premierę 5 sierpnia 2008 r. Producentami są Rock Mafia, rodzaje piosenki to: dance–pop, electro–pop, electro–rock. Znalazła ona się również na debiutanckim albumie Gomez, lecz w nowej wersji. Utwór pojawił się między innymi na #58 pozycji Billboard Hot 100, sprzedając się w 1,1 milionie kopii. Teledysk zaczyna się od scen przypominających filmie. Gomez sprząta domu z pokojówką. Klip był reżyserowany przez Elliott Lester.

Drew Seeley feat. Selena Gomez: „New Classic”

 1. Wykonawca i tytuł: Drew Seeley feat. Selena Gomez, „New Classic”
 2. Premiera: 5 sierpnia 2008
 3. Wytwórnia: Razon & Tie
 4. Czas trwania: 3:29
 5. Album: „Another Cinderella Story” (soundtrack)

Drew Seeley nagrał teledysk do piosenki „New Classic” na potrzeby soundtracku filmu „Kopciuszek: Roztańczona Historia”, śpiewa w niej także Selena, momentami jest pokazana w videoklipie. Piosenka należy do gatunku pop i umieszczona została na albumie „Another Cinderella Story”. W teledysku znajduje się mnóstwo pięknych widoków miasta oraz chłopaka poszukującego Selenę, niestety po długim czasie mu się to nie udaje. Teledysk przypomina chwilami momenty z musicalu.

Selena Gomez: Fly To Your Heart

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Fly To Your Heart”
 2. Premiera: 12 października 2008
 3. Wytwórnia: Walt Disney Records
 4. Czas trwania: 3:14
 5. Album: „Tinker Bell” (soundtrack)

W październiku 2008 roku Selena nagrała piosenkę „Fly To Your Heart” na potrzeby filmu „Dzwoneczek”. Słowa utworu zostały napisane przez Michellę Tumes. Film opowiada o Przystani Elfów, w której mieszkają wróżki opiekujące się przyrodą. Każda z nich ma swój wyjątkowy talent. Wśród nich jest znany z opowieści o Piotrusiu Panie – Dzwoneczek. W teledysku promującym animację Gomez tańczy w pięknej, bajecznej krainie na krój świata przedstawionego w filmie. Klip nadaje Selenie charakteru księżniczki Disneya. Jest to mieszanka scen z produkcji jak i wokalu Gomez.

Selena Gomez: „Magic”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Magic”
 2. Premiera: 4 sierpnia 2009
 3. Wytwórnia: Walt Disney Records
 4. Czas trwania: 2:48
 5. Album: „Wizards Of Waverly Place” (soudtrack)

„Magic” to piosenka z soundtracku przeznaczonemu serialowi „Czarodzieje z Waverly Place” jako singiel została wydana 14 lutego 2009 roku. Oryginalnie utwór jest wykonywany przez szkocki zespół Pilot. W teledysku Selena śpiewa na fioletowym, brokatowym tle niby z bajki. Jest to także mix scen z serialu „Wizards Of Waverly Place”. Utwór został wydany przez Walt Disney Records.

Selena Gomez feat. Demi Lovato: „One And The Same”

https://www.youtube.com/watch?v=j_J-AUlmQf4

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez feat. Demi Lovato, „One And The Same”
 2. Premiera: 9 czerwca 2009
 3. Wytwórnia: Walt Disney Records
 4. Czas trwania: 3:05
 5. Album: „Princess Protection Program” (soudtrack)

„One And The Same” to piosenka, którą Selena nagrała wraz z swoją dawną, wieloletnią przyjaciółką Demi Lovato na potrzeby filmu „Program Ochrony Księżniczek” w 2009 roku. Została napisana i wyprodukowana przez: Jeannie Lurie, Aris Archontis Chen Neeman. Utwór znalazł się na płycie DVD filmu wyposażoną w powyższy teledysk. W klipie Selena oraz Demi śpiewają wspólnie, w nim zawarte są także sceny z filmu „Program Ochrony Księżniczek”,w którym kiedy kraj młodej księżniczki (Demi Lovato) zostaje zaatakowany, dziewczyna ucieka do innego miasta, gdzie udaje normalną nastolatkę (Selena).

Sears Arrive Lounge feat. Selena Gomez: „I’m Gonna Arrive”

 1. Wykonawca i tytuł: Sears Arrive Lounge feat. Selena Gomez: „I’m Gonna Arrive”
 2. Premiera: lipiec 2009
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:37

„I’m Gonna Arrive” to duet Seleny wraz z zespołem Sears Arrive Lounge. Piosenka została wydana w lipcu 2009 roku. Towarzyszy jej dynamiczny teledysk z dużą ilością efektów specjalnych oraz nawiązuje do życia szkolnego. W klipie na zabrakło tańczącej Gomez na tle fajerwerek wraz z dziećmi. W teledysku pojawiła się także wschodząca gwiazda, Zendaya Coleman.

Jonas Brothers, Demi Lovato, Miley Cyrus, Selena Gomez:

„Send It On”

 1. Wykonawca i tytuł: Jonas Brothers, Demi Lovato, Miley Cyrus, Selena Gomez, „Send It On”
 2. Premiera: 14 sierpnia 2009
 3. Wytwórnia: Walt Disney Records
 4. Czas trwania: 3:32
 5. Album: „Disney’s Friends for Change”

„Send It On” – pop piosenka wykonywana przez Demi Lovato, Jonas Brothers, Miley Cyrus i Selenę. Piosenkę napisali Adam Anders, Nikki Hassman i Peter Astrom, którzy wcześniej skomponowali utwór Hoedown Throwdown dla Cyrus. Ballada jest popowa. Piosenkę zmiksowano na potrzeby amerykańskiego „Idola”. Singel zadebiutował na dwunastym miejscu listy Billboard Hot 100. 6 czerwca 2009 roku Lovato na swoim oficjalnym Twitterze potwierdziła nagrywanie klipu do utworu. Pierwszy raz wideo wyświetlono na kanale Disney Channel 14 sierpnia 2009 roku. Teledysk przedstawia całą szóstkę na scenie. Joe, Demi, Nick grający na gitarze akustycznej, Miley, Kevin również grający na gitarze i Selena. Cyrus i najmłodszy z braci śpiewają pierwszy wers piosenki, Lovato i średni z Jonasów drugi wers, a Selena i Kevin ostatni, czyli trzeci.

Selena Gomez: Falling Down”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez: „Falling Down”
 2. Premiera: 28 sierpnia 2009
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:27
 5. Album: „Kiss And Tell”

„Falling Down” to pierwszy singiel z debiutanckiego albumu Seleny, który swoją premierę miał 21 sierpnia 2009 na antenie radia Disney, oddany do sprzedaży parę dni później, 29 sierpnia tylko w wybranych krajach. Premiera teledysku do utworu odbyła się także na antenie, tym razem programu Disney Channel, 28 sierpnia. Krytycy ocenili piosenkę dobrze, twierdząc, że Selena wciąż udowadnia, że ma talent i energię, która nie pasuje do żadnej innej sukcesywnej gwiazdy w stajni Disney’a. Piosenka zdobyła 92 miejsce na liście Billboard Hot 100, 69 na kanadyjskiej liście Canadian Hot 100 i 15 na Billboard Japan Hot 100. W teledysku Selena na ogromnej scenie w światłach i fleszach śpiewa i tańczy wraz ze swoim zespołem.

