Selena Gomez o pracy nad „Revelación” w trakcie kwarantanny, Rare Beauty i fanach w rozmowie z People en Español

Z okazji wydania swojego pierwszego albumu „Revelación” w całości po hiszpańsku, Selena Gomez zagościła na okładce najnowszego wydania magazynu People en Español. Piosenkarka otworzyła się na proces tworzenia epki w swoim domowym studio, oraz co zainspirowało ją do stworzenia projektu. Mówi także o tym, że „Rare Beauty”, jej marka kosmetyczna, powinna w tym roku być dostępna na świecie. Wspomina także o swoich wiernych fanach, mówiąc, że „to właśnie oni są jej paliwem”, które napędza ją do kontynuowania tego, co robi.

Sprawdźcie koniecznie!

Selena Gomez nie pozwoliła, by życie w kwarantannie spowolniło jej kreatywność. 28-letnia gwiazda pochodzenia meksykańsko-amerykańskiego w rozmowie z People en Español opowiedziała o swoich korzeniach w nowej muzyce. „Absolutnie uwielbiam śpiewać po hiszpańsku. To piękny język. Czuję się inaczej, kiedy śpiewam po hiszpańsku, ponieważ przenosi mnie to do innego świata w moim umyśle” – mówi. „Jest w tym dla mnie coś bardzo uwodzicielskiego”.

Artystka podzieliła się również historiami stojącymi za nowymi singlami z jej pierwszej hiszpańskojęzycznej EP-ki Revelación, która debiutuje w piątek. „De Una Vez” to piosenka, która będzie współbrzmieć z każdym, kto doświadczył złamanego serca. „Wszyscy mamy ból i blizny po różnych doświadczeniach, przez które przechodzimy w życiu, ale tak naprawdę to właśnie w ten sposób uzdrawiamy siebie” – wyjaśnia Selena. „Nie tylko chodzi o pozostawienie przeszłości za sobą i przebaczenie, ale co ważniejsze o siłę, pójście naprzód i rozpoczęcie swojego kolejnego rozdziału”.

„Baila Conmigo”, w którym występuje Rauw Alejandro, ma „tropikalne, zmysłowe brzmienie i wibracje”, mówi. „Jest w tym trochę smutku i tęsknoty, która pojawia się również w podnieceniu, kiedy próbujesz grać trudnego do zdobycia, ale wiesz, że masz te uczucia do kogoś. Podoba mi się to, jak teledysk oddaje uczucie izolacji, którego wielu z nas doświadcza w związku z pandemią i jak muzyka może naprawdę łączyć ludzi bez względu na to, gdzie są na świecie.”

Teraz nadszedł właściwy moment, by zaśpiewać po hiszpańsku. „Od około 10 lat mówiłam o zrobieniu w pełni hiszpańskiego projektu i z tego czy innego powodu nie udało się tego zrealizować” – mówi. „Jestem jednak wdzięczna, że poczekałam, bo 10 lat temu byłby to zupełnie inny projekt. Ostatnie kilka lat w naturalny sposób doprowadziło do tego, że poczułam odpowiedni czas. Pracując nad 'Taki Taki’, a potem poznając Tainy’ego, kiedy pracowałyśmy razem nad 'I Can’t Get Enough’, byłam naprawdę zainspirowana, żeby w końcu to zrobić. Tainy i ja zaczęliśmy wymieniać się pomysłami i tak to się potoczyło. To jest absolutnie coś na mojej liście rzeczy do zrobienia. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak to wyszło i na pewno na tym nie poprzestanę.”

