Selena Gomez w szczerej rozmowie z Raquelle Stevens podczas odcinka serii „Giving Back Generation”

Strona we wrześniu bieżącego roku informowała Was, że Selena Gomez dołączyła do takich gwiazd jak Sofia Carson i Paulina Char, by razem z nimi tworzyć podcast „Giving Back Generation”, który prowadzony jest przez przyjaciółkę gwiazdy – Raquelle Stevens [sprawdź więcej].

Jakiś czas temu wyemitowany został ostatni odcinek serii, podczas którego Selena Gomez otwiera się przed swoją przyjaciółką i rozmawia z nią o trudnościach, które udało się jej przezwyciężyć, o tym jak czuła się jako wzór do naśladowania, gdy była młodsza czy jaki wpływ na jej życie miały negatywne komentarze odnośnie jej figury. Odcinek podcastu możecie obejrzeć pobierając darmową aplikację na telefon “TaTaTu”, a tymczasem sprawdźcie czego dotyczyła rozmowa.O PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH I O TYM, JAKI WPŁYW NA JEJ ŻYCIE MIAŁY NEGATYWNE KOMENTARZE ODNOŚNIE JEJ FIGURY

“Chcę, by ludzie mieli dobrą relację z mediami społecznościowymi. Nie wydaje się jakby miały one w najbliższym czasie zniknąć. Jednak uważam, że warto wiedzieć, że przed tobą istnieje rzeczywisty świat i zwracanie na to uwagi jest czymś zdrowym. Kiedy chcę coś opublikować w social mediach, zawsze staram się, by było to czymś w 100% autentycznym. Widzę tak wiele pięknych dziewczyn o różnych osobowościach, a następnie są one niszczone przez obraz, który starają się realizować [udawanie kogoś innego w mediach]. One starają się być kimś innym niż są w środku. Ale rozumiem to. Patrzę na profile innych – bądź to robiłam i uświadamiam sobie, że muszę się naprawić.”

O DOŚWIADCZENIU WSTYDU PRZED WŁASNYM CIAŁEM PRZEZ OBRAŹLIWE KOMENTARZE

“Doświadczyłam tego pierwszy raz, gdy miałam wahanie masy ciała. Choruję na toczeń, borykam się z problemem z nerkami czy nadciśnieniem, więc radzę sobie z wieloma problemami zdrowotnymi i wtedy zaczęłam zdawać sobie sprawę z tego, jak wygląda moje ciało. Nie, toczeń nie ma wpływu na moją wagę. To połączenie tego wszystkiego. Szczerze mówiąc chodzi tutaj o leki, które muszę brać do końca życia – prawdę mówiąc to zależy nawet od miesiąca [przybranie lub utrata wagi]. Zauważyłam to dopiero wtedy, gdy ludzie zaczęli mnie z tego powodu atakować. W rzeczywistości to tylko moja prawda. To co dzieje się w moim życiu również ma na to wpływ. Nie mam na to wpływu, to dzieje się poza moją kontrolą. [Komentarze] naprawdę mnie poruszyły.”

“Jestem bardzo zadowolona ze swojego życia. Rozmawialiśmy o tym już wcześniej. To tak jakbym publikowała zdjęcie, a później znikała z internetu. Pójdę na czerwony dywan czy gdzie trzeba, ale nie muszę tego oglądać [zdjęć od paparazzi]. Zrobiłam to i wystarczy. Nie dbam o to, by mieć świetną ekspozycję i usłyszeć co ludzie mają mi do powiedzenia.”

