Selena Gomez odpowiada na pytania fanów podczas wizyty w stacji radiowej KISS FM w Londynie

Selena Gomez w ostatnim czasie pojawiła się w Europie, a dokładniej w Wielkiej Brytanii, by rozpocząć promocję singla “Lose You To Love Me” oraz nadchodzącego albumu “Rare”. Wokalistka 11 grudnia od rana odwiedzała londyńskie rozgłośnie radiowe i spotykała fanów na ulicach miasta [sprawdź więcej].

Jednym z przystanków była popularna stacja radiowa KISS FM w Londynie, do której zawitała piosenkarka po udzielonym wywiadzie dla Capital FM – największego radia na terenie Anglii. Selena Gomez odpowiedziała podczas wizyty na kilka wybranych pytań od fanów. Sprawdźcie co ciekawego zdradziła tym razem artystka.Jak doszło do tego zdjęcia [sprawdź w galerii], co zostało powiedziane i jak pachnie Gaga.
“Zdjęcie jest po American Music Awards [2016]. Wyszłam wtedy właśnie z leczenia, mówiłam nieco o mojej podróży i o tym jak bardzo byłam wstrząśnięta mogąc powrócić i o tym, że niezależnie od tego co ci się stanie jest zawsze sposób, by wziąć się w garść lub przynajmniej próbować. Stefani [prawdziwe imię Lady Gagi] chciała mnie przytulić po mojej przemowie. Wiem, że ona też przeszła przez podobne rzeczy. To było bardzo urocze, ona po prostu chciała mi podziękować i była przy tym bardzo szczęśliwa. I oczywiście ona wygląda [na zdjęciu] tak niesamowicie dramatycznie, a ja jestem jak taka mała dziewczynka.”

Powrót do tego, jak odkryliśmy, że Selena Gomez je oreo widelcem!
“To było na planie w Bułgarii, gdy nagrywałam film z Ethanem Hawke. W sumie to byłam wtedy w przyczepie i zobaczyłam gdzieś, że jeśli włożysz widelec w środek ciastka to możesz wtedy łatwo je zanurzać i twoja ręka nie będzie w mleku. Robiłam to często, działa dobrze.”

Dlaczego nowa piosenka Seleny Gomez jest absolutnym hitem?
“Dziękuję! Dlaczego? Nie jestem pewna, ale to znaczy, że robię coś dobrze i będę to kontynuować. Również cieszę się, gdy ludzie mogą się uśmiechać lub tańczyć słuchając muzyki.”

Hej, mogę cię poślubić?
“Cóż, nie wiem. Moje podboje miłosne nie są zbyt dobre, więc powiem, że może. Jeśli jesteś miły, ale nie wiem. Jestem bardzo zajętą dziewczyną, mam wiele do zrobienia nim to się stanie [ślub]”.

Kiedy dostaniemy powrót Czarodziejów z Waverly Place?
“To szalone, bo odkąd wyszedł Disney+ jestem częściej pytana o serial niż wtedy, gdy faktycznie w nim grałam. To mnie cieszy, to były jedne z lepszych czasów w moim życiu. Nigdy o tym nie zapomnę. Wciąż rozmawiam z wieloma ludźmi z serialu i szczerze bardzo bym chciała. Nie wiem kiedy to się stanie lub czy w ogóle się stanie, ale wchodzę w to na tysiąc procent.”

Hej, chcesz obejrzeć ze mną Frozen 2?
“Kocham ten film. Zabrałam swoją siostrę, by mogła go obejrzeć. Dobrze się bawiłam. Czy obejrzałabym to z tobą? Pewnie, tak długo dopóki będę mogła zrobić to w domu żebym nie musiała się ubierać i robić tych wszystkich rzeczy.”

Dlaczego Selena Gomez jest tak idealna?
“Te pytania są dziwne, co powinnam powiedzieć? Nie wiem! Po pierwsze to nie jestem i nikt nie jest. Każdy ma jakieś historie i nie zawsze są one idealne, ale dziękuję za powiedzenie tego. To miłe. Staram się jak mogę, ale tak nie jest.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.