Selena Gomez o nowej muzyce, współpracy z latynoskimi artystami i nie tylko dla Apple Music

Wraz z wydaniem swojego najnowszego singla „De Una Vez”, Selena Gomez udzieliła wirtualnie wywiadu dla Apple Music. Piosenkarka otworzyła się na temat nowej muzyki, nadchodzącego projektu wyłącznie po hiszpańsku, o tym, że uwielbia J Balvina i Tainy’ego, a także o tym jak się czuje, wiedząc, że w mediach społecznościowych wciąż wzrasta liczba fałszywych informacji, a zarządcy firm nic z tym nie robią.

Streszczenie wywiadu jest już dostępne poniżej:

Na temat nowych projektów muzycznych:
„To jest coś, co chciałam zrobić od 10 lat [hiszpański projekt], ponieważ jestem niesamowicie dumna z mojego dziedzictwa. Jest coś w latynoskiej muzyce, coś, co porusza ludzi (…) Zabawne jest to, że uważam, że lepiej śpiewam po hiszpańsku. To było coś, co odkryłam. Wymagało to wiele pracy , ponieważ nie możesz niczego źle wymówić. To jest coś, co musiało być precyzyjne i musiało być respektowane przez publiczność, dla której zamierzam to wydać. Oczywiście chcę, żeby wszyscy cieszyli się tą muzyką, ale skupiam się na swoich fanach. Skupiam się na moim dziedzictwie i nie mogę być bardziej podekscytowana [na wydanie nowej muzyki w jęzuku hiszpańskim]. Mam tylko nadzieję, że ludzie zrozumieją jak wiele serca w to włożyłam.”

Na temat inspiracji przy tworzeniu hiszpańsiej muzyki:
„Zakochałam się w muzyce J Balvina od samego początku. Jestem także wdzięczna za możliwość pracy z Tainym, jest geniuszem. Kocha to, co robi i jest bardzo utalentowany.”

Na temat szerzenia dezinformacji w mediach społecznościowych:
„Myślę, że zaczęłam od bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Nie bałam się wezwać Marka Zuckerberga ani mówić, co chciałam, ponieważ nie mogłam znieść tego, co widzę. Mogę powiedzieć, że już robimy postępy z Facebookiem i tego typu rzeczami. Ja nie mogę znieść faktów… Ludzie muszą wiedzieć, że istnieją grupy neonazistowskie w Internecie, że w Internecie są grupy nienawiści i szerzy się dezinformacja – od wyborów w USA do wirusa COVID.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.