Selena Gomez po raz kolejny atakuje Facebooka: “To będzie kosztować ludzkie życia”

To już kolejny raz, kiedy Selena Gomez otwarcie używa swojej ogromnej platformy, by wyrazić złosć w kierunku portali Marka Zuckerberga. Niedawno gwiazda publicznie wezwała Facebooka do działania w sprawie usuwania kont za propagowanie rasizmu, a także skrytykowała Google za szerzenie fałszywych informacji odnośnie ubiegłorocznych wyborów prezydenckich w USA, w postaci reklam. Tym Selena Gomez zarzuca serwisowi to samo w temacie stron antyszczepionkowców i ich “nauk”.

“Dezinformacja w temacie nauki będzie kosztować ludzkie życia. @Facebook mówi, że nie pozwala na szerzenie kłamstwa na temat COVIDa i szczepionek na swoich platformach. Jeśli tak, to skąd to wszystko wciąż się bierze? Facebook będzie odpowiedzialny za tysiące zgonów, jeśli natychmiast nie podejmie działania!” – napisała na Twitterze gwiazda.

Selena Gomez od samego początku pandemii namawia swoich fanów do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i unikania niepotrzebnych kontaktów. Zaangażowanie artystki nie powinno nikogo dziwić, bo jak sama powiedziała w rozmowie z Miley Cyrus, znajduje się ona w grupie podwyższonego ryzyka zarażenia ze względu na jej osłabioną odporność organizmu.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.