Selena Marie Gomez

Selena Marie Gomez

 1. » Biografia

  W tej zakładce przeczytasz o życiu Seleny Gomez. Znajdziesz mnóstwo informacji o dzieciństwie wokalistki, jej dorastaniu a także i już dorosłym życiu. Dział gromadzi wiedzę również z życia zawodowego artystki – kariery muzycznej na arenie międzynarodowej oraz aktorskiej. Zajrzyj, by dowiedzieć się więcej o rozwoju artystki.

 2. » Dyskografia

  Selena Gomez nie tylko rozwija się na wielkim ekranie. Ma za sobą także i kilka er płytowych, które sprzedały się łącznie w milionach egzemplarzy na całym globie. Zajrzyj do zakładki, aby dowiedzieć się więcej na temat trzech albumów wokalistki z The Scene – „Kiss And Tell”, „A Year Without Rain” i „When The Sun Goes Down” oraz dwóch solowych krążków – „Stars Dance” i „Revival”.

 3. » Teksty i tłumaczenia piosenek

  Selena Gomez stała się wzorem do naśladowania nie tylko dzięki swojej działalności charytatywnej, ale i również poprzez niesamowity przekaz piosenek, które do dzisiaj nucą miliony fanów. Zajrzyj do działu, aby przeczytać oryginalne wersje językowe wszystkich wydanych utworów wokalistki wraz z polskimi tłumaczeniami.

 4. » Trasy koncertowe

  Selena Gomez wydając w swojej karierze już kilka albumów, udała się w szeroki świat, aby je promować. Odwiedzając kilkadziesiąt państw, miast wraz ze swoim muzycznym teamem spełniła marzenia własne oraz swoich fanów. Przejdź do obszernej zakładki, gdzie znajdziesz zbiór informacji na temat tras wokalistki – Selena Gomez & The Scene: Live In Concert, A Year Without Rain Tour, We Own The Night Tour, Stars Dance Tour oraz Revival Tour.

 5. » Filmografia

  Selena Gomez zaczęła swoją przygodę z show–biznesem właśnie dzięki kilku rolom w amerykańskich serialach dla dzieci kończąc na wielkim ekranie kinowym. Współpracując z wieloma znanymi reżyserami zagrała już w 22 produkcjach, głosu użyczyła do 9. Pojawiła się także w 8 serialach. Jednej serii młodzieżowej stała się natomiast producentem wykonawczym. Zajrzyj do działu po więcej informacji.

 6. » Videografia

  Selena Gomez nie tylko promuje swoje najnowsze poczynania muzyczne trasami koncertowymi, ale także i wieloma teledyskami, które łącznie zebrały kilka miliardów odsłon. Przejdź do zakładki, aby dowiedzieć się więcej na temat kilkudziesięciu klipów, w których zagrała wokalistka, a także przeczytać ich historie powstania czy obejrzeć je w najlepszej jakości.

 7. » Ambasadorstwa i kampanie

  Selena Gomez posiada skonkretyzowaną grupę fanów, których ciągle przybywa. To ogromny potencjał dla marek, które wybierają artystkę, aby reprezentowała je na arenie międzynarodowej. Dzięki temu artystka stała się ambasadorem i twarzą kilkudziesięciu firm z całego globu, m. in. Coach, Pantene, Apple, Louis Vuitton, Adidas i wiele, wiele innych. Zajrzyj do działu, aby przeczytać więcej na ten temat.

 8. » Nagrody

  Selena Gomez jest najczęściej nominowaną dawną gwiazdą Disney’a. Na swoim koncie ma ponad sto nagród zdobytych w kilkudziesięciu konkursach wyłaniających tylko najlepszych. Sprawdź zakładkę, aby przyjrzeć się zdobytym odznaczeniom przez wokalistkę od początku jej kariery aktorskiej i muzycznej od 2009 aż do dzisiaj.

 9. » Rodzina

  Ważnymi wartościami w życiu Seleny Gomez stali się jej najbliżsi. Więcej detali o rodzicach artystki, jej rodzeństwie, dziadkach oraz kuzynostwie i innych członkach rodziny są nam ogólnie znane. Ceniąc ich, zdradziła kilka informacji na ich temat, a także podzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami, wszystkie znajdziesz w owym dziale.

 10. » Związki

  Selena Gomez ma za sobą także i kilka miłości. Oddała swoje serce do tej pory: Nickowi Jonas, Taylorowi Lautner, Justinowi Bieber i Ablowi Tesfaye. Wszyscy Ci mężczyźni mieli lub mają ogromne szczęście będąc tak blisko serca artystki, o które zabiega wiele osób. Więcej detali znajduje się w owej zakładce. Przejdź do niej za jednym kliknięciem.

 11. » Metamorfozy

  Selena Gomez dorastając na oczach milionów określa ten czas jako trudny. Śledzona przez rzesze fanów przechodziła wiele metamorfoz poprzez zmianę fryzur, uczesania, makijażu albo stylu ubierania się. Sympatyków artystki nadal przybywa, jej uśmiechem mogą cieszyć się już bardzo długo. Zajrzyj po więcej do wspomnianego działu i przekonaj się na własne oczy.

 12. » Ulubione kosmetyki

  Selena Gomez została określona przez wiele popularnych magazynów modowych, znane osobistości jako jedna z najpiękniejszych kobiet na Ziemi. Artystka posiada listę skonkretyzowanych kosmetyków, dzięki którym czuje się pewniejsza siebie, a w blasku fleszy wygląda świetnie. Sprawdź marki oraz ceny urodowych upiększaczy, które faworyzuje Selena.

 13. » Tatuaże

  Selena Gomez ozdobiła swoje ciało kilkoma tatuażami, które mają dla niej szczególne znaczenie. Posiada między innymi: małą nutkę na nadgarstku, napis „Jezus mnie umacnia” oraz „Najpierw kochaj siebie”, małą literkę „G” za lewym uchem, napis „Sunshine” na stopie oraz semikolon („;”) na nadgarstku. Zobacz zdjęcia oraz przeczytaj historię ich powstania na ciele artystki we wspomnianej zakładce.

 14. » Ciekawostki

  Selena Gomez to osoba, która mówi o sobie wiele w wywiadach, zdradza także i wiele własnym fanom. W dziale tym znajdziesz zbiór podstawowych ciekawostek o piosenkarce, między innymi z życia prywatnego, kariery, związków, muzyki i wiele, wiele innych. Kliknij powyżej, aby przejść do tego działu i dowiedzieć się więcej na owe tematy.

 15. » Cytaty

  Selena Gomez daje siłę do działania, a także i motywację wielu osobom z różnych zakątków świata. Udzielając wywiadów, czy pojawiając się na wielu ważnych ceremoniach wręczenia nagród, albo galach przemawia do swoich odbiorców. Wszystkie najważniejsze cytaty zostały zebrane właśnie w owej zakładce na potrzeby naszych czytelników. Przejdź, aby się przekonać.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.