Przemowa Seleny Gomez w trakcie odbioru nagrody „2020 Leading Ladies Of Entertainment”

Zgodnie z zapowiedziami wczorajszego dnia odbyło się wirtualne wręczenie nagród „2020 Leading Ladies Of Entertainment”, podczas którego wyróżniona została Selena Gomez wraz z innymi kobietami [sprawdź więcej]. Ceremonia została poprowadzona przez Erikę Ender.

Gomez została przedstawiona jako multiplatynowa artystka z milionem sprzedanych singli na świecie, która jest zaangażowana w swoją karierę aktorki oraz piosenkarki i nie tylko. Dodatkowo wypowiedział się o niej przychylnie kolega z branży, z którym miała możliwość pracowania przy utworze „I Can’t Get Enough”, J Blavin: „Selena jest świetną kobietą, niesamowicie skromną, spokojną, ze świetnym poglądem na świat (…) Darzę ją ogromnym szacunkiem”.

Przemówienie Seleny Gomez znajdziecie poniżej:

„Zawsze czułam, że moje serce jest na właściwym miejscu, gdy chodziło o sprawy, które miały znaczenie, ale przez ostatnie kilka lat poświęcałam czas na to, by się kształcić i zrozumieć, że mój głos ma znaczenie. Wszystkie nasze głosy mają znaczenie.”

„To niesamowite uczucie, ale myślę, że to, co naprawdę definiuje sukces, to widzieć, jak ludzie łączą się z piosenką, filmem czy programem telewizyjnym. To może mieć pozytywny wpływ na czyjeś życie.”

„Każdy ma prawo być widziany, a widoczność i reprezentacja są niezbędne w procesie artykułowania naszej tożsamości.”

„Bycie uwzględnionym wraz z innymi kobietami, które nadal dają z siebie wszystko, oznacza dla mnie, jako Latynoski, że ważne jest, abyśmy zrozumiały, jak wielki potencjał mamy do odegrania w tworzeniu zmian”.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.