Selena Marie Gomez: Filmografia

Filmy

Mali Agenci 3D: „Trójwymiarowy Odjazd” (2003)

 1. Reżyseria: Robert Rodriguez
 2. Premiera: 16 stycznia 2004 (Polska), 13 lipca 2003 (Świat)
 3. Gatunek: Komedia dziecięca, Sci–fi
 4. Rola: Dziewczyna z parku wodnego (epizod)

Streszczenie: Jeden z najdłużej działających i najbardziej szalonych wrogów organizacji OSS, Zabawkarz wychodzi z ukrycia, by siać zniszczenie wśród wielbicieli gier wideo. Jego ofiarą pada Carmen, która zostaje uwięziona w wirtualnym świecie. Walka przeciw Zabawkarzowi i jego cyfrowej krainie wielowymiarowych niespodzianek stanie się najpoważniejszą i najbardziej wymagającą misją, przed jaką kiedykolwiek stanęli młodsi i starsi agenci z rodziny Cortez.

Strażnik Teksasu: „Próba Ognia” (2005)

 1. Reżyseria: Aaron Norris
 2. Premiera: 16 października 2005 (Świat)
 3. Gatunek: Film Sensacyjny
 4. Rola: Julie (epizod)

Streszczenie: Akcja filmu skupia się na dwóch odrębnych wątkach. Walker i jego współpracownicy muszą odnaleźć trzynastoletniego chłopca, który znikł bez śladu po zamordowaniu jego ojca, a jeden ze strażników zostaje sprytnie wrobiony w morderstwo młodej kobiety. Sprawa wydaje się beznadziejna – czy uda się zdobyć dowody oczyszczające go z zarzutów?

„Brain Zapped” (2006)

 1. Reżyseria: Eliud George Garcia
 2. Reżyseria: 11 sierpnia 2006 (USA)
 3. Gatunek: Komedia familijna, film krótkometrażowy
 4. Rola: Emily Grace Garcia (główna rola)

Streszczenie: Lokalna biblioteka ma nową, dziwną fasadę. Wyścigi skłębionych chmur nad nią i błyski świateł z okien sprawiają wrażenie, że biblioteka jest żywa. Kiedy miłośnik książek i jego koleżanka Emily Grace Garcia słyszą o dziwnych rzeczach dziejących się w lokalnej bibliotece, postanawiają zbadać sprawę i proszą o pomoc swojego najlepszego przyjaciela Kingstona. Rzeczy wydają się całkiem normalne, dopóki z książek nie wychodzą elektroniczne hologramy, a tajemnicze regały zaczynają świecić. Ciekawość Emily wstrząsa jej życiem, a ona i Kingston trafiają do świata cudów.

„Horton Słyszy Ktosia” (2008)

 1. Reżyseria: Steve Martin, Jimmy Hayward
 2. Premiera: 11 kwietnia 2008 (Polska), 3 marca 2008 (Świat)
 3. Gatunek: Film animowany, komedia familijna
 4. Rola: Helga (głos)

Streszczenie: Słoń Horton wiedzie beztroskie życie w dżungli, gdy nagle dostrzega płynącą w powietrzu odrobinkę kurzu i słyszy coś, co wydaje mu się cichutkim, choć dramatycznym wołaniem o pomoc. Czy to możliwe, że dochodzi ono z… drobinki kurzu? Horton mówi o swoim odkryciu innym mieszkańcom dżungli, ale nikt nie chce mu uwierzyć. Horton nabiera przekonań, że w odrobince kurzu kryje się cały świat, który tylko on może uratować. Czeka go nie lada wyzwanie, bo wszyscy dookoła myślą, że zwariował i chcą go powstrzymać.

Kopciuszek: „Roztańczona Historia” (2008)

 1. Reżyseria: Damon Santostefano
 2. Premiera: 16 września 2008 (Świat)
 3. Gatunek: Komedia romantyczna, musical
 4. Rola: Mary Santiago (główna rola)

Streszczenie: Baśń o Kopciuszku w nowej wersji. Mary jest młodą dziewczyną, która mieszka z macochą i jej dwoma córkami. Wykorzystują ją do wszelkiego typu prac. Pewnego dnia do szkoły dochodzi nowy uczeń – Joey, popularny piosenkarz pop, obiekt westchnień wszystkich nastolatek. Zakochuje się on w dziewczynie podczas walentynkowego balu, nie zna jednak tożsamości dziewczyny – Mary wymknęła się z domu pomimo zakazu macochy, zaś na przyjęciu pojawiła się w przebraniu. Gdy zbliża się północ, musi wracać do domu, lecz pośpiechu gubi odtwarzacz muzyki, który znajduje Joey. Decyduje się odnaleźć nieznajomą. Ogłasza, że zwróci zgubę osobie, która poda tytuły piosenek znajdujących się na odtwarzaczu.

„Program Ochrony Księżniczek” (2009)

 1. Reżyseria: Allison Liddi-Brown
 2. Premiera: 20 maja 2009 (Świat)
 3. Gatunek: Komedia familijna
 4. Rola: Carter Mason (główna rola)

Streszczenie: Gdy zły dyktator grozi przejęciem władzy królewskiej w małym kraju, księżniczka Rosalinda zostaje wprowadzona do Programu Ochrony Księżniczek. Zostaje oddana pod opiekę agenta Masona i jego córkę Carter. Księżniczka z pomocą córki Masona przeistacza się w Rosie – typową nastolatkę. Rosalinda pomaga Carter przezwyciężyć swoją nieśmiałość do Donniego – chłopaka, który się jej podoba.

„Czarodzieje z Waverly Place”: Film (2009)

 1. Reżyseria: Lev L. Spiro
 2. Premiera: 28 sierpnia 2009 (Świat)
 3. Gatunek: Komedia familijna, przygodowa
 4. Rola: Alex Russo (główna rola)

Streszczenie: Rodzina Russo wybiera się na wakacje na Karaiby, gdzie Jerry i Theresa się poznali. Alex jest zła, że musi towarzyszyć rodzicom w tej podróży. W końcu wypowiada zaklęcie, które odwołuje pierwsze spotkanie jej rodziców, co stawia istnienie rodziny Russo pod znakiem zapytania. Aby odwołać zaklęcie Alex i Justin muszą przedzierać się przez dżunglę, aby znaleźć posiadający wielkie moce ‘kamień marzeń’. W między czasie Max stara się, aby jego rodzice ponownie się w sobie zakochali.

