Selena Gomez poprowadzi wydarzenie #VaxLive: The Concert to Reunite the World

Selena Gomez ogłosiła za pomocą swoich mediów społecznościowych, że już 8 maja poprowadzi wydarzenie #VaxLive: The Concert to Reunite the World, które ma zachęcić jak największą ilością osób do szczepień przeciwko COVID-19. Show będzie nagrane na stadionie SoFi w Los Angeles.

„Jestem zaszczycona, że mogę być gospodarzem Vax Live: The Concert to Reunite the World”. To historyczny moment, aby zachęcić ludzi na całym świecie do przyjęcia szczepionki COVID-19, gdy stanie się ona dla nich dostępna, wezwać światowych przywódców do sprawiedliwego podziału dawek szczepionki i zgromadzić ludzi na wieczór muzyki w sposób, który nie czuł się możliwy w ciągu ostatniego roku. Nie mogę się doczekać, aby być tego częścią” – powiedziała Gomez.

Dodatkowo na scenie swoją obecnością zaszczyci Jennifer Lopez, H.E.R., J Balvin oraz inni artyści, którzy będą występować. Podczas specjalnego programu Global Citizen wezwie filantropów i korporacje do przekazania wystarczającej ilości „dolarów za dawki [szczepionki]”, aby zaszczepić ponad 27 milionów pracowników służby zdrowia, którzy pracują na pierwszej linii frontu pandemii COVID-19 w najbiedniejszych krajach. Specjalna akcja wezwie również zwolenników globalnego rozwoju i twórców zmian do nakłonienia światowych przywódców do nadania priorytetu sprawiedliwej dystrybucji szczepionki COVID-19. Wydarzenie będzie emitowane w wybranych serwisach, w tym na YouTube czy stacjach telewizyjnych FOX, CBS i ABC.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.