Selena Gomez o swoim programie „Selena + Chef” w rozmowie z „Bell Media”

Selena Gomez w ramach promocji swojego programu kulinarnego „Selena + Chef” udzieliła krótkiego wywiadu dla jednostki „Bell Media”, gdzie opowiedziała nieco o swoim show.

Piosenkarka powiedziała co było jej największym wyzwaniem w kuchni oraz wypowiedziała się na temat tego, czy czuje się skrępowana pokazując fanom swój nowy dom.

W naszej galerii zdjęć znajdziecie dodatkowo nowe zdjęcia promocyjne, screencapsy najwyższej jakości z trzech pierwszych odcinków oraz prywatne zdjęcia, które opublikowała Gomez na swoim Instagramie.

Od ośmiornicy, przez facetów po dziwne wybory restauracyjne. Wszystko jest na stole w programie „Selena + Chef”.

„Największym wyzwaniem, prawdopodobnie, była ośmiornica, tylko dlatego, że naprawdę, naprawdę mi się to nie podobało” – powiedziała Gomez. „To był cały proces, którego już nigdy w życiu nie powtórzę.” Szef kuchni Antonia Lofaso dodała zatem: „Ośmiornica cię kocha.” Gomez komentuje: „Oh, wiesz co? Jestem zaszczycona. To było naprawdę pyszne”

Pomysł na Selena + Chef powstał w bardzo prosty sposób: Tak jak miliony innych ludzi na całym świecie, Gomez – obecnie 28-letnia amerykańska aktorka, wokalistka i producentka, która jest znana od czasów dzieciństwa – utknęła w domu podczas pandemii. Postanowiła, że będzie to idealny moment, aby spróbować poprawić swoje umiejętności kulinarne, ponieważ, jak wyjaśniła, „Kocham gotować, po prostu nie wiem jak to robić cały czas”

Oczywiście, kiedy przeciętny człowiek chce się nauczyć gotować, szuka porad online, czyta książki lub konsultuje się z przyjaciółmi. Ale z dostępem do światowej klasy szefów kuchni, aby osobiście jej pomóc, dlaczego Selena Gomez musiałaby przejść przez to wszystko?

Szefowie kuchni, tacy jak Ludo Lefebvre (odcinek pierwszy), Lofaso (odcinek drugi) i Candice Kumai (odcinek trzeci) dołączają zdalnie, by trenować Gomez, przygotowując wszystko, począwszy od sufletów serowych po tostadę z owoców morza. Kiedy Gomez potrzebuje dodatkowych rąk do pomocy, ma pod ręką dziadków i dwie przyjaciółki z kwarantanny. Szefowie kuchni nie są fizycznie tam, aby pomóc Gomezow, gdy sprawy się komplikują, co prowadzi do wielu zabawnych chwil.

Znajdziecie tam też zabawne wstawki, kiedy rozmowa odchodzi od gotowania. W pewnym momencie w pierwszym odcinku Ludo komentuje: „Potrafię ocenić dobrego kucharza po tym, jak gotuje jajka”. Gomez odpowiada, „Tak? Powiedz mi, jak znaleźć dobrego chłopaka.” Dawni chłopcy Gomez to Justin Bieber, Nick Jonas i The Weeknd.

Ludo, który jest z Francji, wyjaśnia dalej, że nie poleciłby Francuzów Gomez, bo „jesteśmy zbyt szaleni”.

Drugi odcinek to pojawienie się ośmiornicy, gdzie Gomez opowiada przezabawną anegdotę o prawdopodobnie niewłaściwej sieci restauracji, gdzie jej ojciec zabierał ją, gdy była mała. Pierwsze trzy odcinki SELENA + CHEF debiutują równocześnie w czwartek (w sumie jest 10 odcinków).

Gomez została zapytana jaki ma stosunek do zapraszania kamer do swojego domu, ponieważ jej fani mogą przeszukiwać obraz, szukając wskazówek dotyczących jej życia.

„Tak bardzo jak lubię swoją pozycję, tak samo zdecydowanie staram się zachować moje życie w prywatności”, powiedziałz Gomez. „Ale to było dla mnie inne. Byłam naprawdę bardzo podekscytowana, ponieważ właśnie wprowadziłam się do mojego domu (w okolicy Los Angeles). W programie pokazuję moją nową kuchnię. W zasadzie nie wprowadziłam się jeszcze oficjalnie i nie czułam się jeszcze jak u siebie w domu, więc było bardzo komfortowo. I tak, myślę, że fani… cóż, mogę zamieścić zdjęcie ziemi, a oni spróbują dokonać analizy tego, co to oznaczało. Więc to się stanie i tak bez względu na wszystko.”

SELENA + CHEF: Zdjęcia promocyjne

SELENA + CHEF: Odcinek 1 (Selena + Ludo Lefevbre)

SELENA + CHEF: Odcinek 2 (Selena + Antonia Lofaso)

SELENA + CHEF: Odcinek 3 (Selena + Candice Kumai)

Selena Gomez na Instagramie

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.