„Artur i Zemsta Maltazara” (2009)

 1. Reżyseria: Luc Besson
 2. Premiera: 1 stycznia 2010 (Polska), 26 listopada 2009 (Świat)
 3. Gatunek: Film animowany, familijny
 4. Rola: Selenia (głos)

Streszczenie: Wołanie o ratunek wypisane na ziarenku ryżu dostarczonym przez pająka burzy spokój Artura oznacza tylko jedno, że Minimki są w niebezpieczeństwie! Nie ma ani chwili do stracenia! Dokładnie w tym samym momencie jego ojciec postanawia wyjechać wcześniej, niż to było ustalone, i już się niecierpliwi za kierownicą samochodu. Przerażony Artur zawiadamia dziadka Archibalda w nadziei, że ten go zastąpi… Jednak chłopiec nie może znieść myśli, że życie Seleni jest zagrożone. Dzięki pomocy psa Alfreda udaje mu się uśpić czujność rodziców i wrócić w środku nocy do domu dziadków. Zbliża się północ. Za chwilę promień księżyca padnie na lunetę Archibalda i otworzy przejście do krainy Minimków. Niestety nadciąga chmura. Jeżeli zakryje księżyc…

„Ramona i Beezus” (2010)

 1. Reżyseria: Elizabeth Allen
 2. Premiera: 8 października 2010 (Polska), 23 lipca 2010 (Świat)
 3. Gatunek: Film familijny, komedia
 4. Rola: Beezus (główna rola)

Streszczenie: Nastoletnia sensacja Selena Gomez łączy siły z debiutującą Joey King w urokliwej komedii opowiadającej o dojrzewaniu, która powstała na podstawie bestsellerów Beverly Cleary. Ramona to dziewczynka z wielką wyobraźnią, która uwielbia płatać figle. Jej wybryków ma już powoli dość cała, kochająca rodzina, łącznie ze starszą siostrą Beezus, starającą się przetrwać pierwszy rok w liceum. Przeżywając wzloty i upadki dzieciństwa, Ramona i Beezus dowiadują się, mogą osiągnąć wszystko, wystarczy jedynie, że uwierzą w siebie i zaufają innym.

Artur i Minimki 3: „Dwa Światy” (2010)

 1. Reżyseria: Luc Besson
 2. Premiera: 3 grudnia 2010 (Polska), 22 sierpnia 2010 (Świat)
 3. Gatunek: Film animowany, familijny
 4. Rola: Selenia (głos)

Streszczenie: Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów, aby powstrzymać Maltazara. Jedynym sposobem na zmianę wzrostu jest zawierający magiczne moce miód Królowej Pszczół. Trójka przyjaciół będzie musiała się jednak pospieszyć, jeżeli chce uchronić swój świat przed zbieraną przez Maltazara armią gigantycznych moskitów. Czasu jest coraz mniej!

„Monte Carlo” (2011)

 1. Reżyseria: Thomas Bezucha
 2. Premiera: 25 marca 2011 (Polska), 11 lutego 2011 (Świat)
 3. Gatunek: Film przygodowy, komedia
 4. Rola: Grace (główna rola)

Streszczenie: Po skończeniu liceum Grace i jej przyjaciółka Emma rzucają pracę kelnerek w Teksasie, żeby wyjechać na wymarzone wakacje do Paryża. Radość psuje im Meg – przyszywana siostra Grace, córka jej przyszłego ojczyma. Sytuację komplikuje też chłopak Emmy, Owen, który nagle się oświadcza… Dziewczyny tak bardzo pragną zjeść creme brulee nad brzegiem Sekwany, że tak czy siak jadą. Czeka je Paryż, światła, bulwary… Jednak nie. Przewodnik z ADHD i „luksusowy” pokój, który okazuje się norą, sprawiają, że trzy młode Amerykanki zaczynają tracić nadzieję, że wymarzony wyjazd będzie bajką. Wszystko się zmienia, kiedy papparazzi biorą Grace za Cordelię Winthrop Scott – brytyjską arystokratkę. Myli się także obsługa hotelowa, która prowadzi bohaterki do luksusowego apartamentu. Kiedy Grace otrzymuje zaproszenie na bal charytatywny w Monte Carlo, dziewczyny postanawiają wykorzystać okazję, a okazja jest nie byle jaka i potrwa cały tydzień.

„Muppety” (2011)

 1. Reżyseria: James Bobin
 2. Premiera: 20 stycznia 2012 (Polska), 4 listopada 2011 (Świat)
 3. Gatunek: Film familijny, komedia, musical
 4. Rola: Ona sama (głos)

Streszczenie: Podczas wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz jego brat Gary z narzeczoną Mary odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana. Otóż zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 milionów dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, bo ich drogi rozeszły się dwanaście lat wcześniej…

„Spring Breakers” (2012)

 1. Reżyseria: Harmony Korine
 2. Premiera: 5 kwietnia 2013 (Polska), 5 września 2012 (Świat)
 3. Gatunek: Komedio–dramat
 4. Rola: Faith (główna rola)

Streszczenie: Amerykański dramat kryminalny, w którym panna Gomez wciela się w rolę czołową (Faith) wraz z Vanessą Hudgens (Candy), Ashley Benson (Brit), Rachel Korine (Cotty) zarobił ponad 480 milionów dolarów. W filmie zobaczymy także Jamesa Franco ucharakteryzowanego na Seana Paula. Dość kontrowersyjna produkcja z udziałem panny Gomez, zatytułowana „Spring Breakers” znalazła się na liście 100 najlepszych filmów XXI wieku. Rola Seleny wzbudziła wielkie zaskoczenie i wywarła niemałe wrażenie na fanach. Nasza idolka w jednym z wywiadów przeprosiła Selenators za udzielenie się w filmie. Na planie filmowym wiele się działo. Wokalistka była zmuszona nauczyć się palić papierosy, co było dla niej nie lada wyczynem, gdyż wcześniej nie trzymała tego typu używek w rękach. Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć filmu, to polecam zarezerwować chwilę i się z nim zapoznać. Dzięki niemu możecie zyskać dystans do siebie, zrozumieć własne błędy oraz nauczyć się, że nie warto być pod wpływem towarzystwa, zmieniać się dla innych oraz być sobą. Produkcja została nominowana do rywalizacji o „Złotego Lwa” na „69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji”.

