Selena Gomez zajmie się produkacją animacji Hotel Transylwania 4!

Selena Gomez do listy produkowanych przez nią filmów i seriali może dopisać kolejny projekt. Jak donosi Variety, artystka oprócz użyczenia swojego głosu dla czwartej części animacji Hotel Transylwania, zajmie się ona także jej produkcją.

Premiera pierwszej części bajki miała miejsce w 2012 roku i od tego czasu Selena Gomez u boku Adama Sandlera czy Adama Samberga, udziela swojego głosu dla wampirzycy Mavis. Początkowe informacje donosiły, że premiera kultowej animacji odbędzie się w grudniu tego roku, jednak ze względu na panującą pandemię, wydanie zostało przesunięte wstępnie na 6 sieprnia 2021.

Selena Gomez otrzymuje awans na następną odsłonę franczyzy Sony Pictures Animation “Hotel Transylwania”.

Gomez będzie pełniła funkcję producenta wykonawczego, a także współprowadzącego projekt, na wskroś nowoczesnej córki Draculi – Mavis.

Bajka “Hotel Transylwania” wygenerowała ponad 1,3 miliarda dolarów w ogólnoświatowej kasie, na którą składają się trzy filmy i seria spinoff. Adam Sandler wypowiedział się na temat Draculi, właściciela upiornego hotelu, który służy jako przystań dla mitologicznych potworów, które nie mogą żyć otwarcie wśród ludzi.

Jennifer Kluska i Derek Drymon wyreżyserują nowy film, który ma trafić na ekrany 6 sierpnia 2021 roku. Twórca serialu Genndy Tartakovsky powraca jako scenarzysta i producent wykonawczy, wraz z Michelle Murdocca. Producentem jest również Alice Dewey Goldstone.

Gomez ma na koncie “The Dead Don’t Die”, “The Big Short” i “Fundamentals of Caring” na Netflixie. Dawna gwiazda Disneya wyprodukowała także wydawnictwo Sony “The Broken Hearts Gallery” z Geraldine Viswanathan i Dacre Montgomery, jeden z pierwszych filmów, który pojawił się na rynku po koronawirusie. Gomez była również autorem hitu Netflixa “13 Reasons Why” oraz serii “Living Undocumented”.

Obecnie występuje w HBO Max w oryginalnym “Selena+Chef”, show kuliarnym w trakcie kwarantanny, oraz dołączyła do obsady “Only Murderers in the Building” jako producent i gwiazda naprzeciwko Steve’a Martina i Martina Short dla Hulu.

Gomez jest reprezentowana przez WME, Lighthouse Management + Media i Ziffrena Brittenhama. Kluska jest reprezentowana przez Fourth Wall Management, a Drymon przez Katten Muchin Rosenman LLP. Tartakowski jest reprezentowany przez WME.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.