SELENA + CHEF czyli znamy nazwę i datę premiery programu kuliarnego Gomez!

Nasza strona na początku maja informowała Was, że Selena Gomez była w trakcie produkowania nowego programu kulinarnego, w którym ona sama będzie główną gwiazdą [sprawdź więcej].

Kulinarne show będzie emitowane wyłącznie na HBO MAX (chwilo dostępne tylko na terenie USA) i pokazywać będzie Selenę Gomez w kuchni, do której w każdym odcinku dołączy nowy szef kuchni, by pokazać widzom nowe potrawy i udzielić przydatnych wskazówek odnośnie gotowania.

Dzisiaj amerykańska usługa wideo poinformowała, że premiera programu odbędzie się oficjalnie 13 sierpnia i zatytuowana będzie “Selena + Chef”, dołączając nowe informacje na swojej stronie.

Od wprowadzenia dystansu społecznego, Selena Gomez spędziła w swojej kuchni więcej czasu, niż mogła to sobie wyobrazić. Pomimo jej wielu talentów, warto zobaczyć, czy gotowanie jest jednych z nich. Do Seleny Gomez w każdym odcinku dołączy inny szef kuchni. Razem zmierzą się oni z kuchnią każdej odmiany, podzielą się bezcennymi wskazówkami i sposobami, zmagając się przy tym od piecy do palenia po brakujące składniki. Każdy odcinek będzie podkreślał działalność charytatywną związaną z jedzeniem, a ta codzienna, zabawna i pouczająca seria obejmie zarówno walkę, jak i radość z gotowania, jednocześnie zachęcając odbiorców do pozostawania w domu.

One thought on “SELENA + CHEF czyli znamy nazwę i datę premiery programu kuliarnego Gomez!

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.