Selena Gomez: „Naturally”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Naturally”
 2. Premiera: 11 grudnia 2009
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:06
 5. Album: „Kiss And Tell”

„Naturally” to drugi singiel z „Kiss And Tell”. Premierę swojego teledysku „zaliczył” 11 grudnia 2009 na Disney Channel. Wideoklip nie posiada fabuły – prezentuje sceny ukazujące wokalistkę z zespołem na tle kolorowych efektów specjalnych. klip zdobył 2 certyfikaty VEVO. Ukazały się również dwie alternatywne wersje teledysku do remiksów utworu. Singiel zadebiutował na 39 miejscu listy Billboard Hot 100, przesuwając się na 29 miejsce. Nieco wyżej, bo na 18 pozycji uplasował się na kanadyjskiej liście przebojów, a w Australii i Nowej Zelandii był kolejno, na 46 i 20 miejscu.

Selena Gomez: „Round & Round”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Round & Round”
 2. Premiera: 21 czerwca 2010
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:25
 5. Album: „A Year Without Rain”

„Round & Round” to pierwszy singiel promujący płytę „A Year Without Rain”, wydany 18 czerwca 2010, a udostępniony do sprzedaży cztery dni później. Video klip do tego utworu nagrywany był podczas wizyty Seleny w Budapeszcie, z premierą 20 czerwca. Piosenka zadebiutowała na 24 miejscu na liście Billboard Hot 100, 79 miejscu kanadyjskiej listy przebojów i 15 miejscu listy Billboard Digital Songs. Selena Gomez zapytana o to, czy piosenka „Round & Round” jest podobna do reszty piosenek z „A Year Without Rain” odpowiedziała: „Myślę, że tak i nie. To znaczy, „Round & Round” brzmi trochę jak inne piosenki z albumu, ale jednocześnie są na nim piosenki, które są całkowicie innego rodzaju i brzmienia. Nieco łagodniejszego brzmienia, niektóre trochę słodsze, a jeszcze inne bardziej rockowe. Na płycie znajdują się piosenki, które utrzymane są w różnych klimatach.” Teledysk do singla nagrywany był w maju 2010, w Budapeszcie na Węgrzech i reżyserowany przez Philipa Andelmana. Dnia 17 czerwca 2010 artystka za pośrednictwem portalu Twitter umieściła zapowiedzi klipu, natomiast sam obraz miał premierę 21 czerwca 2010 za pośrednictwem oficjalnego profilu VEVO zespołu. Teledysk ukazuje Selenę jako tajnego szpiega podczas swej pracy, na którą składają się załączanie podsłuchów, robienie zdjęć z ukrycia oraz przesyłanie nielegalnych informacji w walizkach. Finalne sceny wideoklipu ukazują ujęcie wokalistki i wykrycie szajki szpiegów. W czasie trwania klipu prezentowane są kadry przedstawiające Selenę oraz jej zespół występujących na scenie.

Selena Gomez: „A Year Without Rain”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Round & Round”
 2. Premiera: 27 sierpnia 2010
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:29
 5. Album: „A Year Without Rain”

„A Year Without Rain” to tytułowy, drugi singiel pochodzący z albumu o tym samym tytule. Teledysk do tej piosenki, który kręcony był na pustyni, miał swoją premierę 27 sierpnia 2010. W wywiadzie dla MTV Selena wyznała: „Właściwie to jest to jedna z moich ulubionych piosenek z płyty. Słuchając jej ma się od razu dobre samopoczucie, czuje się ten beat… Kocham ją!” Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Chrisa Dooley, na którym znajduje się beztroska Gomez na pustyni otoczonej rojem zdjęć. Zespół wykonał piosenkę wiele razy poprzez występy na żywo, w tym w telewizyjnych programach, takich jak: Good Morning America, The Ellen DeGeneres Show.

Selena Gomez: Who Says

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Who Says”
 2. Premiera: 11 marca 2011
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:20
 5. Album: „When The Sun Goes Down”

„Who Says” to piosenka wykonywana przez Selenę i amerykański zespół „The Scene”. Priscilla Renea napisała piosenkę wraz Emanuel’em Kiriakou, który wyprodukował właśnie ten utwór. Piosenka została wydana w marcu 2011 roku, jako główny singiel z trzeciego albumu zespołu „When The Sun Goes Down” (2011). Teledysk został wyreżyserowany przez Chris’a Applebaum, a nakręcony w Los Angeles, Kalifornia, 12-13 lutego 2011 roku. Klip zaczyna się z od pany Gomez w czarnej sukience na sesji zdjęciowej, gdzie zaczyna śpiewać pierwszą zwrotkę. Następnie zdejmuje kolczyki i czarne buty na obcasie i wychodzi ze studia. Selena zostaje spostrzeżona, jak śpiewa podczas chodzenia boso po mieście podczas noszenia jej czarnych butów na obcasie w ręku, jadąc w taksówce. Ostatecznie idzie na obrzeża. W końcu wchodzi do publicznej toalety, zdejmuje czarną suknię i usuwa swój make-up. Po tym, panna Gomez idzie na plażę, gdzie jest obserwowana śpiewa z zespołem, w otoczeniu fanów. Film kończy się, gdy tłum biegnie do wody, a fale zmywają słowa „THE END” napisane w piasku. Piosenka nazywana jest hymnem Selenators.

Selena Gomez: „Love You Like A Love Song

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Love You Like A Love Song”
 2. Premiera: 23 czerwca 2011
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:40
 5. Album: „When The Sun Goes Down”

„Love You Like a Love Song” to piosenka stworzona przez Antoninę Armato i Tima Jamesa na trzeci album studyjny amerykańskiego zespołu The Scene i panny Gomez o tytule: „When the Sun Goes Down”. Wyprodukowana została przez „Rock Mafię”. Utwór wydany został jako drugi singel promujący płytę. Piosenka dotarła do pierwszej pozycji w Rosji, pierwszej dziesiątki w Kanadzie, pierwszej dwudziestki w Norwegii i Belgii. Teledysk towarzyszący piosence przedstawia Selenę ubraną w różne kreację w kilku miejscach m. in. klubie karaoke, gdzie zaczyna się akcja teledysku, leżącą na fortepianie czy podczas jazdy samochodem. Wideoklip został wyreżyserowany przez: Geremy Jasper i Georg Grevill, którzy wcześniej współpracowali z zespołami: Goldfrapp i Florence and the Machine. W wideoklipie wystąpił Amerykanin meksykańskiego pochodzenia, Charan Andreas.

Selena Gomez: „Middle Of Nowhere

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Middle Of Nowhere”
 2. Premiera: 19 września 2011
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 4:23
 5. Album: „When The Sun Goes Down”

„Middle Of Nowhere” to jedna z piosenek, która została najbardziej zapamiętana przez fanów wokalistki dzięki dynamicznym występom podczas We Own The Night Tour. Z racji tego wokalistka po skończonej rasie wydała ekskluzywne wideo z piosenką w tle, które umieściła na własnym kanale na YouTube. Mini teledysku zwolennicy artystki mogą przyjrzeć się kulisom przygotowań do pojedynczych koncertów, podróży Seleny do kolejnych miast. Na końcu Gomez dziękuje każdemu fanowi, twierdząc, że dzięki niemu może „posiąść noc”.

Selena Gomez: „Hit The Lights

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Hit The Lights”
 2. Premiera: 16 listopada 2011
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:23
 5. Album: „When The Sun Goes Down”

„Hit The Lights” to piosenka stworzona przez Leaha Haywooda, Daniela Jamesa i Tony’ego Nilssona na trzeci album studyjny amerykańskiego zespołu Seleny i the Scene, „When the Sun Goes Down” (2011). Wyprodukowany przez Dreamlaba utwór został wydany jako trzeci singel promujący płytę dnia 20 stycznia 2012 roku. Jest to trzeci i ostatni singel z albumu „When the Sun Goes Down”. Piosenka spotkała się z pozytywnym przyjęciem przez krytyków muzycznych, którzy chwalili jej klubową atmosferę. Zadebiutowała na Canadian Hot 100 na 93 pozycji. Teledysk do utworu został wydany w dniu 16 listopada 2011 roku. Ukazuje on artystkę i jej przyjaciół bawiących się na polu, potem w nocy i biegających po mieście. Piosenka została wysłana do stacji radiowych w USA 10 kwietnia 2012 roku.

