Selena Gomez wezwała niektóre kraje Europy do przekazania dodatkowych dawek szczepionki COVID-19

Selena Gomez po raz kolejny udowodniła, że nie omieszka się użyć swojej olbrzymiej platformy do pomocy innym. Artystka za pomocą swojego konta na Twitterze poprosiła o pomoc światowych przywódców do przekazania dolarów lub dodatkowych dawek szczepionek przeciwko COVID-19, aby zapewnić równość na całym świecie. Gwiazda skierowała się bezpośrednio do przywódców takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Francja, USA, Nowa Zelndadia czy Wielka Brytania.

Wszystko to było związane z wydarzeniem VAX LIVE: The Concert to Reunite the World, które Selena Gomez poprowadzi już 8 maja. Show ma na celu zapewnienie sprawiedliwego dostępu do szczepionek COVID-19 na całym świecie poprzez wezwanie światowych liderów do przekazania nadwyżek szczepionek COVID-19 lub podjęcia zobowiązań finansowych na rzecz zagrożonych krajów.


Selena Gomez: „Proszę, dołączcie do mnie i wyślijcie wiadomość do Francji @EmmanuelMacron i innych przywódców #G7 z prośbą o zadeklarowanie dolarów lub dawek, aby pomóc wszystkim na całym świecie w walce z pandemią COVID-19. #VaxLive”

EmmanuelMacron: Droga @SelenaGomez zziękuję Ci za przekazanie tej kluczowej wiadomości wszystkim przywódcom. Francja już rozpoczęła wysyłanie pierwszych dawek szczepionki do Afryki poprzez #Covax, a to dopiero początek. Dziękujemy za rozpowszechnianie tego słowa! Stańmy razem z tymi, którzy mają mniej.Teraz.


Selena Gomez: Premierze @sanchezcastejon, jestem podekscytowana, że mogę dołączyć do Was na #VaxLive. Potrzebujemy Twojej pomocy, aby zakończyć pandemię COVID-19 dla wszystkich, wszędzie. Czy zgodzisz się przekazać dolary lub dawki, aby pomóc każdemu w dostępie do szczepionki?
Pedro Sánchez: Hiszpania jest zaangażowana w równy i powszechny dostęp do szczepionek. Właśnie w tym tygodniu ogłosiłem, że w tym roku udostępnimy Ameryce Łacińskiej i Karaibom około 7,5 miliona dawek. Tylko razem odniesiemy sukces.


Selena Gomez: Dziękuję wszystkim wspaniałym pracownikom @Cisco + @chuckrobbins za pomoc w zwiększeniu globalnego dostępu do szczepionki COVID-19. Potrzebujemy więcej liderów, którzy pomogą sfinansować dawki szczepionki dla pracowników służby zdrowia na całym świecie. #VaxLive

Chuck Robbins: Dzięki, @selenagomez! @Cisco jest dumne z partnerstwa z @glblctzn dla #VaxLive: The Concert to Reunite the World! Przeznaczamy 5 milionów dolarów na #COVAX, aby zapewnić dostęp do szczepionek pracownikom pierwszej linii i osobom najbardziej narażonym na zachorowania. Razem możemy przyczynić się do poprawy sytuacji na świecie dla wszystkich.


Selena Gomez: .@vonderleyen Zakończmy tę pandemię! Dołącz do mnie na #VaxLive i poproś innych liderów i firmy, aby również podjęli działania.

Ursula von der Leyen: Europa jest zaangażowana w zbliżenie świata, aby zakończyć tę pandemię – i zapobiec przyszłym! Chcemy, aby świat stał się silniejszy i lepiej przygotowany do radzenia sobie z kryzysami zdrowotnymi. W tym celu liczymy na globalną współpracę i solidarność! #VaxLive

VAX LIVE: The Concert to Reunite the World odbędzie się w maju na SoFi Stadium w Los Angeles, w Kalifornii. W wydarzeniu, które będzie transmitowane na całym świecie 8 maja, wezmą udział światowi przywódcy, artyści i nie tylko. Wystąpią Jennifer Lopez, Eddie Vedder, Foo Fighters, J Balvin, H.E.R. i inni, aby wesprzeć globalne równouprawnienie w zakresie szczepień, wzbudzić zaufanie do szczepionek przeciwko COVID-19 i zachęcić ludzi do zaszczepienia się, kiedy tylko mogą.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.