„Fifty Shades of Blue” (2012)

 1. Reżyseria: Lauryn Kahn, LP
 2. Premiera: 12 maja 2012 (USA)
 3. Gatunek: Komedia
 4. Rola: Lauren (główna rola)

Streszczenie: „Fifty Shades of Blue” to popularna seria na kanale Funny or Die na YouTube, w której Selena Gomez miała okazję się pojawić. W odcinku z wokalistką dochodzi do komicznej sytuacji. Młoda kobieta (Gome) zatrudnia z pozoru nieatrakcyjnego malarza, aby zmienić kolor ścian jej salonie. Na jego widok zaczyna mieć romantyczne i seksualnie błędne imaginacje jego innych przyziemnych czynności. W roli malarza, Carla Blue wystąpił Nick Kroll.

„Hotel Transylwania” (2012)

 1. Reżyseria: Genndy Tartakovsky
 2. Premiera: 9 listopada 2012 (Polska), 8 września 2012 (Świat)
 3. Gatunek: Film familijny, komedia, animacja
 4. Rola: Mavis (głos)

Streszczenie: W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 118-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi Transylwania i egzystencji potworów.

„Aftershock” (2012)

 1. Reżyseria: Nicolás López
 2. Premiera: 12 września 2012 (Świat)
 3. Gatunek: Thriller
 4. Rola: Lisa (epizod)

Streszczenie: Thriller zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, których źródłem było jedno z najpotężniejszych trzęsień ziemi wszech czasów. Katastrofa wydarzy się podczas upojnej zabawy w podziemnym, nocnym klubie. W trakcie trzęsienia z miejscowego więzienia ucieka bowiem ponad 200 śmiertelnie niebezpiecznych przestępców, do których teraz należeć będzie miasto. Noc, kiedy zanotowano wstrząsy na trwałe zapisała się jako niechlubna karta w historii Chile. Klęska interwencyjna rządu, chaos i rozboje to tło wydarzeń filmu, w którym grupa amerykańskich turystów zapuszcza się w imprezowe zagłębie kraju. Próba wydostania się na powierzchnię jest tylko początkiem ich koszmaru.

„Girl Rising” (2013)

 1. Reżyseria: Richard Robbins
 2. Premiera: 7 marca 2013 (Świat)
 3. Gatunek: Film dokumentalny
 4. Rola: Narrator

Streszczenie: Film opowiada historie dziewięciu dziewcząt z dziewięciu krajów: (Sierra Leone, Haiti, Etiopia, Afganistan, Peru, Egipt, Nepal, Indie i Kambodża). Ich historie odzwierciedlają ich zmagania na pokonanie barier społecznych lub kulturalnych. Film Został on nominowany do Oscara. Posiada narrację prze takie gwiazdy jak: Anne Hathaway, Cate Blanchett, Liam Neeson, Priyanka Chopra, Chloë Moretz, Freida Pinto, Salma Hayek, Meryl Streep, Alicia i Kerry Waszyngton.

Powrót Czarodziejów: „Alex kontra Alex” (2013)

 1. Reżyseria: Víctor González
 2. Premiera: 8 marca 2013 (Świat)
 3. Gatunek: Film familijny, fantasy, przygodowy, komedia
 4. Rola: Alex Russo (główna rola)

Streszczenie: Rodzina Russo przenosi się do Toskanii we Włoszech, aby spotkać swoich dawno niewidzianych krewnych. Alex próbuje udowodnić rodzicom, że jest kimś więcej niż tylko beztroską czarodziejką i przez przypadek rzuca zaklęcie, które tworzy dwie Alex: dobrą i złą. Kiedy Zła Alex zostaje wciągnięta w plan czarującego magika, chcącego podbić cały świat, Dobra Alex musi znaleźć sposób, aby uratować swoją rodzinę i całą ludzkość. Wkrótce odbywa się wielka bitwa między dwiema wersjami Alex na szczycie wieży w Pizie.

„Getaway” (2013)

 1. Reżyseria: Courtney Solomon, Yaron Levy
 2. Premiera: 29 sierpnia 2013 (Świat)
 3. Gatunek: Film akcji
 4. Rola: Kid (główna rola)

Streszczenie: „Wyścig po życie” (tytuł oryg. „Getaway”) sprawdził się znakomicie jako amerykańsko–bułgarska współpraca, film akcji w reżyserii Courtney’a Solomona i Yarona Levy’ego, którego premiera miała miejsce 29 sierpnia 2013 roku. Produkcja osiągnęła przychód 10,5 milionów dolarów w USA. Do obejrzenia zachęca sama gwiazdorska obsada, w tym nasza idolka: Ethan Hawke jako Brent, Rebecca Budig w roli Leanne. Brent Magna, (Ethan Hawke) czyli miał szansę na międzynarodową, wieloszczeblową pracę i karierę. Niestety poprzez swój nietypowy charakter zaczął wszystko tracić. Wiódł razem z żoną Leanne skromne życie, starając się jakoś związać koniec z końcem. Kiedy to pewnego dnia wraca do domu, odkrywa, że jego mieszkanie zostało okradzione, a Leanne uprowadzona. Porywacz (Jon Voight) kontaktuje się z nim telefonicznie i proponuje układ – Magna musi wykonać dla niego szereg zadań, jeśli podoła, jego żona wróci do domu cała i zdrowa. Jeśli nie, zostanie zamordowana. Ścigany przez policję dokonuje karkołomnych wyczynów. Rozpaczliwie walczy o życie ukochanej. Nagle na jego drodze staje hakerka i właścicielka auta (czyli panna Gomez). To może pokrzyżować mu plany.

„Behaving Badly” (2014)

 1. Reżyseria: Tim Garrick
 2. Premiera: 29 lipca 2014 (USA)
 3. Gatunek: Komedia familijna
 4. Rola: Nina Pennington (główna rola)

Streszczenie: 16-letni Rick Stevens razem ze swoją sympatią – Niną Pennington chce wyruszyć w podróż, aby poznać tajniki i korzenie rock’n’rolla. Młodzi muszą uporać się z wyniosłym chłopakiem dziewczyny, Kevinem, który nie pozwala jej odejść. Kiedy Rick uświadamia sobie, że Nina zerwała z chłopakiem zakłada się z Karlisem Malinauskas (Nate Hartley), synem gangstera, że będzie w związku z Niną przed Arbor Day, co prowadzi do poważnego i poplątanego łańcucha wydarzeń, w tym do seksu z mamą swojego najlepszego przyjaciela.