O PRZECHODZENIU PRZEZ CIĄŻKI OKRES W ŻYCIU

“Moja wiara mi zdecydowanie pomaga. Także ludzie wokół mnie. Uważam, że te dwie rzeczy są bardzo ważną częścią. To, co mogłabym powiedzieć komuś, kto przechodzi przez coś trudnego to to, że przede wszystkim chce być zauważony i słuchany. Więc zwyczajnie to robię i to nie jest tak, że mam dla nich odpowiedzi albo jakiś specjalny prezent. Chodzi o to, że możemy o tym podyskutować, od depresji po traumę bądź złamane serce. To staje się częścią mojej tożsamości i sposobem, w jaki komunikuję się z ludźmi. Oczywiście jestem także wielkim zwolennikiem terapii, ale ona również zależy od tego czego słuchasz i co oglądasz. To bardzo ważne, by być tego świadomym. Ja miewam te momenty. Nawet wtedy, kiedy mogę jedynie dotknąć ich twarzy i powiedzieć im to jak bardzo są cudowni, że doświadczyłam ich bólu, że go widzę, że jestem przy nich i mam dla nich moment.”

“Moja wiara mi zdecydowanie pomaga, gdy odczuwam lęk bądź depresję. Myślę, że ważny był dla mnie moment, gdy zrozumiałam swoją duchowość i fakt, że mogę wierzyć w coś większego niż ja sama. To dla mnie bardzo istotne. Nie wierzę, że mogę przeżyć życie samotnie. Wiem, że nie jesteśmy idealni. Wiem, że to co czytam w Piśmie Świętym żyje we mnie, te wszelkiego rodzaju opowieści o bólu, próbach, odkupieniu i nawróceniu… dlatego wierzę tak bardzo. Moi przyjaciele także mi pomagają. Wy pomogliście mi tak wiele i przez wiele ze mną przeszliście.”

O NAJBARDZIEJ SATYSFAKCJONUJĄCEJ RZECZY, KTÓRĄ NAUCZYŁO JĄ ŻYCIE

“Staram się znaleźć najbardziej wyrazisty sposób na to, by powiedzieć, że powinieneś traktować ludzi w taki sposób, w jaki chciałbyś być traktowany. Aby nie bać się bycia wrażliwym, ponieważ słabość czyni cię silniejszym, a nie słabszym. Kolekcją wspaniałą lekcją dla mnie jest uczenie się, by wybaczyć ludziom, którzy skrzywdzili mnie najbardziej i by dać im zrozumienie i współczucie.”

O ZNAJDOWANIU SENSU W SWOICH TRUDNOŚCIACH

“Jest część mnie, która musiała ze mną rozmawiać na temat wielu rzeczy, które mi się przydarzyły, ale osobiście czuję, że przeszłam przez to wszystko i nadal będę doświadczać trudności w moim życiu ze względu na połączenie [zawód]. Kocham swoją pracę. Pracuję tyle, ile mogę. Zawsze jestem na czas. Zawsze doceniam to, co robię, lecz czasami myślę, że jest to przeznaczone dla innych ludzi. Ważne jest, abym zachowała tę rozmowę w pamięci. Czasami jestem jak: ‘Dlaczego to się przytrafia mi? Błagam.'”

O ODEJŚCIU OD DISNEYA I POCZUCIA WIĘKSZEJ WYGODY Z BYCIA OSOBĄ PUBLICZNĄ

“Kiedy już zburzyłam te ściany, ponieważ będąc częścią Disneya – co prawdę mówiąc było jednym z najlepszych doświadczeń w moim życiu, musiałam stworzyć obraz i mieć go, by być wzorem do naśladowania. W momencie, gdy burzyłam te bariery, czułam się bardzo zdemaskowana i byłam niepewna jeśli chodzi o dzielenie się doświadczeniem z ludźmi. Więc usiadłam, udzieliłam poprawnie politycznych odpowiedzi, rozmawiałam o rzeczach nad którymi pracowałam, o rzeczach, które ludzie chcieliby usłyszeć… W momencie, gdy zaczęłam odrzucać od siebie osąd innych ludzi poczułam, że to prezent. Bałam się tego. Nie chciałam, by ludzie wiedzieli, lecz życie, które mi dano, wierzę, że muszę się nim podzielić.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.