Selena Gomez podczas wywiadu dla tajwańskiego ETtoday. Sprawdź tłumaczenie!

Selena Gomez w ramach dalszej promocji swojej epki „Revelación” udzieliła wywiadu dla tajwańskiego ETtoday, gdzie opowiedziała o procesie tworzenia muzyki w pandemii, o współpracy z DJ Snake’iem oraz o tym, jak zaprzestanie korzystania z mediów społecznościowych pozytywnie wpłnęło na jej zdrowie psychiczne.

Sprawdźcie koniecznie!

Selena Gomez, młoda amerykańska królowa, zadebiutowała w wieku 10 lat. Ma barwne życie rozrywkowe, ale na jakiś czas popadła w melancholię, przeszła też okres wytrącenia z równowagi. Selena wydała niedawno nową EP-kę „Revelación”. Zgodziła się na wspólny wywiad z tajwańskimi mediami i wyjaśniła wiadomość, że „przejdzie na emeryturę ze sceny muzycznej.”

Twoja nowa EP-ka „Revelación” wykorzystuje jaskrawą czerwień jako główny motyw wizualny. Czy kryje się za tym jakieś znaczenie?
Czerwień jest jednym z najpotężniejszych kolorów. Jeśli dobrze się zastanowić, czerwień może reprezentować wiele skrajnych uczuć, takich jak miłość, gniew, ciepło i tak dalej. Użycie tym razem jaskrawej czerwieni ma na celu wyrażenie „pewności siebie” i „siły nieustępliwości”.

Jak wyglądał proces tworzenia tej EP-ki tym razem? Czy jest jakaś ciekawa historia lub szczególnie trudne miejsce?
Najtrudniejszą częścią dla mnie jest proces nagrywania EPki. Przygotowywaliśmy się do rozpoczęcia nagrywania dopiero przed wybuchem epidemii. W rezultacie wszyscy zostali poproszeni o zapobieganie epidemii i pozostanie w domu, więc nie mogliśmy już wejść do studia nagraniowego razem. Tak naprawdę lubię być w studiu nagraniowym i wchodzić w bezpośrednią interakcję z muzykami, z którymi pracuję, więc nie lubię korzystać z aplikacji online ZOOM do rozmów; czasami nie mam inspiracji, odwołałam kilka sesji nagraniowych. Chociaż w końcu przezwyciężyłam ten incydent, na początku nie było to dla mnie łatwe. Myślę, że najciekawszą częścią tej pracy jest możliwość stworzenia razem pięknych wizualizacji i teledysków dla tej EPki. Jestem bardzo, ale to bardzo podekscytowana, aby zobaczyć jak to wyjdzie i mam nadzieję, że te wizualizacje mogą doskonale pokazać mnie, z której jestem dumna. Z pochodzenia Latynoska.

Tym razem po raz drugi współpracowałaś z DJ Snake’m przy utworze „Selfish Love”. Jak się czujesz z tą drugą współpracą? Czy są jakieś ciekawe historie, którymi chciałabyś się z nami podzielić?
Właściwie, zanim po raz pierwszy współpracowaliśmy z DJ Snake’iem przy „Taki Taki”, dyskutowaliśmy o różnych możliwościach współpracy i z powodu wcześniejszego projektu, proces pracy przy „Selfish Love” tym razem jest bardziej płynny i łatwiejszy. Nawiązując do poprzedniego pytania, ponieważ nie ma możliwości nagrywania razem w studio jak pierwotnie planowano, nawet podczas nagrywania teledysku muszę być od niego oddzielona z powodu serialu telewizyjnego, jestem w Nowym Jorku. Bardzo lubię z nim pracować i mam nadzieję, że następnym razem będziemy mogli pracować razem twarzą w twarz.

„De Una Vez” to piosenka o akceptacji i odpuszczeniu wszystkich przeszłych doświadczeń. Podczas tworzenia tej piosenki, co było największą zmianą w Twoim nastroju?
„De Una Vez” to bardzo piękna piosenka. Naprawdę podoba mi się przesłanie w niej zawarte. Doświadczamy frustracji i bólu w różnych sytuacjach, a nawet doznajemy blizn [psychicznych], ale to również pozwala nam się rozwijać i uczyć się leczyć rany. Muzyka, którą napisałam w ostatnich latach była bardzo prywatna i odkryłam, że im bardziej mogę się szczerze ujawnić, tym bardziej jest to proces uzdrawiania i rozwoju. Mam nadzieję, że te utwory pomogą każdemu, kto je usłyszy, zrozumieć, że nie jest się samemu.

