Selena Gomez ponownie krytykuje Facebooka: “Jak możecie tolerować taką nienawiść?”

Selena Gomez po raz kolejny skrytykowała władze Instagrama i Facebooka za brak reakcji na zgłoszenia stron i użytkowników propagujących rasizm. Artystka odniosła się do wpisu londyńskiej organizacji Center for Countering Digital Hate, która nagłośniła sprawę serwisów rządzonych przez Marka Zuckerberga, które zwlekały z usunięciem rasistowskich postów. “Facebook pozwolił zostać tym stronom online, mimo zgłoszeń, które były wysłane 3 dni temu. @Facebook prosimy całkowicie usuń te neonazistowskie treści, teraz” – pisze organizacja.


Gomez nie zwlekała z komentarzem i gdy tylko trafiła na post, ponownie wystosowała publiczną wiadomość do Facebooka i Instagrama: “Nie mam słów. @Facebook @Instagram, jak możecie tolerować taką nienawiść? Te konta wciąż istnieją, mimo iż zostaliście o nich powiadomieni!!!”


To już kolejny raz, kiedy artystka opublikowała wpisy z mocnym przesłaniem zaadresowanym do serwisów społecznościowych. Poprzednim razem wystostowała ona publiczną wiadomość bezpośrednio do Marka Zuckerberga i Sheryl Sandberg na Instagramie [sprawdź więcej], a także skrytykowała Google na Twitterze za szerzenie nieodpowiednich reklam, które mogłyby zaszkodzić ostanim wyborom prezydenckim w Stanach Zjednoczonych [sprawdź więcej].

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.