„Rudderless” (2014)

 1. Reżyseria:  William Hall Macy Jr.
 2. Premiera: 17 października 2014 (USA)
 3. Gatunek: muzyczny dramat
 4. Rola: Kate Ann Lucas (główna rola)

Streszczenie: Sam to dyrektor z agencji reklamowej. Jego życie traci sens, gdy w szkolnej strzelaninie ginie jego syn. Sam nie potrafi poradzić sobie z bólem. Zaszywa się na łodzi, a smutek zatapia w alkoholu – do czasu, aż odnajduje pudełko z prywatnymi rzeczami dziecka, w tym z jego autorskimi kompozycjami muzycznymi. Wpada na pomysł, by je zaśpiewać i w ten sposób uczcić pamięć syna. Występ przynosi zaskakujące rezultaty.

„Unity” (2015)

 1. Reżyseria: Shaun Monson
 2. Premiera: 12 sierpnia 2015 (Świat)
 3. Gatunek: Dokument
 4. Rola: Narrator

Streszczenie: „Unity” to film dokumentalny , który jest kontynuacją „Earthlings” z 2005 roku. Film jest opowiadany przez stu aktorów, artystów, sportowców, autorów, biznesmenów, artystów, filmowców, wojskowych i muzyków w tym Selenę Gomez, a także Jennifer Aniston, Ellen DeGeneres, Davida DeLuise, Adama Levine, czy Hailee Steinfeld.

„Hotel Transylwania 2” (2015)

 1. Reżyseria: Genndy Tartakovsky
 2. Premiera: 9 października 2015 (Polska), 21 września 2015 (Świat)
 3. Gatunek: Film animowany, familijny, komedia
 4. Rola: Mavis (głos)

Streszczenie: Hotel Transylwania przeszedł kilka zmian od wizyty Jonathana. Hotel jest otwarty dla ludzi. Mavis i Johnny mają syna o imieniu Dennis, który nie pokazuje żadnych oznak bycia wampirem i dlatego Dracula martwi się. Kiedy Mavis i Johnny udają się z wizytą do rodziców Jonathana, Dracula wzywa swoich przyjaciół aby stworzyć dla Dennisa obóz szkolenia potworów. W tym samym czasie, Vlad, ojciec Draculi przybywa do hotelu, i dowiaduje się że jego prawnuk nie jest czystej krwi wampirem i że Hotel Transylwania przyjmuje teraz ludzi.

„The Big Short” (2015)

 1. Reżyseria: Adam McKay
 2. Premiera: 1 stycznia 2016 (Polska), 12 listopada 2015 (Świat)
 3. Gatunek: Dramat
 4. Rola: Ona sama

Streszczenie: Mężczyzna ten jest amerykańskim ekonomistą, jednym z reprezentantów finansów behawioralnych. Fotografię wykonano podczas zdjęć wspomnianego filmu. W produkcji tej Selena zagrała samą siebie. Ale jak to możliwe? W filmie wystąpiła jako postać o własnym imieniu i nazwisku, można powiedzieć, że nasza idolka (i nie tylko) była magnesem dla kinomanów. Produkcja ta ukazała się zaledwie rok temu, a zebrała już kilkanaście nagród. W dzień premiery film obejrzało 2.000.000. Amerykanów. Perypetie pracowników dużej firmy sieciowej, zajmującej się badaniem rynku, zarządzaniem pieniędzmi, akcjami oraz ogromnymi inwestycjami sprawiły, że mnóstwo osób wyszło zadowolonych z sali kinowych. Wszystko to przeplata się z życiem prywatnym bohaterów, ale i także idealną teorią, wynoszącą ponad wyżyny korporację. Jeden z pracowników znajduje ‘‘lukę’’ w funkcjonowaniu kredytobiorstwa i planuje to w jakiś sposób wykorzystać.

„The 1989 World Tour Live” (2015)

 1. Reżyseria: Jonas Åkerlund
 2. Premiera: 20 grudnia 2015 (Świat)
 3. Gatunek: Dokument koncertowy
 4. Rola: Ona sama

Streszczenie: W dniu 13 grudnia 2015 roku (w 26 urodziny Taylor Swift) artystka ogłosiła, że nawiązała współpracę z Apple Music, aby wydać film koncertowy zatytułowany „The 1989 World Tour Live” w dniu 20 grudnia. Film nakręcony przed 75,980 fanami podczas jej show na stadionie ANZ Stadium w Sydney 28 listopada tego samego roku, pokazuje cały występ i nigdy wcześniej niewidziany materiał zza kulis i próby z niektórymi gości z poprzednich występów, czyli między innymi z przyjaciółką wokalistki, Seleną Gomez.

„The Revised Fundamentals Of Caregiving” (2016)

 1. Reżyseria: Rob Burnett
 2. Premiera: 29 stycznia 2016 (Świat)
 3. Gatunek: Dramat
 4. Rola: Dot (główna rola)

Streszczenie: Film ten jest na podstawie powieści, napisanej przez Jonathan’a Evison’a, wykonany i wyprodukowany przez Roba Burnett. „The Fundamentals of Caring” wystapiła znana obsada: Paul Rudd, Craig Roberts, Selena Gomez, Jennifer Ehle, Megan Ferguson i Frederick Weller. Film opowiada historię Bena, emerytowanego pisarza, który zostaje ofiarą osobistej tragedii. Po 6 tygodniach treningu Ben poznaje swojego pierwszego klienta Trevora, czyli agresywnego i niegrzecznego osiemnastolatka z dystrofią mięśniową. Jeden z nich emocjonalnie sparaliżowany a drugi fizycznie. Ben i Trevor, aby przygotowują podróż do miejsc, na których Trevor ma obsesję, aby zobaczyć tam Świętego Graala, czyli najgłębszy wykop na świecie.

Neighbors 2: „Sorority Rising” (2016)

 1. Reżyseria: Nicholas Stoller
 2. Premiera: 13 maja 2016 (Polska), 26 kwietnia 2016 (Świat)
 3. Gatunek: Komedia
 4. Rola: Madison (rola drugoplanowa)

Streszczenie: Mac i Kelly Radnerowie (Seth Rogen i Rose Byrne) mają się świetnie. Kupili dom w dobrej dzielnicy, spodziewają się drugiego dziecka i wciąż bardzo się kochają. Ale – jak to u nich – nic nie może potoczyć się zgodnie z planem. Szybko okazuje się, że od finalizacji sprzedaży ich obecnego domu dzieli ich 30-dniowy okres próbny, podczas którego nowi właściciele będą mogli wpadać z wizytacjami. A jeśli coś im się nie spodoba, bez konsekwencji wycofają się z umowy. Pech chce, że tuż obok – do domu po bractwie Delta Psi Beta – właśnie wprowadziły się spragnione imprez studentki. Wojna jest nieunikniona.

