Selena Gomez i Rare Beauty wspomagają finansowo dwie organizacje na rzecz Black Lives Matter

Jakiś czas temu strona informowała was, że Selena Gomez i jej nadchodząca marka kosmetyczna Rare Beauty postanowiła wesprzeć jeden z kalifornijskich szpitali i podarować im zapas 10tys. maseczek [sprawdź więcej].

Wczorajszego dnia oficjalne konto marki podzieliło się informacją, że postanowiło wesprzeć ruch Black Lives Matter i wpłacić pieniądze na dwie organizacje, Bail Project pomagającą opłacać kaucję niesłusznie aresztowanych protestujących oraz NAACP Legal Defense, która ma za zadanie bronić ludzkich praw i wspomagać fundusz edukacyjny. Szczegóły do przeczytania poniżej.

“Jesteśmy po stronie czarnej społeczności i walce z rasizmem. Wierzymy w celebrowanie naszych różnic i wspieranie różnorodności we wszystkich formach. Nie możemy tego osiągnąć bez świadomego potwierdzenia faktu, że Black Lives Matter. Zimne i bezduszne morderstwa George’a Floyda, Breonny Taylor, Ahmaud Arbery i niezliczonych innych to tylko ostatnie przypomnienia o ogromnej nierówności, z jaką zmaga się społeczność czarnych. Jesteśmy zaangażowani w podejmowanie działań przeciwko temu i jako pierwszy krok przekazaliśmy darowizny na rzecz dwóch organizacji, które potrzebują obecnie kluczowego wsparcia – @bailproject i @NAACP_LDF. Dzięki tym darowiznom chcemy wysłać jasny komunikat pokojowym protestującym, którzy walczą o sprawiedliwość, z dumą stojąc przy tobie.”


Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.