Selena Gomez: „Come & Get It

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Come & Get It”
 2. Premiera: 7 maja 2013
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 4:50
 5. Album: „Stars Dance”

Po roku przerwie w muzyce Selena wróciła z singlem „Come & Get It”, który promował 4 solowy album bez zespołu The Scene, „Stars Dance”. Selena o piosence: „Kocham ten utwór to pierwszy singiel z mojej nowej płyty. Teledysk przyniósł mi tyle radości, to rzeczywiście moje ulubione nagrania wideo, to był mój pierwszy teledysk, który powstał w mojej głowie, a przynajmniej tak myślę. Bo chciałam stworzyć coś filmowo pięknego i trochę jak film. Mogę tańczyć, zawsze lubiłam to robić, uwielbiam kręcić teledysk z przyjaciółmi, większość moich znajomych jest tancerzami, więc są świetni podczas tworzenia nowej choreografii. Więc byłam w stanie to zrobić i ten teledysk ze wszystkich choreografii był inny dla mnie, co jest zabawne, ponieważ to, co moja następna płyta przekazuje to: tańczyć i czuć się dobrze.”

Selena Gomez: „Birthday

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Birthday”
 2. Premiera: 22 lipca 2013
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:22
 5. Album: „Stars Dance”

Ekskluzywne wideo piosenki „Birthday” zostało wydane z okazji 21 urodzin Seleny. W nagraniu fani mogą śledzić wokalistkę świętującą wraz ze znajomymi i przyjaciółmi. Artystka tańczy i śpiewa. Gomez w wywiadzie uprzedziła wcześniej swoich zwolenników, że szykuje dla nich niespodziankę. Jak się okazało później, było to właśnie ten mini teledysk. Nagranie do dzisiaj podgrzewa atmosferę w każde urodziny wokalistki.

Selena Gomez: Slow Down

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Slow Down”
 2. Premiera: 19 lipca 2013
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 3:30
 5. Album: „Stars Dance”

„Slow Down” pod względem muzycznym łączy w sobie przede wszystkim muzykę dance-pop i EDM. Utwór otrzymał mieszane recenzje od krytyków muzycznych; niektórzy chwalili jego chwytliwość i produkcję, a inni krytykowali wpływ EDM. Singel uzyskał umiarkowany sukces komercyjny na listach przebojów. Teledysk przedstawia piosenkarkę, która śpiewa podczas jazdy samochodem, na imprezie oraz ulicy w Paryżu. Wideo zostało wyreżyserowane przez Philipa Andelmana. Aby promować piosenkę Gomez wykonywanała m. in. w Good Morning America, The Tonight Show with Jay Leno, Late Show with David Letterman i Surprise Surprise. Singel był wykonywany na trasie Stars Dance Tour.

Selena Gomez feat Ben Kweller: „Hold On”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez feat. Ben Kweller, „Hold On”
 2. Premiera: 30 września 2014
 3. Wytwórnia: Lakeshore Records
 4. Czas trwania: 3:46
 5. Album: „Rudderless” (soundtrack)

Wraz z kręceniem filmu „Rudderless”, Selena nagrała piosenkę „Hold On” w duecie z Benem Kweller. Produkcja opowiada o pogrążonym w żałobie ojcu, który zakłada zespół muzyczny, wykorzystując utwory napisane przez zmarłego syna. Piosenka miała premierę w czerwcu 2014, natomiast teledysk w październiku (dwa dni po premierze). Można zobaczyć w nim także producenta, Williama H. Macy oraz samą pannę Gomez w pięknym otoczeniu przytulnego domu oraz kilka scen z filmu.

Selena Gomez: „The Heart Wants What It Wants”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „The Heart Wants What It Wants”
 2. Premiera: 6 listopada 2014
 3. Wytwórnia: Hollywood Records
 4. Czas trwania: 4:46
 5. Album: „For You”

Pierwszym i jedynym singlem promującym płytę jest „The Heart Wants What It Wants”. Utwór podbił listy przebojów, oraz serca fanów z wielu krajów, gdyż piosenka pokryła się licznymi certyfikatami w kilkunastu krajach. Utwór ten to jedyny singiel, który w ciągu 24 godzin znalazł się na szczycie trendów na Twitterze i utrzymał się tam przez kolejne 20. Piosenka była również sukcesem komercyjnym, osiągając numer sześć na Billboard Hot 100, a także ze szczyt w Top 40 w szesnastu krajach, w tym w Australii, Belgii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Teledysk został nakręcony odcieniach czerni i bieli w Kalifornii. Aktor Shiloh Fernandez pojawia się w teledysku jak miłość Gomez. Brytyjska edycja „International Business Times” nazwała video „emocjonalnym”. Jeden z autorów tekstu bezpośrednie napisał, że film zawiera: „Bolesny, mocny i emocjonalny, otwarcie wizualny ból po stracie miłości”. W swoim pierwszym dniu w radiu o piosence usłyszało 10 mln słuchaczy.

Zedd feat. Selena Gomez: „I Want You To Know”

 1. Wykonawca i tytuł: Zedd feat. Selena Gomez, „I Want You To Know”
 2. Premiera: 10 marca 2015
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 4:07
 5. Album: „True Colors”

„I Want You To Know” to piosenka rosyjsko–niemieckiego DJ–a Zedda z gościnnym wokalem z Gomez z drugiego albumu studyjnego artysty, „True Colors” (2015). Utwór został wydany w dniu 23 lutego 2015 roku jako singiel i zadebiutował na amerykańskiej radio współczesnych przebojów. Teledysk do piosenki jest utrzymany w klimacie lat 70 i 80. Został wyreżyserowany przez Brenta Bonacorso. Ukazuje on głównie Gomez w klubie. Zedd pojawia się jako hologram.

Taylor Swift feat. Kendrick Lamar: „Bad Blood”

 1. Wykonawca i tytuł: Taylor Swift feat. Kendrick Lamar, „Bad Blood”
 2. Premiera: 17 maja 2015
 3. Wytwórnia: Big Machine Records
 4. Czas trwania: 4:04
 5. Album: „1989”

„Bad Blood” to singiel przyjaciółki Seleny, Taylor Swift z jej piątego albumu studyjnego, „1989”. Piosenka została wydana 17 maja 2015 roku jako czwarty singiel z albumu. Swift nagrała ten utwór w duecie z Kendrickiem Lamarem. Oficjalny teledysk do singla został wyreżyserowany przez Josepha Kahna. Premiera klipu odbyła się podczas gali Billboard Music Awards, na której wystąpiła Swift. Po gali, 17 maja teledysk pojawił się na oficjalnym kanale piosenkarki na VEVO, gdzie w ciągu 24 godzin został odtworzony 20 milionów razy. Tym samym Swift osiągnęła nowy rekord wyświetleń teledysku, który wcześniej należał do Nicki Minaj i jej teledysku do singla „Anaconda” z 19 milionami wyświetleń pierwszego dnia premiery. „Rolling Stone” określił teledysk jako neo-noirowy, futurystyczny i pełen gwiazd. Klip jest zrealizowany w formie filmu wyprodukowanego przez Swift i wyreżyserowanego przez Kahna. W klipie Swift występuje w roli Catastrophe. Oprócz niej w rolach wojowniczek występuje wiele znanych aktorek, a każda z nich sama wybrała imię swojej bohaterki. I tak w klipie można zobaczyć, m.in. także i pannę Gomez jako Arsyn, Karlie Kloss jako Knockout, Jessicę Albę jako Domino, Lenę Dunham jako Lucky Fiori, Haileę Steinfeld jako The Trinity, Ellie Goulding jako Destructę X, Hayley Williams jako The Crimson Curse, Zendayę Coleman jako Cut-Throat, Ellen Pompeo jako Lunę, Lily Aldridge jako Frostbyte, Mariskę Hargitay jako Justice, Carę Delevingne jako Mother Chucker czy Cindy Crawford jako Headmistress.

