Selena Gomez producentem wykonawczym nowego filmu od Davida Henrie, “This Is The Year”

Kto by się spodziewał, że Selena Gomez i jej “starszy brat”, David Henrie, na nowo pojawiają się na ekranach telewizorów? Dzisiejszego dnia wokalistka ogłosiła nowy projekt, którego podjęła się miesiące temu, a mianowicie wyprodukowanie nowego filmu od Davida Henrie, “This Is The Year”. Gomez pojawiła się w listopadzie ubiegłego roku na przedpremierowym pokazie produkcji [sprawdź zdjęcia]. To już piąta realizacja, której produkcją zajmie się gwiazda (“13 Reasons Why”, “Living Undocumented”, “The Broken Heart Gallery”, “Only Murders In The Building”, “This Is The Year”).

“W akcie desperacji by zdobyć dziewczynę swoich marzeń, maniakalny licealista i jego najlepsi przyjaciele wyruszają w podróż, aby zobaczyć swój ulubiony zespół na największym festiwalu muzycznym roku”

Premiera nowej komedii, w której dodatkowo zobaczymy Gregga Sulkina (Mason z “Czarodziei z Waverly Place”) odbędzie się już 28 sierpnia, a towarzyszyć jej będzie wirtualne wydarzenie. Wchodząc na oficjalną stronę filmu można zakupić specjalny bilet, który umożliwi wam uczestniczenie w premierze, na której pojawi się Selena Gomez oraz David Henrie. Część dochodu ze sprzedaży trafi do Plus1 COVID-19 Relief Fund. Całe show poprowadzą Charlie oraz Dixie D’Amelio.

Selena Gomez na Instagramie

Zdjęcia promocyjne

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.