Selena Gomez w programie „The Ellen DeGeneres Show”

Selena Gomez zgodnie z zapowiedziami pojawiła się w jednym z najbardziej popularnych programów rozrywkowych jakim jest „The Ellen DeGeneres Show”. Ostatni raz piosenkarka pojawiła się w talk-show w 2015 roku w ramach promocji albumu „Revival”, gdzie dodatkowo wystąpiła z singlem „Same Old Love”.

Odcinek, w którym Gomez wzięła udział był specjalny nie tylko dla osób oglądających, a także dla niej samej. Zamiast Ellen DeGeneres, która standardowo rozmawia z gośćmi, na jej fotelu zasiadła Jennifer Aniston, która grała jedną z głównych ról w serialu „Friends”. „Wczoraj było tak wiele zabawy!! @jenniferaniston była w moim życiu ogromną postacią. Uwielbiam jej humor, wdzięk oraz serce!” – napisała piosenkarka pod zdjęciami na Instagramie. Koniecznie sprawdźcie streszczenie rozmowy poniżej.

Rozmowa zaczyna się od skomplementowania Seleny Gomez przez Jennifer Aniston. Piosenkarka dziękuje bardzo i mówi o tym jak w przeszłości każdego czwartku zasiadła ze swoją mamą do telewizora, aby móc obejrzeć z nią „Friends”, gdzie Aniston grała jedną z głównych ról. „Płakałam, gdy ostatni sezon dobiegł końca. Jednak to, co mnie uszczęśliwiło to to, że teraz nawet ludzie w moim wieku mają obsesję [na punkcie serialu]” – mówi. Jennifer dodaje, że ona i Gomez znają się od lat oraz zdradza, że nawet spotkały się kiedyś w jej prywatnym domu i zamówiły sobie pizzę. Przyznaje, że piosenkarka od zawsze była bardzo urocza. Selena mówi także, że spotkała kiedyś Jennifer w łazience, gdy nie była jeszcze rozpoznawalna, lecz aktorka wyszła wtedy pośpiesznie i nie miały czasu się przywitać. „Moje serce się zatrzymało i totalnie zwariowałam. Pobiegłam do mojej mamy i powiedziałam jej, że właśnie widziałam Jennifer Aniston!” – komentuje wokalistka. W kolejnej części Aniston mówi, że niedawno ukazała się nowa płyta od Gomez, która zadebiutowała jako numer jeden w USA oraz dodaje, że dzięki nowemu wydawnictwu dostaje ona najbardziej pochlebne opinie odnośnie muzyki w całej swojej karierze. „Minęło ponad cztery lata odkąd wydałam osobistą muzykę. Byłam bardzo zdenerwowana, bo nigdy nie wiesz co się może wydarzyć [jak ludzie zareagują na nową muzykę]. Opinie na temat albumu, które otrzymałam tylko potwierdziły, że wiem, że jestem prawdziwą artystką. Pracowałam cholernie ciężko nad tym albumem” – komentuje. Jennifer przyznaje, że „Lose You To Love” to piosenka, która wiele odsłania [z życia gwiazdy]. „Gdy byłam młodsza uważałam, że bycie wrażliwym i dzielenie się z ludźmi moim sercem jest czymś słabym. Zdałam sobie sprawę, że każdy inny relacjonował moje życie, więc dlaczego miałabym nie wydać czegoś, co przedstawia moją stronę tej historii? To nie jest obraźliwe ani nic w tym stylu. To piękny moment, by pozwolić temu odejść. Byłam z tego bardzo dumna”.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.