Selena Gomez w nowym filmie biograficznym o życiu Silvii Vasquez-Lavado, “In the Shadow of the Mountain”

Selena Gomez nie przestaje zaskakiwać! Jak donosi nam oficjalnie The Hollywood Reporter, gwiazda zajmie się w najbliższym czasie realizacją nowego projektu filmowego, jakim jest film biograficzny “In the Shadow of the Mountain” o życiu Silvii Vasquez-Lavado. Aktorka wcieli się w rolę tytułowej kobiety, która jest pierwszą otwartą homoseksualistką, której udało się ukończyć Siedem Szczytów, najwyższą górę na każdym kontynencie, zarówno z list Messnera, jak i Bassa. Reżyserią i scenariuszem projektu zajmie się Elgin James, natomiast nad produkcją zapanuje zdobywczyni Oscara, Donna Gigliotti u boku piosenkarki.

Nasza strona jakiś czas temu poinformowała Was, że Selena Gomez ma wystąpić w psychologicznym horrorze/thirllerze, “Dollhouse” [sprawdź więcej], a także, że już w tym miesiącu rozpoczną się zdjęcia do serialu z jej udziałem, “Only Murders In The Building” [sprawdź więcej].

Sprawdźcie koniecznie dostępne na tę chwilę informacje o “In the Shadow of the Mountain”:

Selena Gomez wcieli się główną rolę jako peruwiańska alpinistka i przedsiębiorca społeczny, Silvia Vásquez-Lavado w nowym filmie, opartym na wspomnianiach Vásquez-Lavado “In the Shadow of the Mountain”.

Vásquez-Lavado jest pierwszą homoseksualną kobietą, która ukończyła Siedem Szczytów, najwyższych gór (w tym Mount Everest) na każdym z siedmiu kontynentów. Jest również założycielką Courageous Girls, organizacji non-profit, która pomaga osobom ocalałym z wykorzystywania seksualnego i handlu ludźmi, a także organizowała wycieczki dla ocalałych z wykorzystywania do bazy Mount Everest. “In the Shadow of the Mountain” ma się ukazać w 2022 roku.

Gomez wyprodukuje “In the Shadow of the Mountain” z pomocą July Moon Productions. Inni producenci to Scott Budnick za pośrednictwem swojego sztandaru One Community i Donna Gigliotti, laureatka Oscara za pośrednictwem swojej firmy Tempesta Films. Vásquez-Lavado i Lara Love Hardin z firmy Idea Architects są producentami wykonawczymi.

Elgin James zajmie się reżyserią i scenariuszem “In the Shadow of the Mountain”. Wyreżyserował on taki film jak “Lowriders” i współtworzył serial “Mayans M.C.”. Gomez jest reprezentowana przez WME, Lighthouse Management & Media oraz kancelarię prawną Ziffren Brittenham. Vásquez-Lavado jest reprezentowana przez WME i Idea Architects. James jest reprezentowany przez WME, Jamie Patricof z Hunting Lane i adwokata Tarę Cole.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.