Selena Gomez i Stacey Abrams wyprodukują dokument “Won’t Be Silent”

Selena Gomez i Stacey Abrams wyprodukują dokument “Won’t Be Silent”

Po licznych produkcjach pod swoim pasem w ostatnich latach, Selena Gomez powróci do roli producenta w „Won’t Be Silent”, bezprecedensowego dokumentu zamówionego przez Discovery +, który będzie celebrował kobiety w przemyśle muzycznym i piosenki, które stały się ponadczasowe. Do artystki dołączy Stacey Abrams.

„Won’t Be Silent” ukaże się na Discovery+. Serwis streamingowy ogłosił dziś, że rozpoczęła się produkcja nowego dokumentu wyprodukowanego przez aktorkę, aktywistkę i piosenkarkę Selenę Gomez oraz autorkę, przedsiębiorcę i polityka Stacey Abrams, z reżyserią Kristi Jacobson.

„Won’t Be Silent” będzie „celebrował muzykę, która wpłynęła na świat w wielu różnych kwestiach i niesamowitych artystów, którzy za nimi stoją” – czytamy w informacji prasowej opublikowanej przez Discovery+.

„Film jest listem miłosnym do kobiet, które wykorzystały swój głos w muzyce, aby zmienić bieg historii poprzez sztukę. Potężne kobiety, które będziemy podkreślać, są nie tylko utalentowane, ale były na pierwszej linii frontu wykorzystania kultury i trzymania lustra na niesprawiedliwości polityczne i społeczne. W całej historii kobiety w muzyce używały swojej sztuki jako aktywizmu, zwracając uwagę na kwestie, które wpływają na nasz naród i resztę świata” – mówi Gomez.

„’Won’t Be Silent'” to celebracja artystów, którzy przyczynili się do lepszego świata poprzez swoją legendarną muzykę” – powiedziała Abrams. „Muzyka jest jednym z najbardziej istotnych i inspirujących elementów ludzkiego doświadczenia. W swojej najpotężniejszej formie muzyka może być zarówno wyrazem walki, jak i bramą do zrozumienia. 'Won’t Be Silent’ pokaże wartość muzyki przez pryzmat jednych z naszych największych artystek i ich potężnych piosenek, które inspirują nas w czasach podziałów i walki” – powiedział Igal Svet, wiceprezes ds. filmów dokumentalnych, Discovery+.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.