„In Dubious Battle” (2016)

 1. Reżyseria: James Franco
 2. Premiera: 3 września 2016 (Świat)
 3. Gatunek: Dramat
 4. Rola: Lisa London (główna rola)

Streszczenie: Świetna ekranizacja książki napisanej w 1936 roku odwołującej się do strajku wędrownych pracowników sezonowych w kalifornijskich sadach. Buntują się oni przeciwko wyzyskującym ich sadownikom, a ich eskalująca złość wkrótce wymyka się spod kontroli i przeistacza w niebezpieczny fanatyzm. Ta powieść o niepokojach społecznych, jest jednocześnie historią młodego człowieka, Jima Nolana, który poszukując celu w życiu, odnajduje powołanie w roli przywódcy robotników. Nat Wolff gra główną rolę. Do udziału w filmie stający za kamerą James Franco zaprosił również jak wiecie pannę Gomez, Vincenta D’Onofrio, Roberta Duvalla, Eda Harrisa, Bryana Cranstona, Johna Savage’a i Danny’ego McBride’a. Hollywoodzki gwiazdor nie tylko reżyseruje dzieło, ale również w nim występuje. Obraz premierowo pokazano na ubiegłorocznym festiwalu w Wenecji.

„Hotel Transylwania 3” (2018)

 1. Reżyseria: Genndy Tartakovsky
 2. Premiera: 12 października 2018 (Polska), 13 lipca 2018 (Świat)
 3. Gatunek: Film animowany, familijny, komedia
 4. Rola: Mavis (głos)

Streszczenie: Mavis zaskakuje Draculę rodzinną podróżą na luksusowym statku wycieczkowym, przeznaczonym tylko dla potworów. Pragnie, aby tym razem jej tata wziął sobie urlop od pracy w hotelu, a tym samym organizowania innym wakacji, i doświadczył ich na własnej skórze. Jak nietrudno się domyślić, paczka Draculi z przyjemnością przyjmuje propozycję Mavis. Zatem wszystkie potwory bawią się znakomicie, rozkoszując całą morską zabawą, jaką oferuje rejs, a jest w czym wybierać, np.: siatkówka, przeogromne bufety czy egzotyczne wypady. Niestety sielankę przerywa coś nieoczekiwanego… mianowicie Drac zakochuje się w intrygującej, ale niebezpiecznej pani kapitan. Czy utrzymanie odpowiedniego balansu pomiędzy rodziną, przyjaciółmi i rodzącym się romansem nie okaże się zbyt trudne, nawet dla najpotężniejszego wampira na świecie?

 „A Love Story” (2018)

 1. Reżyseria: Petra Collins
 2. Premiera: 20 czerwca 2018
 3. Gatunek: Horror
 4. Rola: Nieznana (główna rola)

Streszczenie:  Selena Gomez wystąpiła w niezależnym horrorze, który nakręciła jej przyjaciółka, kanadyjska reżyserka Petra Collins, znana z pracy przy serialu „Transparent”. Do sieci trafiły teasery produkcji. Cała krótkometrażówka doczeka się premiery na Instagramie, gdy platforma uruchomi usługę publikowania dłuższych materiałów wideo. Horror będzie opierał się na historii kobiety, która nie radzi sobie po rozstaniu z ukochanym popadając w paranoje.

„The Dead Don’t Die” (2019)

 1. Reżyseria: Jim Jarmusch
 2. Premiera: 26 lipca 2019 (Polska), 16 czerwca 2019 (USA)
 3. Gatunek: Horror, komedia
 4. Rola: Zoe

Streszczenie:  Produkcję „The Dead Don’t Die” nakręcił Jim Jarmusch – reżyser, który ma na koncie między innymi film o wampirach – „Tylko kochankowie przeżyją”. Ostatniego lata stworzył za dzieło o zombie. Jak podaje „The Film Stage”, do produkcji zaangażowani zostali: Bill Murray, Adam Driver oraz Selena Gomez, a także Chloë Sevigny i Austin Butler. Wszystkich widziano latem 2018 roku w Fleischmanns, w stanie Nowy Jork, gdzie odbyły się zdjęcia. Trzeci film Jarmuscha z niezależnym studio Focus Features, rozgrywa się w spokojnym mieście Centerville, które nagle zostaje zaatakowane przez zombie. Murray, Driver i Sevigny wcielają się w zastępców szeryfa z małego miasteczka walczących z reinkarnowanymi trupami wyrywającymi się z grobów. W filmie Selena oraz Austin będą tworzyć miłosną parę uganiającą się podczas apokalipsy zombie. Według plotek postać, w którą arystka wcieliła się we wspomnianej komedii o zombie zginie na początku produkcji. Film otworzył tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes, Francja.

 „A Rainy Day In New York” (2018)

 1. Reżyseria: Woody Allen
 2. Premiera: 26 lipca 2019 (Polska), 18 września (Francja)
 3. Gatunek: Komedia romantyczna
 4. Rola: Chan (główna rola)

Streszczenie:  Selena Gomez dołączyła do obsady nowego projektu filmowego o tytule „A Rainy Day In New York”, którym zajmuje się Woody Allen w 2017 roku. Zdjęcia do filmu odbyły się na ulicach Nowego Jorku. Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy (Liev Schreiber) zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę (Jude Law) oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę (Diego Luna). Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan (Selena Gomez) – młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę. Produkcja nie ukaże się w amerykańskich kinach ze względu na aferę medialną związaną z samym reżyserem. Obejrzą ją za to fani we Francji (od 18 września), Włoszech (3 października), Hiszpanii (4 października), a także w Niemczech, Austrii, Chinach, Koreii, Rosji, Ameryce Południowej i Łacińskiej. 21 listopada film zadebiutuje podczas Festiwalu Filmowego w Rio De Janeiro, Brazylia.

„The Voyage Of Doctor Dolittle” (2020)

 1. Reżyseria: Stephen Gaghan
 2. Premiera: 17 stycznia 2020 (Świat)
 3. Gatunek: Film familijny, fantastyczny, komedia
 4. Rola: Żyrafa Betsy (głos)

Streszczenie:  „The Voyage Of Doctor Dolittle” to ekranizacja serii książek dla dzieci. Główną postacią jest doktor [Robert Downey Jr] posiadający niezwykły dar – umie rozmawiać ze wszystkimi gatunkami zwierząt w 849 językach. Pracuje w cyrku, gdyż chce zdobyć pieniądze na realizację swego największego marzenia – chce odnaleźć legendarnego różowego ślimaka morskiego. Do cyrku trafia foka, która tęskni za swym mężem. Doktor postanawia jej pomóc – wynosi ją z cyrku, jednak w efekcie zostaje oskarżony o morderstwo.

