Selena Gomez na liście najbardziej wpływowych artystów 2020 według Time

Magazyn Time to szanowane czasopismo społeczno-polityczne, które ma największy nakład spośród amerykańskich tygodników. Selena Gomez miała okazję gościć na okładce czasopisma w 2017 roku z okazji bycia pierwszą kobietą w historii, której konto na Instagramie zaobserowało 100 milionów osób [sprawdź więcej]. Dodatkowo Time umieścił kiedyś artystkę w zestawieniu 45 najbardziej przełomowych kobiet w showbiznesie.

Tym razem magazyn opublikował na swojej stronie zestwienie “Najbardziej wypływowych ludzi w 2020 roku” i w kategorii artyści nie mogło zabraknąć nazwiska naszej idolki. Gomez pojawiła się na liście obok takich osób jak BTS, The Weeknd czy Halsey.

Selena Gomez niepostrzeżenie rozpościera skrzydła i wpływy w każdym kierunku, w którym prowadzą ją jej pasje. Zawsze była wspaniałą muzyczką, ale zawsze była też czymś więcej niż tylko muzyką. W zeszłym roku, oprócz wydania trzeciego albumu nr 1, Rare, Selena dostała swój własny program kuliarny na HBO Max, Selena + Chef, a także zagra w serii komedii Hulu, Only Murders in the Building. Wydała własną linię kosmetyków, z którą zobowiązała się do zebrania 100 milionów dolarów w ciągu 10 lat na usługi w zakresie zdrowia psychicznego w społecznościach o niedostatecznym poziomie usług. Wykorzystała swoją ogromną platformę mediów społecznościowych, aby zachęcić do głosowania i wesprzeć Black Lives Matter.

I być może najważniejsze w tych czasach, Selena jest rzecznikiem praw imigrantów w Ameryce. W zeszłym roku wyprodukowała serię dokumentów Netflixa, Living Undocumented i opowiedziała o emocjonalnej podróży swojej rodziny z Meksyku do Stanów Zjednoczonych dla Time. Selena odważnie używa swojej globalnej platformy w służbie swojej pełnej tożsamości. Jest symbolem swojego potężnego pokolenia, które ewidentnie odrzuca pogląd, że jako artyści, aktywiści czy obywatele świata należą do jednej alei.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.