Selena Gomez feat. A$AP Rocky: „Good For You”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez feat. A$AP Rocky, „Good For You”
 2. Premiera: 26 czerwca 2015
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:14
 5. Album: „Revival”

„Good For You” dosięgnęło kolosalnego wyniku w sprzedaży. Piosenkę kupiono w trzech milionach kopii na całym globie, przez co stała się ona trzecim singlem Gomez, który to osiągnął. „Good For You” jako singiel okazał się idealnym kandydatem, mimo że początkowo miało to być „Same Old Love”. Wokalistka twierdzi, że przez właśnie ten utwór chciała wyrazić swoją kobiecość oraz rzeczywiste „odrodzenie” nie tylko muzyczne, ale i to psychiczne, dlatego tego piosenka przyciągnęła tylu słuchaczy i koneserów dobrej muzyki w klimacie R&B. Teledysk towarzyszący „Good for You” został wyreżyserowany przez Sophie Muller . W filmie Gomez chciał reprezentować swoją podróż do kobiecości i promowania równouprawnienia kobiet. Przez klipu, chciała udowodnić, że młode kobiety powinny być świadome swojego seksapilu. Teledysk zaczyna się, gdy Gomez leży uwodzicielsko na jasnej, wapienno–zielonej, aksamitnej kanapie, ma na sobie luźno związaną, szatę podobną do sukienki, jej oczy wyglądają smutno i jest ona pozornie w oczekiwaniu na przybycie swojego partnera. Gomez nosi także kwiatową, różową i lawendową sukienkę.

Selena Gomez: „Same Old Love”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Same Old Love”
 2. Premiera: 22 września 2015
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 4:24
 5. Album: „Revival”

„Same Old Love” jako drugi singiel z płyty „Revival” był także strzałem w dziesiątkę. Piosenka została napisana przez Stargate („Come & Get It”), Benny Blanco („Diamonds”) oraz Charli XCX („Fancy”). Jako ciekawostkę dodam, że piosenka początkowo została napisana dla Rihanny. Oficjalnie utwór został puszczony w radio 97.1. W dniu premiery teledysku do utworu na serwisie Youtube zebrało się około miliona wyświetleń. Teledysk wyreżyserował Michael Haussman a głównym jego zadaniem było zinterpretowanie słów w miły dla oka sposób. Singel był nagrywany w teatrze Broadway, który znajduje się w Los Angeles. Reżyser miał w planie nagrać tylko jedną scenę – Selenę w samochodzie, ale został zainspirowany Tonym Bennettem, który jest znany z teledysków koncertowych. Piosenkarka zaprosiła fanów na specjalny Revival Event. Wszyscy zostali zaskoczeni nieświadomym udziałem w końcowej scenie filmu. Ta część jest bardzo wyjątkowa dla artystki, ponieważ pokazuje jej motywację i inspirację do życia. W wywiadzie dla magazynu Billboard powiedziała: „Najważniejsi są w teledysku fani, chcieliśmy zakończyć w naprawdę fajny sposób”. Haussman planował pominąć także scenę z fanami ale po dłuższym czasie spodobała mu się wersja z wielbicielami artystki. Teledysk miał swoją premierę 22 września 2015 na platformie Apple Music.

Selena Gomez: „Hands To Myself”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Hands To Myself”
 2. Premiera: 21 grudnia 2015
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:47
 5. Album: „Revival”

Nie jest dla Was tajemnicą, że „Hands To Myself” jest świetną promocją dla „Revival”. Trzeci singiel z drugiego solowego albumu Seleny znacząco się wyróżnia od pozostałych singli ze względu na chociażby klip do utworu, który jest bardzo odważnym krokiem, jakiego nie spodziewali się fani, gdyż w teledysku Selena reklamuje nie tylko Beats, czy bieliznę Calvina Kleina, ale i sama pokazuje wiele ciała. Reżyserią teledysku zajął się Alek Keshishian, a poszczególne ujęcia były nagrywane w posiadłości na wzgórzach Hollywood. Aktorem wcielającym się w obiekt miłosny Gomez jest Christopher Mason. Selena zatrudniła Keshishiana będąc pod wrażeniem jego współpracy z Madonną w 1991 roku. Oficjalna premiera teledysku odbyła się 21 grudnia 2015 roku w serwisie Apple Music. 20 stycznia 2016 roku wideo ukazało się w serwisie VEVO.

Selena Gomez: „Kill ’Em With Kindness”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Kill ’Em With Kindness”
 2. Premiera: 6 czerwca 2016
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:44
 5. Album: „Revival”

„Kill ’Em With Kindness” zachwyca miliony słuchaczy na całym globie, o czym przekonują nas złote i srebrem statusy samego singla, ale i samej płyty. Utwór pokrył się złotem w: Stanach Zjednoczonych, Australii, Polsce, Brazylii, Włoszech, srebrem w Wielkiej Brytanii, oraz platyną w: Australii. Wideoklip został wyreżyserowany przez Emila Navę. Artysta postawił na subtelny czarno–biały teledysk, w którym piosenkarka pozuje do sesji zdjęciowej. Sceny są przechwytywane na dramatyczne ujęcia kul i krwi kapiącej na kwiaty. Pod koniec pojawia się para tancerzy, która wykonuje charakterystyczny układ. Gomez zrzuca ubrania i w pewnym momencie pozostawia na sobie tylko bieliznę.

Charlie Puth feat. Selena Gomez: „We Don’t Talk Anymore”

 1. Wykonawca i tytuł: Charlie Puth feat. Selena Gomez: „We Don’t Talk Anymore”
 2. Premiera: 19 lipca 2016
 3. Wytwórnia: Atlantic
 4. Czas trwania: 3:04
 5. Album: „Nine Track Mind”

Singiel „We Don’t Talk Anymore” to duet Charliego Puth wraz z Seleną, który miał swoją premierę 28 stycznia 2016 roku. Utwór pochodzi z debiutanckiego krążka wokalisty „Nine Track Mind”. Piosenka doczekała się również występów na żywo. Wokalista wykonał „We Don’t Talk Anymore” dla edycji „Rock In Rio Lisboa”. Duet artyści zaśpiewali również w trakcie Revival Tour, gdy trasa Seleny zatrzymała się w Anaheim, Kalifornia 9 lipca 2016 roku. Wideo z występu umieścił Charlie Puth na własnym kanale na YouTube.

