Selena Gomez w rozmowie z SiriusXM w Nowym Jorku

Podczas promocji singla “Lose You To Love” Selena Gomez odwiedziła wiele rozgłośni radiowych, by promować utwór. Nie umknęła jej także wizyta w nowojorskim radio jakim jest SiriusXM, gdzie pojawiła się, by rozmawiać o swojej muzyce, a także życiu prywatnym. Wokalistka podczas wywiadu zagrała rónież w grę, gdzie musiała opisać emocje jakie jej towarzyszą przy każdym z wymienionych utworów. Jesteście ciekawi co o swoich piosenkach myśli sama Selena? Sprawdźcie!

Wywiad dla SiriusXM w Nowym Jorku – 28 października

Selena Gomez w sesji zdjęciowej dla “SiriusXM”

1. Lose You To Love Me: “Potężna”
2. Hands To Myself: “Seksowna”
3. Look At Her Now: “Pewność siebie”
4. Who Says: “Wyjątkowa”
5. Back To You: “Hymn”

“Napisałam “Lose You To Love Me” na początku roku, gdy byliśmy w Los Angeles. Wybierałam się po prostu do studia [nagraniowego] na sesję, lecz nie byłam jeszcze wtedy pewna co z tego wyjdzie. Więc w niecałe dwie godziny uporaliśmy się z piosenką. Za tym utworem kryje się wiele bólu, z czego na koniec wyszło coś pięknego. Myślę, że muzyka, którą teraz tworzę zdecydowanie różni się od ostatnich singli i nagrań, które wydałam. Zdecydowanie dojrzałam, mam teraz inny kierunek, choć czasami wciąż zastanawiam się, którą drogą chcę iść. Nigdy nie decyduję się na jeden [kierunek], zawsze cieszę się z próbowania nowych rzeczy.”

“Mam wielu przyjaciół, ale najbliżej mi do tych, z którymi spędzam każdy dzień. Mówiłam to już wiele razy, lecz moi przyjaciele uratowali mi życie na wiele sposobów. Rzadko zdarza się komuś ufać, w sposób w jaki to robię ja. Wielu ludzi przewinęło się przez moje życie, oni nie są sztuczni, nic ich nie obchodzi, cieszą się z tego jaka jestem. To jakieś dwanaście lat przyjaźni, z niektórymi osiem. Czuję się przy nich bezpieczna. Przeszłam przez wiele, a oni mnie nigdy nie opuścili i tego nie zrobią.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.