Selena Gomez podczas wirtualnego pożegnania maturzystów na Facebooku

Selena Gomez dołączyła do szerokiego grona gwiazd jak Cardi B, Amy Schumer, Emily Ratajkowski czy Tori Kelly, by razem z nimi pożegnać wirtualnie maturzystów z USA i Kanady, którzy z powodu panującej epidemii nie są w stanie uczestniczyć w normalnej ceremonii ukończenia szkoły.

Wydarzenie #Graduation2020 odbywało się za pośrednictwem aplikacji Facebook oraz Instagram, gdzie każda z zaproszonych osób mogła w krótkim nagraniu przekazać słowa otuchy dla nowych absolwentów.

„Kiedy ludzie pytają mnie, czy jest coś, co powiedziałabym młodszej wersji siebie, zawsze mówiłam: „Idź i zrób to”. Wszyscy pracowaliście niesamowicie ciężko, aby dojść do tego punktu i wiem, że nie jest to dokładnie tak, jak moglibyście sobie wyobrazić ukończenie szkoły. Chcę przez to powiedzieć, że nie ma nic złego w tym, że nie wiecie jeszcze co chcecie robić przez resztę swojego życia. Jest to podróż do znalezienia swojego kierunku lub pasji, więc nie denerwujcie się błędami i niepowodzeniami, jakie przytrafiają się nam wszystkim. Jak powiedziała niesamowita Oprah: „Nie stajesz się tym czym chcesz, lecz stajesz się tym, w co wierzysz” i myślę, że to rezonuje tak, że jeśli nie wierzysz w samego siebie, nie oczekuj, że inni uwierzą w twoje umiejętności. Mam nadzieję, że wiecie, kiedy dozwolone są większe spotkania, wszyscy mogą się spotkać i świętować ważne osiągnięcie, ale do tego czasu zachowajcie bezpieczeństwo, pozostańcie w kontakcie z przyjaciółmi i bliskimi oraz gratulacje za nowy etap w życiu.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.