Charlie Puth feat. Selena Gomez: „We Don’t Talk Anymore”

 1. Wykonawca i tytuł: Charlie Puth feat. Selena Gomez: „We Don’t Talk Anymore”
 2. Premiera: 2 sierpnia 2016
 3. Wytwórnia: Atlantic
 4. Czas trwania: 3:51
 5. Album: „Nine Track Mind”

Wspólna piosenka Seleny Gomez oraz Charliego Puth zdobyła uznanie słuchaczy z całego świata, a tym bardziej amerykańskich sympatyków obydwu artystów, gdyż łącznie „We Don’t Talk Anymore”  zakupiono tam w nakładzie 3 milionów egzemplarzy pokrywając się potrójną platyną. Kolejny rekord pobili fani z Kanady. To właśnie tam pokryła się czterokrotną platyną za sprzedanie 320,000 legalnych kopii. Kolaboracja mając początek swojej historii pod koniec stycznia 2016 roku zdążyła pokryć się wieloma znaczącymi odznaczeniami. Mimo że wokalistka nie pojawiła się w klipie do duetu, to i tak teledysk odniósł sukces! Warto także dodać, że to właśnie ta piosenka znalazła się na 9 miejscu na najważniejszej liście na arenie muzycznej, czyli Billboard Hot 100. Sam utwór posiada także niesamowitą historię powstania, o czym wypowiedział się sam Charlie Puth. Teledysk miał premierę 2 sierpnia 2016 roku na BuzzFeed i był reżyserowany przez Phila Pinto. Występuje w nim sam Puth i Mirella Cardoso jako jego miłość.

Cashmere Cat feat. Selena Gomez & Tory Lanez: „Trust Nobody”

 1. Wykonawca i tytuł: Cashmere Cat feat. Selena Gomez & Tory Lanez, „Trust Nobody”
 2. Premiera: 16 listopada 2016
 3. Wytwórnia: Mad Love & Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:42
 5. Album: „9”

Utwór „Trust Nobody” to tytuł jednego z singlów norweskiego producenta znanego jako Cashmere Cat. Ponieważ muzyk ma duże popowe aspiracje, do współpracy zaprosił właśnie Selenę. Wokalistka i aktorka zaśpiewała w ciepłym, delikatnym utworze. W kawałku udziela się również Tory Lanez, z którym Cashmere Cat odniósł sukces za sprawą przeboju „LUV”. Zapowiedź premiery do klipu „Trust Nobody” była pierwszą informacją od trzech miesięcy przerwy, którą Gomez opublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. Wokalistka pod koniec sierpnia ogłosiła, że przerywa trasę koncertową. Amerykanka trafiła wtedy do kliniki rehabilitacji, gdzie usiłowała uporać się z problemami natury psychicznej. Klip reżyserował Jake Schreier z udziałem pięciu tancerzy: Jasmin Williams, Talia Koylass, Raphael Thomas, Dominique McDougal i Wally Pham. Tańczą oni na tle pustyni.

Selena Gomez & Kygo: „It Ain’t Me”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez & Kygo: „It Ain’t Me”
 2. Premiera: 24 kwietnia 2017
 3. Wytwórnia: Sony, Ultra & Interscope Records
 4. Czas trwania: 4:02
 5. Album: „Stargazing”

Singiel „It Ain’t Me” Kygo i Selena Gomez to muzyczny sukces! Artyści w 2017 roku stworzyli duet, który na pewno rozgrzał fanów. Singiel „It Ain’t Me” to gorący hit, który przekroczył 9 mln sprzedanych na całym świecie, stając się jak dotąd jedynym utworem artystów z tym sukcesem na koncie. To ten sam kawałek pokrył się potrójną platynową płytą w naszym kraju! Co zaskarbiło serca fanów? Oczywiście nieszczęśliwa historia miłości, która została wpleciona w słowa singla. W utworze piosenkarka postanowiła rozliczyć się z przeszłością. Jest to opowieść o uczuciu, które przegrało z alkoholem… Młodość, głupota i show–biznes zniszczyły wielką miłość. W retrospekcji wydarzeń artystkę wspiera norweski producent muzyczny Kygo. Wokalistka nie pojawiła się w klipie do utworu. Teledysk w reżyserii Philipa R. Lopeza ukazał się 24 kwietnia 2017 roku na oficjalnym kanale Kygo. Klip opowiada o parze, która brała udział w wypadku motocyklowym. Chłopak jest w stanie śpiączki. Film przedstawia nieprzytomny stan chłopaka, a dziewczyna tańczy i śpiewa przy łóżku chorego w szpitalu.

Selena Gomez: „Bad Liar”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Bad Liar”
 2. Premiera: 18 maja 2017
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:32
 5. Album: –

„Bad Liar” to nowy singiel Seleny z długo oczekiwanej drugiej solowej płyty, której premiera odbędzie się przed końcem września. O singlu zrobiło się dość głośno jeszcze przed jego premierą panna Gomez podgrzewała atmosferę. Gwiazda podzieliła się wtedy z fanami nie tylko fragmentem nowego singla, ale także zdjęciem promującym piosenkę. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący utwór, który Selena napisała we współpracy z takimi artystami jak Julia Michaels, Justin Tranter i Ian Kirkpatrick, zawiera sample z kultowego kawałka z 1977 roku pod tytułem „Psycho Killer” z repertuaru grupy Talking Heads. Piosenka dobrze przyjęta i oceniona została przez krytyków. „Bad Liar” towarzyszy ekskluzywne nagranie wydane razem z audio piosenki w dniu 18 maja 2017 roku, które stało się pierwszym klipem, którego premiera odbyła się na Spotify. W wideo Selena leży na łóżku ze związanymi rękoma, mając na jednej żółtą bransoletkę. Ubrana jest w seksowną bieliznę, co dodatkowo potęguje jej seksualność. Nie jest to oficjalny teledysk do utworu a wideo promocyjne.

Selena Gomez: „Bad Liar”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Bad Liar”
 2. Premiera: 14 czerwca 2017
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:53
 5. Album: –

Teledysk do „Bad Liar” posiada niezapomniany klimat lat siedemdziesiątych, w który nasza idolka dobrze się wpasowała odgrywając kilka ról przywołując między innymi życie szkolne w ponad trzyminutowym nagraniu. Na początku klipu pojawia się wokalistka jadąca na rowerze otoczona dziewiczymi krajobrazami. Po jakimś czasie trafia do własnej szkoły. Ewidentnie wyróżnia się od własnych rówieśników, co potęguje przedstawienie momentów z perspektywy artystki, kiedy to widzi ich gardzące spojrzenia, gdyż krążą plotki, iż jest homoseksualna. Starając się skupić na nauce nuci piosenkę „Bad Liar”, układa zawirowania w jej nastoletnim życiu. Za oknem zauważa własnego ojca oraz trenerkę koszykówki, na których spogląda z politowaniem, wiedząc, że jej tata jest „słabym kłamcą”, gdyż nie jest wierny matce. Dowiaduje się o tym, dzięki plotkom koleżanek z klasy, które podsłuchuje. Idąc korytarzem przypadkiem zauważa ponownie własnego ojca z nauczycielką rozmawiających oraz okazujących sobie nawzajem uczucia. Pod presją ucieka, gdy zostaje zauważona. Trenując koszykówkę nie może skupić się na grze, jej wzrok kieruje się ku trenerce, do której sama żywi uczucie. Wraca po ciężkim dniu do domu, zauważa znudzonych sobą rodziców jedzących kolację. Nie mogąc znieść towarzystwa ojca wbiega do swojego pokoju siadając na łóżku, dalej śpiewając piosenkę. Dając ponieść się emocjom tańczy. Bojąc się kontaktu z mamą i wyjawienia jej błędów ojca, kładzie się pośpiesznie spać. Na klipu Selena zapowiada nowy singiel o tytule „Fetish” (feat. Gucci Mane).