Wiemy, że od trzech lat nie korzystasz z mediów społecznościowych. Co sądzisz o wyłączeniu ich [ze swojego życia]? Czy ma to pozytywny wpływ na Twoje życie?
Ma to dla mnie bardzo pozytywny wpływ! Nie tylko zmniejsza moje lęki, ale także pozwala mi cieszyć się chwilą z moimi bliskimi, przyjaciółmi i rodziną. Nie przegapię już niczego, co dzieje się przede mną z powodu ciągłego trzymania się telefonu. Mam nadzieję, że po roku, w którym świat został zamknięty z powodu szalejącej epidemii, wszyscy nauczą się doceniać znaczenie rzeczywistej komunikacji i relacji międzyludzkich, a nie tylko dbać o rzeczy w telefonach komórkowych czy komputerach.

Wiele osób czuje się niekomfortowo pod względem psychicznym, jak Ty utrzymujesz siebie w lepszym stanie?
Wiem, że ten rok był niekomfortowy dla wielu ludzi, zwłaszcza tych, którzy cierpieli na problemy ze zdrowiem psychicznym przed epidemią. Po pierwsze, myślę, że musimy uznać, że ludzie będą czuć się smutni lub pozbawieni motywacji w mniejszym lub większym stopniu, i nie ma problemu z tymi negatywnymi uczuciami. Nie ma potrzeby, aby krytykować siebie w tych dniach słabości. Odpowiedź na to pytanie jest nieco trudna, ponieważ zależy od tego, przez co przechodzisz i jak się czujesz. Kiedy jestem smutna, zazwyczaj kontaktuję się z moimi przyjaciółmi. Oni zawsze wiedzą, jak dodać mi otuchy, wyciągnąć z depresji i rozśmieszyć.

Przez lata widzieliśmy, jak z nastoletniej idolki stałaś się inspirującą i godną podziwu młodą kobietą. Jak myślisz, w jaki sposób ta nowa praca odzwierciedla Twój obecny stan życia?
To żenujące dorastać na oczach innych. Muzyka, którą skomponowałam w ciągu ostatnich siedmiu lat naprawdę odzwierciedla każdy etap mojego życia i mam nadzieję, że możecie zobaczyć mój rozwój i ewolucję poprzez te utwory. Teraz jestem na bardzo interesującym etapie. Zawsze stawiałam sedno mojej twórczości na bardziej poważnym i refleksyjnym poziomie, ale teraz jestem całkowicie gotowa, by cieszyć się „graniem” muzyki. Nadszedł czas na relaks.

Odkąd byłaś młodą dziewczyną, stałaś się znaną na całym świecie super idolką. Czy kiedykolwiek żałowałaś, że wstąpiłaś na drogę do sławy? Jaka jest najważniejsza rzecz, którą dla niej poświęciłaś?
Myślę, że jeśli jest szansa na zmianę pewnych decyzji w życiu, to każdy będzie się nad tym zastanawiał, ale muszę powiedzieć, że nie żałuję niczego. Nie lubię patrzeć wstecz na moją życiową podróż z perspektywy „co mogłam stracić”, ponieważ nawet kiedy jestem sfrustrowana, zawsze przypominam sobie, jakie mam szczęście, że mogę robić to, co kocham, tworzyć moją ulubioną muzykę i mieć platformę, która pozwala mi używać mojej mocy i głosu, aby wnieść inny wkład w świat.

W Twoim ostatnim wywiadzie zaskoczyła nas informacja, że rozważałaś zaprzestanie tworzenia muzyki, ponieważ uważasz, że ludzie nie traktują jej poważnie. Czy mogłabyś wyjaśnić coś więcej na ten temat? Ponieważ muzyka powinna być najbliższym i najlepszym sposobem na wyrażenie siebie, mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal słuchać Twojej muzyki.
Nie planuję zaprzestania tworzenia muzyki. Dla mnie „tworzenie” to mój najszczęśliwszy czas, czy to tworzenie muzyki, interpretowanie nowych postaci, czy udział w produkcji telewizyjnej lub filmowej, itp. To jest motywacja, która nieustannie napędza mnie do działania i nie wyobrażam sobie dnia, w którym to wszystko się skończy, wciąż mam zbyt wiele rzeczy do zrobienia!

Masz tak wielu zagorzałych fanów na Tajwanie! Czy masz coś do powiedzenia fanom z Tajwanu? Czy słyszałaś coś o Tajwanie lub byłaś na Tajwanie wcześniej?
Kocham moich tajwańskich fanów! Bądźcie świadomi, że nawet jeśli dzielą nas tysiące kilometrów, wciąż czuję waszą miłość i wsparcie. Słyszałam, że na Tajwanie jest wielu bardzo entuzjastycznych i ciepłych ludzi. Słyszałam również, że jest tam wiele pięknych gór, gorących źródeł i plaż, no i oczywiście niekończące się jedzenie! Nie mogę się doczekać, kiedy pojadę na Tajwan, kocham Was!

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.