„The Broken Heart Gallery” (2020)

 1. Reżyseria: Natalie Krinsky
 2. Produkcja wykonawcza: Selena Gomez & Mandy Teefey
 3. Premiera: 2020
 4. Gatunek: Komedia romantyczna

Streszczenie:  „The Broken Heart Gallery” – taki tytuł nosi komedia romantyczna, którą Selena Gomez wyprodukuje wraz ze swoją mamą – Mandy Teefey. W filmie pojawi się Geraldine Viswanathan („Blockers”), Dacre Montgomery („Stranger Things”) i Utkarsh Ambudkar („The Mindy Project”). Krinsky napisała także scenariusz do „The Broken Heart Gallery”, w którym pojawia się Lucy (Viswanathan), kolekcjonerka, która cierpi z powodu rozstania z chłopakiem i szefem w Whitney Museum (Ambudkar). Nie wiedząc, co zrobić z przedmiotami kochanka, które pozostał po nim poznaje w hotelowym holu nieznajomego (Montgomery). Scenariusze Krinsky zostały wykorzystane w serialach, między innymi w „Gossip Girl” i „Grey’s Anatomy”, a ostatnio zaadaptowała film Gilliana Flynna – „The Grown Up” od Universal Pictures.

 Seriale

„Barney i Przyjaciele” (2002-2004)

 1. Reżyseria: Sheryl Leach
 2. Gatunek: Serial edukacyjny
 3. Rola: Gianna

Streszczenie: Barney to uroczy, miły antropomorficzny T-rex, który przeżywa swoje niesamowite przygody z przyjaciółmi – dinozaurami Baby Bopem, BJ-em i Riffem. Serial produkcji amerykańskiej z 1992 roku. Emitowany na kanale JimJam.

„Nie Ma To Jak Hotel” (w odc. „Koszmar letniej nocy”) (2006)

 1. Reżyseria: Richard Correll & Henry Chan
 2. Gatunek: Sitcom młodzieżowy
 3. Rola: Gwen

Streszczenie: Zack i Cody grają w szkolnym przedstawieniu. Cody i dziewczyna o imieniu Gwen umawiają się, Zack lubi Vanessę. Zack dostaje rolę w spektaklu, w którym ma pocałować Gwen. Gdy ćwiczą pocałunek Gwen zaczyna lubić Zacka, jednak on nie odwzajemnia jej uczuć. Vanessa lubi Cody’ego. Cody zmienia scenę pocałunku, aby pomóc Angess, która nie może znieść widoku Zacka całującego inną dziewczynę.

„Hannah Montana” (trzy odcinki) (2007)

 1. Reżyseria: Michael Poryes
 2. Gatunek: Sitcom młodzieżowy
 3. Rola: Mikayla

Streszczenie: W serialu Selena gra rywalkę tytułowej bohaterki – Mikaylę. Panna Gomez pojawiła się w trzech odcinkach: „I Want You to Want Me… to Go to Florida” (seria 2., odcinek 13.), „That’s What Friends Are For?” (seria 2., odcinek 18.), „(We’re So Sorry) Uncle Earl” (seria 2., odcinek 22.)

„Czarodzieje z Waverly Place” (2007–2012)

 1. Producent: Todd J. Greenwald
 2. Premiera: 12 października 2007 (Świat)
 3. Gatunek: Serial familijny, komediowy, fantasy
 4. Rola: Alex Russo

Streszczenie: Dawno temu Jerry Russo oddał swoje magiczne moce bratu, aby ożenić się ze śmiertelniczką Theresą. Po latach okazuje się, że ich dzieci: Justin, Alex oraz Max odziedziczyły magiczne zdolności. Teraz Jerry pragnie nauczyć je prawidłowego obchodzenia się z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Kiedy zaczynają wykorzystywać swoje umiejętności, w życie rodziny wkrada się chaos, ponieważ rodzeństwo, próbując korzystać ze swoich mocy, stwarza wiele skomplikowanych sytuacji. Często pakują się w kłopoty, ponieważ jeszcze nie panują nad swoimi mocami oraz nie umieją korzystać z nich rozważnie.

„Słoneczna Sonny” (2009)

 1. Reżyseria: Steve Marmel
 2. Premiera: 7 czerwca 2009
 3. Gatunek: Sitcom młodzieżowy
 4. Rola: ona sama

Streszczenie: Selena pojawiła się w odc. „Battle of the Networks’ Stars” (seria 1., odcinek 13.) O czym jest odcinek specjalny? Chad nagrywa film o swoim życiu, potrzebuje więc członków ekipy So Random! Wszystkim pozwala grać samych siebie, oprócz Sonny, w której rolę wciela się właśnie Selena. Sonny złości się na Selenę, kiedy ta zaczyna ją śledzić, aby poznać jej osobowość.

„Czarodzieje Na Statku z Hannah Montana” (2009)

 1. Reżyseria: Victor Gonzales & Rich Correll
 2. Premiera: 17 lipca 2009 (USA), 24 grudnia 2009 (Polska)
 3. Gatunek: Serial familijny, komediowy, fantasy
 4. Rola: Alex Russo

Streszczenie: Specjalny crossover łączący trzy seriale: „Czarodzieje z Waverly Place”, „Suite Life: Nie ma to jak statek” i „Hannah Montana”. Składa się z trzech odcinków (po jednym dla każdego z tych seriali). W crossoverze rodzeństwo Russo wygrywa bilety na podróż statkiem S.S. Tipton, gdzie do swojego koncertu na Hawajach przygotowuje się Hannah Montana. Premiera była oglądana przez około 9,3 miliona widzów, co było wtedy rekordem w telewizji kablowo-satelitarnej, a do dziś jest również drugim najlepiej oglądanym programem telewizji kablowej w 2009 (na pierwszym miejscu jest premiera filmu „Czarodzieje z Waverly Place”: Film (2009) również w Disney Channel). 22 września 2009 crossover został wydany na DVD.

„Z Innej Beczki” (2011)

 1. Reżyseria: Bruce Leddy
 2. Premiera: 19 czerwca 2011 (USA)
 3. Gatunek: Sitcom młodzieżowy
 4. Rola: Ona sama

Streszczenie: Podczas wizyty w programie „Z innej beczki” Selena wystąpiła z piosenką „Who Says”, w celu promocji singla wraz ze swoim zespołem. Jest to odcinek 3 wspomnianej serii. Odcinek z panną Gomez obejrzało 3,9 miliona fanów.