Selena Gomez feat. Gucci Mane: „Fetish”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez feat. Gucci Mane, „Fetish”
 2. Premiera: 13 lipca 2017
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:05
 5. Album: –

Audio do piosenki „Fetish” to powrót po niedługo wydanym singlu „Bad Liar”, który został nazwany jednym z najlepszych w jej karierze (przynajmniej według wielu krytyków). „Fetish” pojawił się zaledwie dwa miesiące po tym, jak pop–piosenkarka i aktorka wypuściła „Bad Liar”, niskoprofilowy pop bop, który zaskoczył wielu sample od Talking Heads. Piosenka „Fetish”, która posiada dość rygorystyczny tytuł, niedbale łączy R&B i elektroniczne standardy, aby utworzyć od razu interesujące uderzenie, które może zachwycić wielu współczesnych miłośników muzyki. „Fetish” doskonale nadaje się do ograniczonego zakresu wokalnego Gomez, nigdy nie żądając niczego więcej niż delikatny szept. Ostatecznie produkt jest gorący, jest powściągliwy, a ścieżka brzmi tak, jakby brakowało jej pełnego potencjału, nie pobłażając jej rytmu i zważając na bardziej wybuchający i satysfakcjonujący do koniec. Nowa piosenka pop zawiera także zwrotkę rapera Gucciego Mane, który cieszy się jednym z najlepszych okresów swojej już wielkiej kariery. Piosenka znalazła się na pierwszym miejscu w 54 krajach w dzień premiery na iTunes.

Selena Gomez feat. Gucci Mane: „Fetish”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Fetish”
 2. Premiera: 26 lipca 2017
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:47
 5. Album: –

„Fetish” – już sam tytuł piosenki wzbudził liczne kontrowersje wśród fanów amerykańskiej wokalistki. Selena nadając charakteru piosence określiła ją tym mianem mając na myśli pociąg miłosny dwóch osób, przekazała nam to w nietypowy sposób w prawie 4–minutowym nagraniu. Na początku wideo możemy ujrzeć piękno otaczającej przyrody, kwitnące kwiaty oraz słońce. Już w pierwszych sekundach uświadomiliśmy sobie znając uprzednio tekst utworu, że miłość jest jak słońce – nieskończone. Idąca, zmęczona Gomez z siatkami pełnymi brzoskwiń otoczona samotnością, widzi tylko zalaną ulicę oraz zepsuty samochód. Fani spekulują, że oznacza to zmęczenie nie fizyczne Seleny, a psychiczne wywołane miłością, która wykańcza. Symbolika brzoskwini jest dobrze znana – wieczność, ale i również cisza, która panuje przez pierwsze momenty klipu. Selena potrafiąca uchwycić promienie słoneczne nie jest czymś nadzwyczajnym – to jak chwytanie nieskończoności, czyli coś niemożliwego. Patrząc w niebo Gomez śpiewa o prośbie pozostawienia jej samej, ale to nie jest do wykonania, jej kochanek nie jest w stanie tego zrobić, wciąż powraca. Na moment widzimy następnie truskawki, symbol miłości, co tylko potwierdza te słowa. Zmęczona psychicznie miłością Selena wchodzi do domu, otaczają ją pomieszczenia okryte płaszczem chłodnych spojrzeń. Udaje się w stronę kuchni, wciąż trzymając symbol ciszy i wieczności – brzoskwinie. Jest bliska upadkowi, ukazuje się chwila, gdy dosłownie Selena związuje swój język nitką – kolejny paradoks ciszy w miłości. Następnie akcja toczy się w salonie, na stole stoi kilkanaście kieliszków z trunkami. Gomez stara nam się przekazać, że czuje odwagę, a miłość, pożądanie, erotykę łączy z dzikością. Dość skomplikowana fabuła nadal przeplata się symbolami. Tym razem wokalistka spożywa galaretkę, co oznacza w symbolicznym znaczeniu, że wszystkie sprawy pójdą jak z płatka, czy tak się stanie? Nie wytrzymuje, próbuje wydostać się z toksycznej miłości, rzuca o ścianę siatkami wypełnionymi brzoskwiniami (symboliczną ciszą i wiecznością, czyli przełamuje się). Stara się pozbierać. Do gry wkraczają jej własne myśli. Rzuca tacę z truskawkami (miłością), próbuje się jej pozbyć. Przygląda się tonącym w kroplach wody stojącym lampkom trunków (odwaga tonie). Napełnia wannę wodą, chce przejść swoje ODRODZENIE i kolejny raz chwyta się promieni słońca (wieczności i życiodajnej siły). Wchodzi do chłodziarki, spotyka Gucciego. Idzie powoli i niepewnie, znajduje mnóstwo skrzynek z brzoskwiniami (ciszą i wiecznością & kobiecością), stara się ich trzymać… Znowu się nie udaje, główną rolę dostają emocje. Kolejny krótki moment, Selena i różowa szminka i jej nieudolne używanie – poddanie się ciszy, wieczności i kobiecości. Pozostaje jej lód, znak ostrzegawczy. Możliwe, że grozi jej niebezpieczeństwo, z którego w ogóle nie zdaje sobie sprawy, ale wreszcie jest szczęśliwa.

Selena Gomez feat. Marshmello: „Wolves”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez feat. Marshmello, „Wolves”
 2. Premiera: 25 października 2017
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:43
 5. Album: –

Utwór „Wolves” miał swoją premierę 25 października. Wówczas amerykańska wokalistka zaprezentowała także wizualizacje towarzyszące piosence. Piosenka utrzymana jest w nieco mrocznym klimacie, co można było wywnioskować już po plakacie „Wolves”. Selena Gomez pozuje na nim w świetle księżyca, a obok niej ukazany jest tytułowy wilk. Zwrotka zahacza o rytm w stylu popu i nieco country, ale refren to już energiczny, imprezowy kawałek, co z pewnością zawdzięczamy Marshmello. W sieci pojawiło się kolejne wideo ilustrujące utwór, tym razem przyjęło ono formę wideo–czatu, w którym Selena dzwoni do Marshmello, a następnie ten daje jej posłuchać piosenki. Wokalistka ubrana w krótki szlafrok i z mokrymi włosami zaczyna tańczyć po całym domu i śpiewać piosenkę.

Selena Gomez feat. Marshmello: „Wolves”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez feat. Marshmello, „Wolves”
 2. Premiera: 17 listopada 2017
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:33
 5. Album: –

Selena Gomez i Marshmello nagrali razem piosenkę „Wolves”, która bardzo spodobała się fanom. Singel został wyprodukowany przez ukrywającego swą twarz DJ–a Marshmello oraz Andrew Watta. Elektroniczny kawałek z pop–country’owym rytmem łączy melancholię i nadzieję. Wokalistka wyznała, że piosenka odzwierciedla to, co obecnie czuje i czego doświadcza. Przypomnijmy, że u Amerykanki jakiś czas temu zdiagnozowano toczeń, chorobę autoimmunologiczną, która doprowadza do zaburzeń układu odpornościowego. Dla ogólnej poprawy zdrowia, konieczny był przeszczep nerki. Fani mimo to dopytywali jednak o teledysk do nowego utworu. Selena Gomez postanowiła spełnić ich marzenie. Wokalistka nagrała w pełni profesjonalny teledysk do nowego hitu, który ujrzał światło dzienne już 17 listopada w USA na Apple Music. Wokalistka idzie sama korytarzami, ponieważ sama przechodzi przez chorobę. Kamery to tylko odniesienie do paparazzi, którzy podążają za nią wszędzie ukazując jej wizerunek, nie pokazując tego jak czuje się naprawdę. Leżenie na podłodze to oznaka bólu, a jej chód po wodzie odnosi się do czucia bezsilną oraz samotną.

