Selena Gomez w wywiadzie i sesji zdjęciowej dla lutowego wydania magazynu WSJ Magazine

Ostatni raz przed profesjonalnym aparatem Selena Gomez stanęła w 2018 roku, kiedy pojawiła się na okładce „Harper’s Bazaar” (Alexi Lubomirski) oraz „Elle” UK (Mariano Vivanco). Fani piosenkarki z niecierpliwością czekali na moment, kiedy na sklepowe półki sklepów trafi nowy magazyn z gwiazdą.

Ku zaskoczeniu wszystkich, Selena Gomez jakiś czas temu wzięła udział w nowej sesji zdjęciowej dla WSJ Magazine (The Wall Street Journal Magazine), której autorem jest Lachlan Bailey. Piosenkarka udzieliła także obszernego wywiadu, gdzie wspomniała o zmianach w swoim życiu, których doświadczyła na przestrzeni ostatnich czterech lat, o dawnej i obecnej muzyce, o swoim przeszczepie nerki, a także i o Taylor Swift. Sprawdźcie koniecznie dostępne fotografie oraz przetłumaczoną rozmowę z gwiazdą.Na temat swojego życia miłosnego:
Julia Michaels i Justin Tranter, dwoje tekściarzy, którzy stali się bliskimi przyjaciółmi Gomez, także pomagali przy tworzeniu “Rare”. “Justin i ja pójdziemy do studia zanim Selena [Gomez] przyjdzie i zbierzemy pomysły” – mówi Michaels i dodaje, że napisali “Lose You To Love Me” w walentynki. “Napiszę do niej wiadomość z pytaniem jaki ma dzisiaj humor. Raz mi odpisała ‘Czuję się silna i szczęśliwa’ a na koniec dnia będzie jak ‘Chcę mieć chłopaka’. Pomyślałam, że powinniśmy napisać o tym piosenkę i w rezultacie powstało “I Want A Boyfriend””. ‘Jeden z tekstów mówi tam o cienkiej granicy pomiędzy pragnieniem, a potrzebą. Tak, ona chce chłopaka, ale go nie potrzebuje. Radzi sobie dobrze sama i my wszyscy powinniśmy.’ – dodaje Justin Tranter.

“Potrzebuję czasu dla samej siebie.” – mówi Selena Gomez. “Uwielbiam chodzić do swojego pokoju na koniec dnia. Tylko ja i mój piesek. Mam babciną piżamę na swoim łóżku” Czy istnieje piosenka, która jest odpowiedzią na jej miłosny status? “Jestem singlem od jakichś dwóch lat” – potwierdza i przyznaje, że ma jedną piosenkę o tym. “Dobrze mi z tym” – mówi.

Taylor Swift o nowym albumie Seleny Gomez:
“To pierwszy raz, gdy szczerze usłyszałam jak przekazuje szczegóły swoich doświadczeń emocjonalnych” – mówi bliska przyjaciółka Gomez, Taylor Swift. “Pomyślałam WOW, ona w końcu pozwala sobie, by inni ludzie wiedzieli, że niektóre rzeczy nie zawsze mają się dobrze. Możesz być wrażliwym i samotnym oraz niezależnym, silnym i przestraszonym jednocześnie.”

Taylor Swift o swojej przyjaźni z Seleną Gomez:
“Od momentu, gdy ją poznałam wiedziałam, że zawsze będę mogła na nią liczyć. Potrafię w swoim życiu wybaczać ludziom, którzy mnie zranili, ale nie wiem czy będę w stanie wybaczyć komuś, kto skrzywdzi ją”

Selena Gomez o swojej przyjaźni z Taylor Swift:
“Zrozumiałyśmy się od razu i cholera, to moja dziewczyna” – mówi Gomez. “We dwie przechodziłyśmy przez niezłe g-wno jednocześnie” – mówi. “Nauczyła mnie tego jak powinnam być traktowana w młodym wieku” (…) “Moja przyjaźń z Taylor jest ogromna, lecz ludzie o tym nie wiedzą, bo nie czujemy potrzeby dodawania postów odnośnie wszystkiego co robimy” – wyjaśnia. “Ona nastawiła dla mnie czoła na wiele sposób, o których nawet nie miałam pojęcia. Przylatywała do mnie wtedy, gdy byłam zraniona i musiałam się z czymś uporać. Kiedy były problemy w mojej rodzinie. Z roku na rok udowadnia mi, że jest jest moją najlepszą przyjaciółką na świecie. Nie zgadzamy się we wszystkim, lecz szanujemy się pod każdym względem”

O chorobach psychicznych:
“Czuję, że powinnam przejść przez to wszystko, przez co przeszłam. Miałam niską samoocenę, lecz wciąż nad tym pracuję. Czuję się silniejsza, ponieważ zdobyłam wiedzę na temat tego, co się działo z moją psychiką” (…) “Moje wzloty były naprawdę wysokie, lecz upadki potrafiły dobić mnie na tygodnie” – przypomina. Gomez pracuje ze specjalnymi terapeutami od ponad sześciu lat i przebywała w zakładach leczenia chorób psychicznych. “Odkryłam, że mam problemy z moim zdrowiem psychicznym. Szczerze mówiąc było to dla mnie ulgą. Uświadomiłam sobie, że jest sposób, by uzyskać pomoc i znaleźć osoby, którym zaufasz. Mam odpowiednie leki, moje życie się odmieniło”

O mediach społecznościowych:
“Zrobiłam sobie przerwę rok albo półtora od Instagrama. Wolałam trzymać się z dala od wszystkiego, co sprawiało, że czułam się jak g-wno” Czyli nawet jeśli chodzi o notowania muzyczne? “Czyli szczerze wszystko w internecie. Powróciłam na Instagrama ze względu na wydanie muzyki, ale powiedziałam wczoraj swojej przyjaciółce Courtney (Barry), że niebawem odłożę telefon. Wiedzą, że szybko się uzależniam, a to może być niezbyt dobre”

O chęci powrotu do aktorstwa:
“Chcę cholernie grać w filmach i cholernie być w telewizji” – mówi. “Myślę, że przez większość czasu wyglądałam zbyt młodo i ludzie nie potrafili odróżnić prawdziwej Seleny od granej postaci, co mnie denerwuje. Kontynuuje chodzenie na przesłuchania i czekam, kiedy nadejdzie mój czas.”

Na temat zdrowia psychicznego:
“Toczeń to coś wielkiego co mi się przytrafiło, a później ta cała sytuacja z nerką. Najstraszniejsze było to, że mogłam umrzeć” – mówi. Przeszczep nerki trwa zazwyczaj dwie godziny. “Moment, który pamiętam po zakończeniu operacji to to, że zaczęłam się trząść, a moja mama krzyczeć” – wspomina. “Z powodu powikłań operacja trwała kolejne siedem godzin, a lekarze musieli użyć mojej tętnicy z nogi. Cieszę się, że żyję”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.