Choć była szczęśliwa, że w końcu udało jej się zrealizować marzenie, które miała od tak dawna, nagrywanie podczas kwarantanny miało swoje wyzwania. „Zaczęliśmy nagrywać EPkę tuż przed tym, jak COVID wszystko zamknął. Musiałam się dostosować do tego, że po kwarantannie nie mogłam już wejść do studia. To było dla mnie trudne ćwiczenie, aby spróbować być kreatywnym z moimi współpracownikami, kiedy nie mogliśmy być wszyscy razem w jednym pomieszczeniu” – wspomina. „Na początku naprawdę tego nie znosiłam i zdarzało się, że po prostu odwoływałam sesję, bo nie chciałam pracować nad Zoomem od nowa. Uwielbiam proces twórczy, który polega na przebywaniu ze wszystkimi w studiu. Ale pomimo wyzwań, na koniec dnia czuję się bardzo szczęśliwa, że mogłam kontynuować robienie tego, co kocham podczas pandemii.”

Była również w kuchni gotując burzę dla jej serialu HBO Max Selena + Chef. „Właściwie nigdy nie myślałam, że będę robić program o gotowaniu. Inspiracją do stworzenia tego programu było to, że wszyscy zostaliśmy poproszeni o pozostanie w domu. Zawsze lubiłam gotować, ale nigdy nie uważałam się za dobrą kucharkę, po prostu cieszyłam się, gdy to robiłam” – mówi. „Najlepszą rzeczą w robieniu programu był fakt, że zebraliśmy ponad 360,000 dolarów dla kilku niesamowitych organizacji charytatywnych. Jestem z tego bardzo dumna.”

Życie w kwarantannie było dla niej przebudzeniem także pod innymi względami. „Nie różnię się od nikogo innego i wierzę, że wszyscy na nowo doceniamy wiele rzeczy, które wcześniej uważaliśmy za oczywiste. Myślę, że przede wszystkim chodzi o znaczenie prawdziwej więzi międzyludzkiej. Wiem, że tego najbardziej mi potrzeba” – mówi. „Mam nadzieję, że kiedy przez to przejdziemy, przy stole będzie mniej telefonów komórkowych, a my wszyscy nie będziemy brać za pewnik doświadczenia bycia razem i bycia w chwili obecnej, bez rozpraszania się technologią”.

Kręci również nowy serial Hulu zatytułowany Only Murders in the Building, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Mimo, że proces ten wiąże się z wczesnym dzwonieniem i długimi godzinami pracy, cieszy się z powrotu na plan. „Uwielbiam mieć tego typu strukturę w moim życiu”, mówi. „Zapomniałam, jak bardzo brakowało mi bycia na planie. To niesamowite uczucie, a dodatkowo pracuję z dwiema legendami komedii – Stevem Martinem i Martinem Shortem.”

Co więcej, wciąż płynie na fali swojej premiery Rare Beauty, która zadebiutowała w zeszłym roku w Ameryce Północnej. „Jestem zachwycona reakcją na produkty i nasze przesłanie, aby celebrować swoją wyjątkowość i być dla siebie milszym” – mówi. „W tym roku będziemy rozszerzać działalność na inne terytoria na świecie. Jest to dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ ostatnie trzy lata poświęciłam na wprowadzenie tej firmy na rynek i szczerze mówiąc, nie mogłabym być bardziej szczęśliwa.”

Chociaż jest dziś w świetnym miejscu, bycie szczerym i mówienie o zdrowiu psychicznym jest ważne dla Gomez, która była otwarta o swojej walce z depresją i lękiem. „Mam tę platformę, a jeśli mogę coś zmienić, wierzę, że to mój obowiązek”, mówi. „Kiedy byłam młodsza, myślałam, że muszę być idealna, ale to niemożliwe, aby zachować pozory, że wszystko jest w porządku. Dotarłam do punktu, w którym nie czułam się autentyczna i ważne było dla mnie, aby być szczerym z moimi fanami, ponieważ oni zawsze odważnie byli ze mną otwarci i szczerzy.”

Jej fani, jak sama mówi, są jej paliwem. „Opowiadają mi o bardzo osobistych rzeczach, które dzieją się w ich życiu. Czasami nawet mówili, że nie powiedzieli o tym nikomu innemu. Nie umknęło mi, że mam z nimi więź. To jest to, co motywuje mnie do dalszego działania”.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.