Selena Gomez w nowym wywiadzie dla Teen Vogue Summit 2020

Zgodnie z zapowiedziami, Selena Gomez udzieliła wywiadu dla Teen Vogue Summit 2020, gdzie mówiła o swoim albumie „Rare”, poczuciu własnej wartości, a także planach na ostatniu miesiąc w roku.

„Kiedy byłam młodsza, miałam szczęście, że znalazłam swoją pasję i od tego momentu musiałam z nią iść bez względu na to, co się stało”, wyjaśniła Selena Gomez redaktor naczelnej Lindsay Peoples Wagner, Teen Vogue. „I z tego powodu wiele osób powiedziało mi „nie”, wiele osób powiedziało… że nie jestem zdolna.” To negatywne nastawienie tylko wzmocniło dążenie Seleny do sukcesu. „Tematem wszystkiego, co robię, jest dobra jakość. Chcę mieć pewność, że rzeczy, w które się angażuję, czy to wszystkie rzeczy biznesowe do mojej pracy aktorskiej czy śpiewania, ważne jest dla mnie, aby być autentycznym i połączyć się z czymś. Inaczej, wydaje mi się to trochę bezcelowe. To wymaga dużo ciężkiej pracy. Ale nagroda jest niesamowita.”

Autentyczność to podstawowa wartość publicznego wizerunku Seleny; nie boi się być bezbronną wobec swoich fanów na temat swoich przekonań politycznych, zdrowia i życia miłosnego. W rzeczywistości wrażliwość była głównym tematem jej ostatniego albumu, Rare, który był wydany na początku tego roku. „Cały temat mojego ostatniego albumu to dużo odkrywania siebie, czucia się dobrze samym ze sobą, bycia samemu i bycia bezbronnym, bycia ok z nie wyglądaniem jak wszystko inne, jak wszyscy inni” – powiedziała Selena w swoim przemówieniu. Piosenki takie jak „Lose You to Love Me” i „Look at Her Now” były sposobem Seleny przetwarzania jej życia w świetle reflektorów i intensywnej uwagi poświęconej jej relacji.

Selena wykazała się szczerością i otwartością, szczególnie jeśli chodzi o rozmowę o zdrowiu psychicznym. „Myślę, że to mniej straszne, kiedy o tym mówisz. Więc to jest pewne poczucie wolności, które zyskałam teraz”, powiedziała. „Myślę, że miałam moment, w którym czułam się inna. Na przykład, „Dlaczego tak reaguję? Dlaczego czuję się w taki, a nie inny sposób?” i musiałam to zrozumieć. Nie chciałam zostać w tym miejscu zamieszania.”

Kiedyś Selena czuła się komfortowo mówiąc otwarcie o tym, jak się czuje, jej świat otworzył się, a zachęcająca dyskusja i uczciwość w odniesieniu do Twoich emocji stała się częścią jej misji. „W mojej osobistej podróży chodziło o moje wyczucie czasu; kiedy poczułam, że to działa, to wtedy nagle stałam się taką obsesją, że wszyscy, których znałam, zrozumieli, że dzielenie się swoimi emocjami jest wspaniałe”, podzieliła się z nami. „Jestem wielką zwolenniczką terapii. Czuję, że istnieją grupy wsparcia dla wszystkich, i to jest w porządku.”

Selena dodała, że jest zainspirowana, gdy widzi, że kobiety wspierają kobiety, ale ma nadzieję, że więcej mężczyzn również zaangażuje się w ich wspieranie. „Chętnie zobaczyłabym, jak mężczyźni bardziej bronią kobiet”, wyjaśniła. „Wierzę, że miejsce, w którym wszystkie kobiety się wspieraja jest wspaniałe, ale potrzebujemy też wsparcia ze strony mężczyzn.”

Co dalej dla Seleny? Ma na swoim koncie kilka dużych projektów, w tym nowe produkty Rare Beauty oraz nadchodzący serial telewizyjny, „Only Murders in the Building”, w którym zagrają legendy komediowe Steve Martin i Martin Short. „Nadal zamierzam pracować nad następną kolekcją dla Rare Beauty, o tym właśnie teraz rozmawiamy. Obecnie kręcę swój show dla Hulu – to komedyjno-dramatyczny show, którego nie mogłam się doczekać, aby zacząć filmować, a teraz mamy okazję bezpiecznie to zrobić, więc nie mogę się doczekać” – powiedziała Selena. „A potem święta… spokojnie z moją rodziną. Nie mogłem prosić o nic więcej.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.