 Selena Gomez: „Back To You”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Back To You”
 2. Premiera: 10 maja 2018
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:23
 5. Album: –

18 maja nastąpiła premiera drugiego sezonu „13 Reasons Why”, serialu wyprodukowanego przez platformę Netflix. Wtedy poznaliśmy dalsze przygody bohaterów i poznamy odpowiedzi na nurtujące nas kwestie, między innymi czy i jak Clay poradził sobie z samobójczą śmiercią Hannah, dowiedzieliśmy się więcej o procesie sądowym szkoły Liberty High. Twórcy serialu przygotowali kolejną niespodziankę! Selena Gomez, która pierwotnie miała zagrać główną rolę w serialu, a ostatecznie została producentką wykonawczą, nagrała piosenkę do serialu. Utwór zatytułowany „Back To You” to pierwszy premierowy materiał artystki w tym 2018 roku. Selena bardzo zaangażowała się w promocję serialu, ponieważ uważa, że produkcja dotyczy bardzo ważnego temu i może pomóc wielu nastolatkom. Pomimo tego, że „Back To You” powstało na potrzeby serialu, wielu fanów dopatrzyło się w tekście nawiązań do życia osobistego Gomez. Niektórzy twierdzą, że wokalistka śpiewa w nim o swoim byłym/obecnym chłopaku Justinie Bieberze. Wraz z premierą piosenki pojawiło się tak zwane vertical video na Spotify. Jest ono dostępne jedynie dla fanów wokalistki z USA, którzy posiadają wersję premium aplikacji. Wideo posiada lat 80, u boku Gomez jest aktor Andrey Koopchenko.

 Selena Gomez: „Back To You”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, „Back To You”
 2. Premiera: 5 czerwca 2018
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 4:28
 5. Album: –

Klip do „Back To You” zadebiutował prawie miesiąc po premierze piosenki. Na początku samego klipu pojawia się fioletowy napis „VIDEO”. W tle z kolorowych świateł wyłania się Selena. Z kilkusekundowych klatek można wywnioskować, że znajduje się na imprezie lat 80. Otoczona jest ludźmi, w towarzystwie których nie czuje się swobodnie. Spogląda na chłopaka po drugiej stronie pomieszczenia. Nie bez powodu światła zmieniają kolor na zielony – barwę nadziei. Stoi tam chłopak w jasnym garniturze, który także jest w podobnej sytuacji. Towarzyszy temu pełna napięcia melodia. Później pojawia się moment z tytułem piosenki,  „Back To You” i traw w tle. Wtedy to Gomez oraz Andrey Kupchenko zbliżają się do siebie i pojawia się utwór wokalistki. Wtedy to u dołu ekranu pojawia się żółty napis: „Chcesz ze mną ukraść samochód?”. Pada odpowiedź: „Oczywiście”. Artystka chwyta za rękę chłopaka i uciekają z imprezy oknem. Wsiadają szybko do samochodu i odjeżdżają. Towarzyszy im dobry humor. „Więc gdzie chcesz jechać?” – pyta. „Włochy. Francja. Kanada. Rosja. Michigan.” Wtedy to Andrey zaczyna przyglądać się Gomez i mówi:  „Wyglądasz raczej jak Selena Gomez.” Wtedy Selena spogląda w kamerę z zażenowanym wzrokiem i pojawia się napis „GOMEZ”. Dziewczyna, którą gra Selena w teledysku była porównywana zatem do innej kobiety, czyli prawdziwej Seleny, bo przypominała ją wizualnie. Jej dalsza mimika odzwierciedla jak się z tym czuje. Gomez między wierszami zwróciła uwagę na to, jak czuje się z faktem, że jest porównywana do innych gwiazd. Wtedy ponownie można usłyszeć melodię z początku klipu, która nadaje napięcia. Akcja przenosi się z wieczoru do dnia. „Czy możesz uwierzyć temu facetowi? Do kogo ty mówisz? Publiczność!” Chłopak spogląda w kamerę. Wtedy to pojawia się kilka chwil, w których Selena odgrywa różne nastroje. Nawiązuje to do tego, jak kamera zmienia ludzi. Od szczęścia przez znudzenie po złość do dramatu czy zaskoczenia. Artystka otwiera drzwi samochodu i wybiega na polanę z chłopakiem. Po chwili robią sobie nawzajem zdjęcia i nagrywają filmiki. Następnie spędzają kilka chwil pod jabłonią. Akcja ponownie przenosi się na polanę, gdzie w tle widać zachodzące słońce. Gomez śpiewa piosenkę. Później chłopak puszcza samolot z papieru. Gomez podnosi go i zauważa, że jest to list gończy z jej zdjęciem oraz Adrey’a. Są poszukiwani, bo ukradli wcześniej samochód, którym podróżują. „Nie zamierzam iść do więzienia” – mówi Selena i przypomina sobie moment, w którym odważyła się zagadać do chłopaka podczas imprezy. Następnie Gomez czyta książkę o tytule „Infidelity” (pl. „Niewierność”). Kupchenko czyta „Detecitive”, co nawiązuje do podejrzeń Gomez o jego niewierność i nieuczciwość wobec niej. „Musimy spalić samochód” – oznajmia bawiąc się włosami. „Co? Nie ma opcji, samochód jest życiem!” „Więzienie jest śmiercią”. Wtedy to akcja toczy się w imitacji celi. Wtedy to Gomez zauważa, że samochód już się pali.  „Nie mogę uwierzyć, że właśnie go [samochód] spaliłaś!” „Dobrze, nie zamierzam iść do więzienia. Nie pójdę do więzienia, to jest tak głupie!” Para zaczyna się kłócić. „Jesteś zbyt namiętna!” W tym momencie chłopak wypomina inne wady Seleny. „Gdzie idziesz?” „Wracam na imprezę!” „Co?” Gomez rzeczywiście powraca do tych samych, bezbarwnych osób, a z nią chłopak. Nic się nie zmienia, nadal czuje się źle w ich towarzystwie. Wtedy ponownie proponuje kradzież samochodu. Kupchenko bez wahania się zgadza. Teledysk nawiązuje do toksycznych relacji, które zataczają błędne koło i wyniszczają parę.

 DJ Snake feat. Selena Gomez, Cardi B & Ozuna: „Taki Taki”

 1. Wykonawca i tytuł: DJ Snake feat. Selena Gomez, Cardi B & Ozuna, „Taki Taki”
 2. Premiera: 9 października 2018
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:52
 5. Album: –

