Selena Gomez produkuje komedię „The Broken Heart Gallery”

„The Broken Heart Gallery” – taki tytuł nosi komedia romantyczna, którą Selena Gomez wyprodukuje wraz ze swoją mamą – Mandy Teefey. O tym wspólnym przedsięwzięciu poinformował nas magazyn „The Hollywood Reporter” na okładce którego, artystka pojawiła się w 2016 roku [obejrzyj sesję]. To samo czasopismo zorganizowało ostatniego dnia kwietnia galę Empowerment in Entertainment, na której zjawiła się Gomez [przeczytaj relację]. Za produkcję artystka nie odpowiada już pierwszy raz. Jej debiut nastąpił w 2017 roku, gdy okazało się, że wykonawczo pomogła przy stworzeniu najczęściej oglądanego serialu na platformie Netflix w 2018 roku„13 Reasons Why”.

Teraz czas na nowy projekt. Wspomniana komedia to debiut reżyserski Natalie Krinsky. Wytwórnia No Trace Camping, producent nagrodzonego Oscarem filmu „Room” i komedii sportowej „Goon”, sfinansuje i wyprodukuje wraz z Teefey i Gomez „The Broken Heart Gallery”. David Gross, Jesse Shapira, Jeff Arkuss i Mason Novick wyprodukują fabułę, której zdjęcia rozpoczną się w sierpniu bieżącego roku. W filmie pojawi się Geraldine Viswanathan („Blockers”), Dacre Montgomery („Stranger Things”) i Utkarsh Ambudkar („The Mindy Project”). Więcej szczegółów poniżej.


„Geraldine Viswanathan, Dacre Montgomery and Utkarsh Ambudkar Cast in „Broken Heart Gallery””– „The Hollywood Reporter”

„Producentki serialu „13 Reasons Why” – Selena Gomez oraz jej matka Mandy Teefey będą producentkami wykonawczymi komedii romantycznej – debiutu fabularnej scenarzystki Natalie Krinsky, którą firma Endeavour Content sprzedaje w Cannes.

Geraldine Viswanathan („Blockers”), Dacre Montgomery („Stranger Things”) i Utkarsh Ambudkar („The Mindy Project”) podpisali kontrakt na komedię romantyczną „The Broken Heart Gallery”, debiut reżyserski Natalie Krinsky.

W ramach pobudzenia projektu, który firma Endeavour Content będzie sprzedawać kupującym w Cannes w przyszłym tygodniu, Selena Gomez weszła na pokład jako producent wykonawczy, łącząc się z Mandy Teefey, partnerem produkcyjnym „13 Reasons Why”.

Wytwórnia No Trace Camping, producent nagrodzonego Oscarem filmu „Room” i komedii sportowej „Goon”, sfinansuje i wyprodukuje „The Broken Heart Gallery”. David Gross, Jesse Shapira, Jeff Arkuss i Mason Novick wyprodukują fabułę, której zdjęcia rozpoczną się w sierpniu.

Krinsky napisała także scenariusz do „The Broken Heart Gallery”, w którym pojawia się Lucy (Viswanathan), kolekcjonerka, która cierpi z powodu rozstania z chłopakiem i szefem w Whitney Museum (Ambudkar). Nie wiedząc, co zrobić z przedmiotami kochanka, które pozostał po nim poznaje w hotelowym holu nieznajomego (Montgomery). Scenariusze Krinsky zostały wykorzystane w serialach, między innymi w „Gossip Girl” i „Grey’s Anatomy”, a ostatnio zaadaptowała film Gilliana Flynna – „The Grown Up” od Universal Pictures.

Viswanathan wystąpiła w komedii Kay Cannon – „Blockers”, a ostatnio w dramacie Minala Baiga – „Hala”, który został wykupiony przez Apple po premierze podczas Sundance Film Festival 2019. Zagrała także w serialu TBS – „Miracle Workers” u boku Daniela Radcliffe’a i Steve’a Buscemiego oraz u boku Hugh Jackmana i Allison Janney w nadchodzącym „Bad Education” Cory’ego Finley’a.

Montgomery jest najbardziej znany z roli Billy’ego Hargrove’a serialu Netflixa – „Stranger Things”, zagrał także w filmie „Lionsgate Power Rangers”.

Ambudkar zagrał u boku Jillian Bell w „Brittany Runs a Marathon”, który zdobył tegoroczną Nagrodę Publiczności podczas Sundance Film Festival 2019 i został przejęty przez Amazon, który wyda go w sierpniu. Pojawi się wraz z Jodie Comer, Taiką Waititi i Ryanem Reynoldsem w komedii akcji Shawna Levy’ego Free Guy i zagra jedną z głównych ról w adaptacji „Mulan” Disney’a, która pojawi się w przyszłym roku.

Viswanathan i Montgomery są reprezentowani przez WME i 3 Arts Entertainment. Ambudkar jest reprezentowany przez Gersh and 3 Arts Entertainment. Krinsky został zastąpiony przez WME i Gotham Group.

Endeavour Content i Jamie Feldman z LGNAFC obsługują światową sprzedaż w Cannes.


Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.