„Wkręty Z Górnej Półki” (2011)

 1. Produkcja: ZOO Productions
 2. Premiera: 15 lipca 2011 (USA), 12 stycznia 2013 (Polska)
 3. Gatunek: Reality show
 4. Rola: Ona sama

Streszczenie: Panna Gomez pojawiła się w pierwszym odcinku wspomnianej produkcji wraz z Debby Ryan. O czym jest to reality show? Za pomocą ukrytej kamery rodzicie lub przyjaciele dzieci i nastolatków poznają ich z ulubionymi gwiazdami w humorystyczny sposób. Począwszy od 2012 roku, serial nie pojawia się już na amerykańskim harmonogramie Disney Channel.

„13 Reasons Why” (2017)

 1. Reżyseria: Tom McCarthy, Kyle Patrick Alvarez & Gregg Araki
 2. Produkcja wykonawcza: Selena Gomez & Mandy Teefey
 3. Premiera: 31 marca 2017 (USA & Polska)
 4. Gatunek: Serial młodzieżowy, dramat

Streszczenie: Sam pomysł na wykorzystanie powieści Jaya Ashera zrodził się między Seleną Gomez a jej matką Mandy już przed 2010 rokiem, w trakcie ery „Wizards Of Waverly Place”, kiedy to jeszcze nasza idolka wcielała się w rolę Alex. Ze względu na wzruszającą historię ukazaną w utworze o charakterze młodzieżowym matka i córka zdecydowały się go wykorzystać i stworzyć właśnie ten niesamowity projekt. Perypetie młodej nastolatki Selena i Mandy porównują do dość ciemnej strony medalu własnej przeszłości, kiedy to młoda matka wokalistki była prześladowana, podobnie jak i w późniejszych latach panna Gomez. „13 Reasons Why” posiada ogromny wpływ na perspektywę patrzenia na przyszłość przez byłą gwiazdę Disney’a, która twierdzi, że „identyfikuje się z główną bohaterką, ponieważ posiadała podobne problemy, chciała się skrzywdzić”, dlatego też wokalistka nie wcieliła się w rolę Hannah. Po zagadkowym samobójstwie nastolatki jej kolega z klasy otrzymuje zestaw kaset, które przybliżają motywy tragicznej decyzji dziewczyny. Uczniowie są w szoku po śmierci koleżanki. Przyjaciel Hannah otrzymuje kasety z wiadomościami, które dziewczyna nagrała, zanim odebrała sobie życie. Hannah zaprzyjaźnia się z dwojgiem nowych uczniów, Jessicą i Alexem. Justin opuszcza lekcje, a mama Hannah dokonuje niepokojącego odkrycia. Zazdrość i plotki odbijają się na relacjach Hannah. Alex zmaga się z poczuciem żalu, a koledzy naciskają Clay’a, aby się upił. Hannah podejrzewa, że ktoś ją prześladuje i zastawia pułapkę. Matka Hannah odbywa rozmowę z dyrektorem, a Clay konfrontuje się z osobą, która skrzywdziła Hannah. Hannah i Clay zbliżają się do siebie na szkolnej zabawie, ale bezsensowna plotka rujnuje nastrój. Clay zabiera Courtney na grób Hannah. Walentynkowa randka Hannah nie idzie zgodnie z planem. Alex bierze udział w bójce szkolnej i musi tłumaczyć się przed radą honorową. Podczas pracy nad projektem klasowym Hannah pada ofiarą sabotażu. Koszmary Clay’a o Hannah przeradzają się w rzeczywistość. Recital poezji inspiruje Hannah do wyznań. Tony opowiada Clayowi o wydarzeniach nocy, podczas której Hannah odebrała sobie życie. Podczas letniej imprezy Hannah jest świadkiem wstrząsającego wydarzenia. Clay stara się przekonać Justina, a Marcus ostrzega go, że najgorsze jest jeszcze przed nimi. Przerażona Hannah dociera po przyjęciu do domu. Zachowanie Jessiki staje się coraz bardziej nieobliczalne, a Clay dowiaduje się prawdy o tragedii. Clay i Hannah zbliżają się do siebie. Clay spędza trudną noc, słuchając nagrań z Tonym, a w domu Bryce’a narasta napięcie. Hannah, po kłótni z rodzicami, trafia na imprezę. Uczniowie dostają wezwania do sądu, a Justin próbuje zdecydować, po czyjej jest stronie. Hannah szuka pomocy u pedagoga szkolnego. Clay słucha z Tonym nowej taśmy i zastanawia się, co robić dalej. W soudtracku pojawiają się piosenki Seleny Gomez – akustyczna wersja  „Kill ’Em With Kindness” i  „Only You”.

 1. Reżyseria: Tom McCarthy, Kyle Patrick Alvarez & Gregg Araki
 2. Produkcja wykonawcza: Selena Gomez & Mandy Teefey
 3. Premiera: 18 maja 2018 (USA & Polska)
 4. Gatunek: Serial młodzieżowy, dramat

Streszczenie: Drugi sezon przedstawia proces sądowy mający wyjaśnić przyczyny śmierci samobójczyni. Bohaterowie dowiadują się o sobie jeszcze więcej, niż po przesłuchaniu kaset, a nowe dowody w postaci polaroidowych zdjęć stają się kluczowymi aspektami w sprawie. W soudtracku pojawia się piosenka Seleny Gomez – „Back To You”. Wspomnienia o Hannah nie opuszczają Clay’a. Rozpoczyna się proces przeciwko szkole, w którym zeznania uczniów ujawniają kolejne zaskakujące fakty. Pięć miesięcy po śmierci Hannah sprawa przeciwko szkole trafia do sądu. Pierwszym przesłuchiwanym świadkiem jest Tyler. Clay znajduje w swojej szafce kłopotliwe zdjęcie. Courtney podejmuje odważną decyzję. Wspomnienia Clay’a o Hannah stają się źródłem jego konfliktu ze Skye. Ktoś niszczy salę, w której powstaje szkolna kronika. Alex i Clay są zaniepokojeni groźbami, więc nakłaniają Jessicę, aby złożyła zeznania na temat Bryce’a. Clay prosi Tony’ego o pomoc w znalezieniu potencjalnego świadka. Clay zataja coś przed swoimi rodzicami. Marcus kłamie w sądzie, aby chronić swoją reputację. Jessica i Alex wspólnie wagarują. Tyler i Cyrus godzą się ze statusem outsiderów. Alex próbuje odzyskać utracone wspomnienia. Ryan i pani Baker szukają wskazówek w wierszach Hannah. Clay stara się ustalić, dokąd zabrano polaroidy. Justin zjawia się w szkole. Wyznanie Zacha dotyczące Hannah okazuje się dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Alex wścieka się na Bryce’a. Ktoś szantażuje Marcusa. Clay zeznaje na temat nocy spędzonej z Hannah. Jessica coś sobie przypomina. Rodzice Hannah zostają prześwietleni, a Jessica kontaktuje się z panią Baker. Justin znów ma problem z narkotykami. Clay spotyka się ze Skye. Tyler umawia się z siostrą Cyrusa. Chloe rozmawia z Bryce’em o taśmach. Jess zastanawia się, czy jest gotowa, by znów chodzić na randki. Pan Porter zmaga się z żalem. Tony mówi o swojej przeszłości. Sheri opracowuje plan, aby dostać się do klubu. Pan Porter stara się pomóc Justinowi. Zach i Bryce skaczą sobie do gardeł. Zeznanie Bryce’a sprawia, że w szkole wybucha chaos. Jessica opowiada Chloe o klubie. Głowę Aleksa wypełniają wspomnienia. Nasilają się groźby kierowane wobec Claya i innych. Tylera czeka program poprawczy. Justin ryzykuje własną przyszłością i składa zeznanie dotyczące Bryce’a. Mija miesiąc. Przyjaciele i krewni Hannah upamiętniają jej życie i wzajemnie się pocieszają. W międzyczasie dochodzi do brutalnego ataku na jednego z uczniów.