W klipie do „Taki Taki” wystąpili czterej artyści – DJ Snake, Selena Gomez, Cardi B oraz Ozuna. Całość została wyreżyserowana przez Collina Tiley’a, który wcześniej zobrazował między innymi także takie klipy jak: „Wolves” Seleny Gomez feat. Marshmello, „Anaconda” Nicki Minaj, „Wild Thoughts” od DJ–a Khaled’a feat. Rihanna, Bryson Tiller i „Slumber Party” Britney Spears feat. Tinashe. W obrazie panują różne motywy – od czerni przez krwistą czerwień po zieleń. Na początku teledysku ukazują się cztery gwiazdy, które mogą być utożsamiane z żywiołami natury. Kilka sekund ciszy i zapowiadający pierwsze dźwięki „Taki Taki” piorun, tylko zaciekawia przeciętnego widza, do dalszego śledzenia rozwijającego się plot twistu klipu. Pierwszy śpiewa Ozuna w otoczeniu ciemności i lawy wulkanicznej lub kilku kobiet. W między czasie jest także wgląd na tańczącego DJ–a Snake’a wraz z Seleną Gomez i Cardi B. Czerwone stroje artystów są kolorem ziemskim, oznaczają krew, ogień, rządzę oraz królewskość, co można ujrzeć po scenie Ozuny, w której mężczyzna jest adorowany przez grupkę kobiet. W klipie kilkusekundowe wstawi w postaci promocji samego DJ–a Snake’a dowartościowują sam klimat teledysku – opierają się na mrocznych klimatach i dźwięku pioruna – znaku twórczości, mocy tworzenia i niszczenia. W swojej części Cardi B ujawnia się jako władczyni czerwieni i kobiecości w roślinnym otoczeniu. W towarzystwie tancerek śpiewa „Taki Taki” w czarnym stroju. Jej akt z pewnością nadaje klipowi silniejszego odzewu i odzwierciedla moc słowa, kobiety oraz ich władzy. W dalszej części urozmaicono obraz o fragmenty śpiewających wokalistów w klimatycznym miejscu – stoją na wulkanicznym podłożu – symbolu energii i wybuchowości. Nadchodzi moment kulminacyjny. Selena Gomez teraz przejmuje swoją rolę – tańcząc na ciemnym tle zawraca uwagę widza. Akcja przenosi się do pełnego zieleni miejsca, przypominającego dżunglę, w którym piosenkarka krocząc po drewnianym pomoście w otoczeniu tancerek w latynoskich strojach śpiewa utwór. W między czasie można zauważyć tancerzy z neonem w dłoniach – symbolem otwarcia na jasność, na rozkwit, na miłość. W zielonym stroju – kolorze życia, Ziemi, natury, symbolu nadziei, harmonii, wolności i szczęścia oraz w zniewalającym tańcu śpiewa o mocy ciała i pokusach. Spotyka także DJ–a Snake’a. Teledysk kończy mieszanka fragmentów z elementami artystów.

 DJ Snake feat. Selena Gomez, Cardi B & Ozuna: „Taki Taki”

https://www.youtube.com/watch?v=-nRB0Iz4acQ

 1. Wykonawca i tytuł: DJ Snake feat. Selena Gomez, Cardi B & Ozuna, „Taki Taki”
 2. Premiera: 26 października 2018
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:37
 5. Album: –

W vertical video do „Taki Taki” wystąpili również czterej artyści, dzięki którym powstała piosenka – DJ Snake, Selena Gomez, Cardi B oraz Ozuna. Całość została wyreżyserowana przez Collina Tiley’a, który wcześniej zobrazował między innymi także takie klipy jak: „Wolves” Seleny Gomez feat. Marshmello, „Anaconda” Nicki Minaj, „Wild Thoughts” od DJ–a Khaled’a feat. Rihanna, Bryson Tiller i „Slumber Party” Britney Spears feat. Tinashe. Jest to komplikacja niewydanych fragmentów oficjalnego klipu. Wideo promocyjne zostało wydane 26 października i jest dostępne jedynie dla użytkowników Spotify Premium na terenie USA. Selena Gomez zachwyca w nim swoją żywiołowością i seksapilem podczas sceny, w której tańczy w otoczeniu zieleni, Cardi B zaśpiewała swoją zwrotkę jako królowa ciemności i czerwieni. DJ Snake zaprezentował się w mrocznych klimatach burzy i piorunów, za to fragmenty Ozuny zaskoczyły ogniem i wulkanem. Całość został okraszona niebagatelnym kontentem, która swobodnie pozwala przenikać się poszczególnym aktom.

 Tainy feat. Selena Gomez, J Balvin & Benny Blanco: „I Can’ Get Enough”

 1. Wykonawca i tytuł: Tainy feat. Selena Gomez, J Balvin & Benny Blanco: „I Can’ Get Enough
 2. Premiera: 12 marca 2019
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 2:44
 5. Album: –

W obrazie do „I Can’ Get Enough” wystąpili wszyscy czterej artyści, dzięki którym powstała piosenka – Selena Gomez, Tainy, J Balvin i Benny Blanco. Za reżyserię teledysku rozgrywającego się w ogromnym łóżku odpowiada Jake Schreier. Benny Blanco i Tainy zaczęli pracę nad utworem już w grudniu 2018 roku. Do współpracy zaprosili światowe gwiazdy. W studio pojawiła się Selena Gomez i J Balvin. Ta kolaboracja z pewnością wyszła na plus! „Jestem niezmiernie podekscytowany tym utworem” – mówi Tainy. „Cieszę się, że udało nam się to wszystko poskładać, zwłaszcza że cały proces przebiegł organicznie i bezproblemowo. To bardzo radosny kawałek. Każdy zaangażowany w jego powstanie z miejsca pokochał tę piosenkę. Myślę, że „I Can’t Get Enough” będzie piosenką, która poprawia wszystkim nastrój” – dodał. „Wszyscy zawsze pytają mnie, czy łóżko było prawdziwe z powodu braku jego dostatecznej ilości wideo. Tak!!! Bez green screenów!! Wpadliśmy na pomysł na teledysk 7 dni przed jego nakręceniem… 5 dni przed filmem znaleźliśmy kogoś na tyle szalonego, by je [łóżko] zbudować… 4 dni przed filmem znaleźliśmy lokalizację… 3 dni przed filmem zespół stał przez całą dobę i zbudował całe łóżko od podstaw!!! Ten film był w zasadzie jak marzenie z dzieciństwa, które stało się rzeczywistością!!! Dziękuję wszystkim, którzy to umożliwili!!! Nagranie z kulis wychodzi jutro! – napisał w opisie na Instagramie Benny Blanco. W teledysku do kawałka wokalistka występuje… w piżamie. Gomez leży na łóżku z zamkniętymi oczami, potem kamera oddala się, widzimy całą sylwetkę. Następnie gwiazda wstaje i zaczyna chodzić po ogromnym łóżku. Towarzyszą jej artyści odpowiedzialni za resztę piosenki. Klip zadebiutował 12 marca 2019 roku. Po 30 dniach od premiery przekroczył próg 100 mln odsłon.

Selena Gomez: „Lose You To Love Me”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez: „Lose You To Love Me”
 2. Premiera: 23 października 2019
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:26
 5. Album: „Rare”

Selena Gomez: „Look At Her Now”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez: „Look At Her Now”
 2. Premiera: 24 października 2019
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 2:43
 5. Album: „Rare”

Selena Gomez: „Rare”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez: „Rare”
 2. Premiera: 10 stycznia 2020
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:43
 5. Album: „Rare”

Selena Gomez: „Dance Again”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez: „Dance Again”
 2. Premiera: 26 marca 2020
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 2:48
 5. Album: „Rare”

Selena Gomez: „Boyfriend”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez: „Boyfriend”
 2. Premiera: 10 kwietnia 2020
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 2:55
 5. Album: „Rare”

Trevor Daniel, Selena Gomez: „Past Life” Remix

 1. Wykonawca i tytuł: Trevor Daniel, Selena Gomez: „Past Life” Remix
 2. Premiera: 14 lipca 2020
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:06
 5. Album: „Nicotine”

BLACKPINK, Selena Gomez: „Ice Cream”

 1. Wykonawca i tytuł: BLACKPINK, Selena Gomez: „Ice Cream”
 2. Premiera: 28 sierpnia 2020
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:02
 5. Album: „The Album”

Selena Gomez: „De Una Vez”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez: „De Una Vez”
 2. Premiera: 14 stycznia 2021
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 2:48
 5. Album: „Revelación”

Selena Gomez, Rauw Alejandro: „Baila Conmigo”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, Rauw Alejandro: „Baila Conmigo”
 2. Premiera: 29 stycznia 2021
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:19
 5. Album: „Revelación”

Selena Gomez, DJ Snake: „Selfish Love”

 1. Wykonawca i tytuł: Selena Gomez, DJ Snake: „Selfish Love”
 2. Premiera: 4 marca 2021
 3. Wytwórnia: Interscope Records
 4. Czas trwania: 3:37
 5. Album: „Revelación”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.