Selena Gomez prezentuje nowy, hiszpańskojęzyczny singiel – „De Una Vez”

Od paru dni na terenie Meksyku i Brazylii fani zaczęli dostrzegać murale z wizerunkiem Seleny Gomez i tajemniczymi napisami „De Una Vez” oraz „Baila Conmigo”, co mogło oznaczać tylko jedno – nowa muzyka w drodze. I nic bardziej mylnego, piosenkarka wydała wczoraj w nocy swój nowy singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu i nowej ery.

Piosence towarzyszy także teledysk w reżyserii duetu Los Perez, czyli Tanii Verduzco i jej męża Adriana Pereza. Na jego końcu pojawia się tytuł Baila Conmigo, czyli „Zatańcz ze mną”. To prawdopodobnie zapowiedź kolejnego, bardziej żywiołowego singla. „Uważam, że lepiej śpiewam po hiszpańsku, to jest coś, co odkryłam. Wiele nad tym pracowałam, bo nie możesz niczego źle wymówić. To musiało być precyzyjne i respektowane przez publiczność, dla której zamierzam to wydać” – zdradziła piosenkarka ekskluzywnie dla E!Online. „Wszyscy doznajemy bólu i blizn po różnych doświadczeniach, przez które przechodzimy w życiu, ale tak naprawdę sami się z nich leczymy. Nie chodzi tylko o to, by zostawić przeszłość za sobą i przebaczyć, ale przede wszystkim o siłę, by iść do przodu i rozpocząć kolejny rozdział” – dodała, opisując swój nowy singiel jako hymn miłosny.

Piosenka jest już dostępna do wysłuchania na każdej możliwej platformie streamingującej, a tłumaczenie możecie znaleźć w zakładkach naszej strony. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami:

Oficjalna okładka singla

Zdjęcia promocyjne

Kulisy nagrywania teledysku

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.