Selena Gomez w nowym, psychologicznym thrillerze, donosi Variety

Selena Gomez w tym roku nie zwalnia z tempa! Jakiś czas temu podczas jednego z wywiadów artystka zdradziła, że pracuje obecnie nad 16 różnymi projektami, nie zagłębiając nas póki co w żadne szczegóły. Jak donosi Variety oraz inne, rzetelne strony internetowe, aktorka ma zagrać w nowym filmie, a dodatkowo zająć się jego produkcją u boku Shawna Levy’ego i Dana Cohena. Mowa tutaj o psychologicznym thrillerze/horrorze “Dollhouse”, który stylem będzie przypomniał popularny film “Czarny łabędź” w reżyserii Darrena Aronofsky’ego, powstały w 2010 roku. Paisleya. Cała akcja filmu miałaby toczyć się się na elitarnej scenie modowej Nowego Jorku. Nie znamy jeszcze premiery horroru z gwiazdą, ale film “Dollhouse” wyjdzie spod ręki STX Entertainment w reżyserii Michaela Paisleya.

Gomez rozszerzyłaby tym samym listę produkowanych przez siebie filmów i seriali (“13 Reasons Why”, “Living Undocumented”, “Selena + Chef”, “The Broken Heart Gallery”, “This Is The Year”, “Only Murders In The Building”, “Hotel Transylwania 4”, “Rising”)

“Zaangażowanie Seleny jest ekscytującym kierunkiem dla tego projektu. Jest niezwykle utalentowana zarówno jako gwiazda, jak i producent” – powiedział w oświadczeniu prezes STXfilms, Adam Fogelson. “Połączenie Seleny z Shawnem i doświadczeniem Dana w gatunku horror-thriller podniesie na duchu “Dollhouse” i nie możemy być bardziej podekscytowani sposobem, w jaki jest on rozwijany”.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.