Selena Gomez podczas wywiadu i występu dla “Animal Talking with Gary Whitta”

Selena Gomez oraz Trevor Daniel byli gośćmi nowego, wirtualnego programu telewizyjnego jakim jest “Animal Talking with Gary Whitta”, który jest transmitowany na żywo wyłącznie z zestawu talk-show zbudowanego w Animal Crossing: New Horizons.

Podczas wywiadu poruszone zostały takie tematy jak utwór “Past Life” czy wymarzony artysta do współpracy. Selena Gomrz zdradziła także, że rozpoczęła pracę nad kolejnym albumem oraz wspomniała nieco o nadchodzącej marce kosmtycznej, “Rare Beauty”. Sprawdźcie streszczenie rozmowy już poniżej!

Program rozpoczął się od występu artystów z ich nowym singlem “Past Life”. W dalszej części Selena Gomez udziela wywiadu, który rozpoczyna się od pogratulowania jej wszystkich osiągnięć związanych z muzyką. Dziennikarz informuje ją, że ma miliony obserwujących i pyta, jak się z tym czuje, na co odpowiada: “Coż, szczerze to nieco o tym zapomniałam. Oczywiście nie w zły sposób, lecz naprawdę nie zwracam uwagi na to, co mówią o mnie ludzie. Uważam, że to pomogło mi zachować zdrowy sposób myślenia i być tym, kim jestem. Byłam naprawdę szczera i otwarta w kierunku innych ludzi. Odłączyłam się od świata najlepiej jak mogłam. To dziwne, lecz nie myślę o ilości ludzi, która mnie obserwuje, nie mogę dać się temu przytłoczyć. Robię to, co uważam za stosowne.”

Następnie temat rozmowy sprowadza się do utworu “Past Life”. Dziennikarz chwali dwójkę artystów za utwór oraz dodaje, że ich wersja na żywo z piosenką jest jeszcze lepsza od oryginału, na co Gomez dziękuje. Kolejnym pytaniem jest wymarzona współpraca wokalistki, na co mówi: “To trudne, naprawdę. Jest wielu artystów, z którymi bym chciała współpracować, lecz ja zawsze marzyłam o zrobieniu piosenki z Taylor [Swift]. Od dawna chciałyśmy to zrobić. Jesteśmy niczym rodzina od 13-14 lat, a ona jest moją najlepszą przyciółką. Rozmawiałyśmy już o tym… więc nigdy nic niewiadomo.”

W dalszej części rozmowa dotyczy albumu “Rare”. Gary Whitta ponownie zachwala wydawnictwo gwiazdy i uznaje, że musi być ona wstrząśnięta tym, jak dobrze się przyjął. “Tak, byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa. Można w nim znaleźć moją własną, osobistą podróż, przez którą przechodziłam w trakcie jego tworzenia [albumu]. Bardzo się stresowałam [jego wydaniem], lecz uznałam, że to odpowiedni czas. Najbardziej stresowało mnie wydanie mojego pierwszego singla [“Lose You To Love Me”], jednak to piękne, kiedy ludziom się podoba i jeszcze piękniejsze, kiedy to uznają za coś dobrego. Teraz pracuję nad nowym albumem, więc nie utożsamiam się z tym już tak bardzo [ze starymi piosenkami z albumu], lecz wciąż jestem z niego dumna.”

Dziennikarz pyta wokalistkę jak radzi sobie w trakcie samoizolacji, na co mówi: “Nie powiem, że był to najlepszy czas, lecz najgorzej było na początku. Myślę, że każdemu było ciężko siedzieć z własnymi myślami i słuchać o tym, co się dzieje dookoła. To było stresujące. Znalazłam różne sposoby, dzięki którym mogłam pomóc, a także odkryłam różne, interesujące mnie rzeczy”.

Na temat nadchodzącego programu telewizyjnego “Selena + Chef”: “To był kawał dobrej zabawy. Myślę, że głównym zamysłem tego show było podarowanie ludziom, naszej rodzinie czy przyjaciołom czegoś fajnego do oglądania, a także robienie z siebie kompletnej idiotki w kuchni [śmiech]. Mimo wszystko to było bardzo zachwycające. To było coś w rodzaju wideo rozmowy, gdzie oni widzieli mnie w mojej kuchni, a ja ich. Mam nadzieję, że spodoba się to ludziom. To bardzo przyjemne show, gdzie możesz się czegoś nauczyć lub po prostu pośmiać.”. Piosenkarka dodaje także, że najwięcej zabawy miała przy gotowaniu ramenu, a najmniej przy przygotowywaniu ośmiornicy.

Na sam koniec wywiadu wokalistka opowiada o swoich przyszłych projektach. Mówi, że ma wiele zaplanowanych rzeczy jednak na chwilę obecną największym wydarzeniem jest premiera jej linii kosmetyków Rare Beauty. Zdradza, że pracowała nad tym przez ostatnie dwa lata i ma nadzieję, że pomoże zrozumieć ludziom znaczenie słowa “Rare” (pl. rzadki/wyjątkowy). Dodaje także, że marka nie będzie miała zbyt wysokich cen oraz że jej kosmetyki zostały przebadane pod każdym możliwym względem. Swoją nadchodząca linię kosmetyków opisała jako “prostota i klasa”.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.