Selena Gomez w programie “The Kelly Clarkson Show”

Zgodnie z zapowiedziami Selena Gomez pojawiła się 4 marca w studio programu “The Kelly Clarkson Show”, aby porozmawiać o swoim ostatnim albumie “Rare”, nadchodzącej marce kosmetyków czy o swoim pierwszym pocałunku na planie serialu z Dylanem Sprouse. Dodatkowo Kelly Clarkson jako prowadząca wykonała na koniec emisji show cover piosenki “Lose You To Love Me”.

Odcinek został wyemitowany na terenie Stanów Zjednoczonych 9 marca, a już poniżej możecie przeczytać streszczony wywiad z gwiazdą, a także dostępne multimedia w galerii strony.

Rozmowa zaczyna się od zapytania Seleny Gomez czy często wybiera się do swojego rodzinnego domu w Teksasie i czy jest to dla niej wyjątkowe. “Wybieram się tam często, bo jest to dla mnie czymś w rodzaju nostalgii i jestem tam co roku. Dorastałam tam i tam wszystko się zaczęło. Musiałam zapukać do drzwi i upewnić się, że ktoś tam będzie, bo zazwyczaj nikt nie otwierał. Mężczyzna, który mi otworzył był bardzo wyluzowany i powiedział, że mogę śmiało wchodzić. W ogóle nie obchodziło go to, że tam byłam. Mówił, że na ścianach są wciąż moje napisy, a w garażu stoi moje łóżeczko. Spytałam go czy mogę je zabrać, a on się zgodził” – odpowiedziała. Dodaje także, że w szafie znalazły miłosne teksty w kierunku Cole’a Sprouse, w którym była zakochana. Przyznaje, że liczyła na bycie razem w przyszłości, jednak skończyło się na tym, że musiała w serialu pocałować jego brata bliźniaka, Dylana Sprouse. Mówi z uśmiechem, że był to jeden z najgorszych dni w jej życiu.

Kelly Clarkson pyta wokalistkę dlaczego album “Rare” uważa za swój najbardziej osobisty do tej pory. “Ponieważ zaczęłam bardzo młodo i duża część mnie nie miała szansy rozwinąć swojej tożsamości w normalnym otoczeniu. Gdy pracowałam z Disneyem to świetnie się bawiłam i był to jeden z najlepszych czasów w moim życiu. Nie umiem powiedzieć nic złego na ten temat, ale moje życie było wtedy pod większą kontrolą. Były pewne rzeczy, które musiałam zrobić i zrozumieć co jest w moim klimacie. Stale starałam się tworzyć coraz lepszą i lepszą muzykę. Zdaje sobie sprawę z tego, że ludzie mogą nie uważać mnie za dobrą wokalistkę, lecz ja naprawdę kocham pisać teksty piosenek, tworzyć je, tworzyć melodie czy dojrzewać. Czułam, że to była moja szansa, bym mogła powiedzieć wszystkie te rzeczy w taki sposób, w jaki chcę, o związkach czy ciężkim czasie, byciu wrażliwym. Chciałam, by to brzmiało dobrze. Chciałam, aby każde słowo miało znaczenie i można było je poczuć fizycznie. Wciąż jestem w studio, bo czuję, że [album] mnie zainspirował i chcę to kontynuować.” Kelly Clarkson chcąc dodać otuchy Gomez powiedziała, że dobra wokalistka nie musi mieć silnego głosu, a umiejętność poruszenia ludzi poprzez swoją muzykę. “Najlepszą wokalistką na świecie nie jest osoba, która jest najgłośniejsza. Nie musisz mieć głosu jak Whitney Houston. Najlepsza wokalistka na świecie jest w stanie cię poruszyć” – mówi. “Jako piosenkarka do piosenkarki mówię ci, że to co tworzysz jest piękne. Kocham twój album i kocham śpiewać twoje piosenki. Ona ma znaczenie i porusza ludzi, więc nigdy więcej nie neguj swojego daru, bo ma on moc.”

Rozmowa zaczyna się od tego, że Kelly Clarkson wyznaje, że odsłuchała album “Rare” po raz pierwszy gdy była w samochodzie i pyta Gomez w jaki sposób wpadła na całą koncepcję “bycia Rare”. Piosenkarka przyznaje, że miała tę piosenkę [“Rare”] od czterech lat i mówi, że zamysł towarzyszył jej przy tworzeniu całej płyty. “Porównywałam siebie do innych ludzi przez lata, przez co stawałam się niepewna. Te słowo znaczy dla mnie bardzo wiele” – mówi. W dalszej części wywiad sprowadza się do nadchodzącej linii kosmetyków gwiazdy. “Chciałam stworzyć linię, która będzie czymś prostym. Moja linia kosmetyków będzie przyjazna dla alergików, a także nie jest testowana na zwierzętach. Chciałam, by każda dziewczyna czy ktokolwiek inny mógł z niej korzystać” – komentuje. W kolejnym fragmencie Clarkson pyta Gomez o to czy lubi program “Shark Tank”, na co odpowiada, że bardzo. Piosenkarka wypowiada się także o swoim udziale w “CrimeCon”, gdzie wraz z mamą pomagała rozwiązywać zagadkę kryminalną.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.