Selena Gomez na okładce specjalnego wydania magazynu Billboard

Selena Gomez pojawiła się na okładce nowego, specjalnego wydania magazynu Billboard, gdzie pozuje u boku Billie Eilish, rapera DaBaby oraz prezesa i głównego dyrektora wytwórni Interscope Records, która uzyskała nagordę „Wytwórnia Roku”.

Piosenkarka udzieliła wywiadu, podczas którego mówi o swojej wytwórni i jej prezesie czy o współpracy z BLACKPINK przy utworze „Ice Cream”. Sprawdźcie dostępne materiały poniżej!

Selena Gomez o BLACKPINK: „Blackpink to niesamowita grupa, a ich album jest czym świetnym i pomyślałam, że tak fajnie będzie wkroczyć w zupełnie inny świat, więc było to nie do pomyślenia [współpraca]. To było zupełnie inne niż jakakolwiek muzyka, którą robiłam, ale o to chodziło. Pomysł zrobienia czegoś z dominującą grupą dziewcząt, sprowadzenia ich kultury tutaj – i oczywiście one zrobiły to samo dla mnie tam – wydawał się taki idealny”.

Selena Gomez o „Rare”: „Chciałabym powiedzieć, że [„Rare”] był najlepszym albumem, jaki do tej pory wydałam. Nie znaczy to jednak, że nie zamierzam rzucać sobie wyzwań przy kolejnej płycie”

Selena Gomez o Interscope Records: „To, co przyciągnęło mnie do Interscope, to nie tylko ich talent, ale naprawdę tylko John [prezes wytwórni].Kiedy miałam gorszy okres, lub jeśli nie mogłam czegoś wymyślić, zawsze był po mojej stronie. Jesteśmy jak najlepsi przyjaciele – mogę zadzwonić i zapytać go o wszystko. On ma serce w tej szalonej branży.”

Matt LaMotte, marketingowiec Interscope Recors: „Musieliśmy zadbać o to, by promocja albumu była dla niej równie osobista, jak muzyka (…) Jest bizneswoman i gwiazdą popu. Wszyscy ludzie, którzy pracują w jej zespole, traktują to naprawdę poważnie.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.