„13 Reasons Why 3” (2019)

 1. Reżyseria: Gregg Araki, Karen Moncrieff, Eliza Hittman, Michael Morris & Jessica Yu
 2. Produkcja wykonawcza: Selena Gomez & Mandy Teefey
 3. Premiera: 23 sierpnia 2019 (USA & Polska)
 4. Gatunek: Serial młodzieżowy, dramat, kryminał

Streszczenie: Od balu minęło ledwie kilka miesięcy, a liceum Liberty High wstrząsa kolejne tragiczne wydarzenie. Bryce Walker zostaje zabity i wszyscy trafiają na listę podejrzanych. Policja przesłuchuje Clay’a w sprawie zaginięcia Bryce’a. Tymczasem Clay rozmyśla o konsekwencjach balu, zacieraniu śladów Tylera i spotkaniu Ani. Clay i Ani odwiedzają Chloe, gdy dowiadują się o jej ciąży. Chloe wspomina emocjonalne wsparcie otrzymane od Zacha – i to, że Bryce nigdy się nie dowiedział. Śledztwo wprowadza w szkole nerwową atmosferę. Ani przypomina sobie odwagę Jessiki wobec Bryce’a. Ani i Clay nabierają podejrzeń co do Jess i zaczynają ją śledzić. Gdy Tyler przyznaje, że nadal ma broń, znajomi nie spuszczają go z oka. Ich obawy rosną jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że chłopak miał motyw, by zabić Bryce’a. Policja przeszukuje szkołę po znalezieniu sterydów w samochodzie Bryce’a. Alex przypomina sobie, że po rozstaniu z Jessiką mógł liczyć na Bryce’a. Policja przesłuchuje Tony’ego. Na pogrzebie Bryce’a Ani poznaje dwie tajemnice, których ujawnienie może wiele zmienić. Policja rozmawia z Justinem i Clay’em o wieczorze, kiedy ten drugi groził Bryce’owi bronią. Clay odkrywa, że więź łącząca Ani i Bryce’a jest silniejsza, niż myślał. Pan Porter rozmawia z uczniami na temat Clay’a, a ten przysięga pani Walker, że jest niewinny. Clay i Ani zastanawiają się nad motywacją pedagoga. Policja uznaje Clay’a za podejrzanego w sprawie morderstwa. Ani przyłapuje Justina na kłamstwie, gdy dowiaduje się, że Bryce zapłacił za jego bezpieczeństwo. Mama Hannah wraca do miasta. Potem mówi Clayowi, że ma się bronić, i zdradza nieznane mu informacje o relacji Bryce’a i Tony’ego. Policja szykuje się do ujęcia Clay’a – swojego głównego podejrzanego. Jednak brutalne konfrontacje podczas meczu pokazują, że prawie każdy miał powód, by zabić Bryce’a. Przyjaciele Clay’a podejmują ryzykowne decyzje w związku z jego aresztowaniem. Ujawnione zostają przyczyny wydarzeń, do których doszło podczas meczu. Clay zostaje zwolniony za kaucją. Ani realizuje swój plan oczyszczenia chłopaka z zarzutów. Prawda o morderstwie Bryce’a wreszcie wychodzi na jaw.

„Living Undocumented” (2019)

 1. Reżyseria: Aaron Saidman & Anna Chai
 2. Produkcja wykonawcza: Selena Gomez, Mandy Teefey, Anna Chai i Sean O’Grady
 3. Premiera: 2 października
 4. Gatunek: Serial dokumentalny

Streszczenie: Netflix dał zielone światło „Living Undocumented”, czyli nowemu dokumentowi od nagradzanych przez Emmy producentów Aarona Saidmana i Eli Holzmana oraz wykonawczej produkcji Seleny Gomez. Premiera ma odbyć się na całym świecie 2 października we wspomnianej internetowej telewizji. „Living Undocumented” przedstawia osiem nieudokumentowanych historii rodzin w sześciu odcinkach, które podjęły niezwykłe ryzyko, że ekipy filmowe mogą kronikować ich życie w obliczu potencjalnej deportacji. Od wstrząsających po pełne nadziei, ich podróże oświetlają i humanizują złożony amerykański system imigracyjny. „Living Undocumented” przedstawia zmagania wielu osób, które muszą przetrwać w dążeniu do realizacji amerykańskiego marzenia. „Living Undocumented” jest produkowany przez Holzman i Saidman za pośrednictwem sztandaru The Industrial Intelligence Corporation, wraz z producentami wykonawczymi: Seleną Gomez, Mandy Teefey, Anną Chai i Seanem O’Grady. Oprócz produkcji wykonawczej Saidman i Chai współreżyserowali serial. „Zdecydowałam się na produkcję tej serii, „Living Undocumented”, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat słowo imigrant najwyraźniej stało się słowem negatywnym” – powiedziała Gomez w wywiadzie do deadline.com. „Mam nadzieję, że serial może rzucić światło na to, jak to jest żyć w tym kraju jako nieudokumentowany imigrant z pierwszej ręki, to o odważnych ludziach, którzy postanowili podzielić się swoimi historiami”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.