Selena Gomez pomaga zmniejszyć handel ludźmi na całym świecie poprzez wolontariat i upowszechnianie wiedzy

Selena Gomez od bardzo dawna zajmuje się działalnością charytatywną. Wokalistka mając zaledwie 17 lat, stała się najmłodszą ambasadorką UNICEF–u, pomagając dzieciom i ich rodzinom w Ghanie i Chile. Wokalistka była także zaangażowana w działalność organizacji RAISE HOPE FOR CONGO, która zajmowała się konfliktem w Kongo, później stała się twarzą kampanii społecznej UR Votes Count oraz ambasadorką DoSomething.org. Wraz z innymi gwiazdami Disney Channel zmieniała oblicze świata – angażując dzieci z całego świata w działalność na rzecz Ziemi. Piosenkarka jest także aktywnym uczestnikiem organizacji Ryana Secresta oraz Step–Up, która zajmuje się dziewczętami z ubogich rodzin. Artystka pracuje także dla Lupus Reasearch Alliance (LRA) – światowej organizacji, która wspiera osoby chore na tocznia rumieniowatego, oraz która poszukuje leku na tę przypadłość. Gomez przeznaczyła na ten cel 100,000 dolarów ze sprzedaży butów Phenom Lux oraz część pieniędzy z dochodów Revival Tour, wspierając LRA [więcej]. Ale to nie jest koniec filantropii piosenkarki! Gomez w 2018 roku zaangażowała się w pomoc organizacji A21, która zajmuje się problemami handlu ludźmi na świecie i przemocą seksualną wobec kobiet. Gwiazda wypowiedziała się na temat jej pracy w wywiadzie do magazynu „Elle” [przeczytaj]. Gomez przez 3 dni podróżowała po Europie, odwiedzając między innymi Bułgarię i Grecję [sprawdź relację]. Zaległościami z wyprawy i nie tylko wokalistka podzieliła się w postach na Instagramie [przeczytaj wpis]. Do mediów trafiła ostatnio informacja, że z powodu Seleny „darowizny wzrosły o 99%”, a cała jej ciężka praca w krajach takich jak Bułgaria, Grecja i Tajlandia pomogła zmniejszyć wskaźniki wykorzystywania seksualnego.

„Because of Selena „donations have increased by 99%” & all of her hard work in countries like Bulgaria, Greece & Thailand has helped decrease rates of sexual exploitation” – A21

„Choć nie jest jasne, kiedy piosenkarka znana z „Good For You” (feat. A$AP Rocky) przestała zgłaszać się na ochotnika, jej wysiłki mające na celu szerzenie świadomości nie pozostały niezauważone.

Gomez od dłuższego posiada w swoim biogramie na Instagramie link do globalnej witryny organizacji A21 zajmującą się zwalczaniem handlu ludźmi, a dzięki niej niespodziewane datki wzrosły o 99%.

Choć sceny niczym z horroru nadal mają miejsce, to są znaczące zmiany w miejscach, w których pracowała Gomez. W Bułgarii, Grecji i Tajlandii pomogła zmniejszyć wskaźniki wykorzystywania seksualnego. Spadły one znacząco od 2017 roku.”

Selena Gomez x WE Day California 2018


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1160478078428229632

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.