Potwierdzono datę premiery trzeciego sezonu „13 Reasons Why” i powstanie czwartego finałowego sezonu

23 sierpnia 2019 to ważna data dla fanów serialu „13 Reasons Why”, który produkuje Selena Gomez oraz jej mama, Mandy Teefey. Jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych seriali Netflixa. Produkcja z gatunku young adults porusza wiele trudnych tematów: samookaleczenia, depresji, szykan w środowisku rówieśniczym, gwałtu i molestowania seksualnego. Narracja w pierwszym sezonie prowadzona była z perspektywy Hannah (w tej roli Katherine Langford), która na kilkunastu taśmach opowiada, co pchnęło ją do decyzji o samobójstwie. Dzisiaj Netflix potwierdził oficjalny deadline ukazania się trzeciego sezonu show, na który oczekują jego zwolennicy od zeszłego roku, a także dodał, że ukaże się czwarty, finałowy sezon, o czym informowaliśmy Was już wcześniej [przeczytaj wpis]. Serial doczekał się do tej pory dwóch serii, które przyniosły rekordową oglądalność oraz poważanie. „13 Reasons Why” najczęściej oglądano w 2018 roku na platformie Netflix [sprawdź statystyki]. Główną postać, w którą wcieliła się Katherine Langford nominowanego do Złotego Globa. Serial zdobył także stautetkę Emmy, która została się czwartą w karierze Seleny Gomez [sprawdź więcej]. Gomez do tej pory zaskakiwała nowymi utworami, które pojawiały się w soundtracku show. Z naszych informacji wynika, że pracowała nad tym przez ostatnie miesiące [sprawdź szczegóły]. Czego możemy spodziewać się w kolejnym sezonie? Na pewno wielu zwrotów akcji, między innymi zabójstwa Bryce’a Walkera. Obejrzyjcie zwiastun i zapoznajcie się ze szczegółami udostępnionymi przez justjaredjr.com i variety.com.

https://www.youtube.com/watch?v=zZ2_QYL5-JQ

„„13 Reasons Why” has been renewed for a fourth season, and on top of that, we have the first season three trailer!” – justjaredjr.com

„Oto streszczenie: Osiem miesięcy po uniemożliwieniu Tylerowi popełnienia niewyobrażalnego czynu w Spring Fling, Clay, Tony, Jessica, Alex, Justin i Zach znajdują sposoby na zebranie ciężaru i zatuszowania go razem, pomagając Tylerowi w powrocie do zdrowia. Ale kiedy następstwa burzliwej gry o powrót do domu kulminują w zniknięciu piłkarza, a Clay znajduje się pod kontrolą policji, to od sprytnego outsidera zależy, czy pokieruje grupą przez śledztwo, które grozi odsłonięciem najgłębszych tajemnic wszystkich.

Nowy sezon zadebiutuje 23 sierpnia na Netflixie.

W obsadzie znajdują się Dylan Minnette jako Clay Jensen, Brandon Flynn jako Justin Foley, Justin Prentice jako Bryce Walker, Alisha Boe jako Jessica Davis, Christian Navarro jako Tony Padilla, Miles Heizer jako Alex Standall, Devin Druid jako Tyler Down, Ross Butler jako Zach Dempsey , Timothy Granaderos jako Montgomery de la Cruz, Anne Winters jako Chloe, Steven Weber jako Principle Bowen, Brenda Strong jako pani Walker, Amy Hargreaves jako pani Jensen i Grace Saif jako Ani.”

„„13 Reasons Why” Renewed for Fourth and Final Season, Season 3 to Launch in August” – variety.com

„„13 Reasons Why” zostało odnowione na sezon 4 na Netflixie, będzie to również ostatni sezon serialu, jak dowiedziało się variety.com.

Sezon 4 jest obecnie w fazie produkcji i będzie zawierać ukończenie głównej obsady Liberty High. Ponadto sezon 3, kontrowersyjna seria zadebiutuje 23 sierpnia i będzie się składała się z 13 odcinków. Sezon 3 dzieje się osiem miesięcy po wydarzeniach z poprzedniego sezonu.

Skupi się on na Clay’u (Dylan Minnette), Tony’m (Christian Navarro), Jessice (Alisha Boe), Alexie (Miles Heizer), Justinie (Justin Foley), a Zachu (Ross Butler) znajdą oni sposoby, by pomóc Tylerowi (Devin Druid) ruszyć w kierunku powrotu do zdrowia. Ale kiedy następstwa burzliwej gry o powrót do domu kulminują się w zniknięciu piłkarza, a Clay znajduje się pod kontrolą policji, to od sprytnego outsidera zależy, czy pokieruje grupą przez śledztwo, które grozi odsłonięciem najgłębszych tajemnic wszystkich.

Według osoby posiadającej wiedzę o fabule, w sezonie 3 nie będzie samobójstwa.

W serii występują także Timothy Granaderos, Anne Winters, Steven Weber, Brenda Strong, Amy Hargreaves i Grace Saif. Brian Yorkey stworzył serię i służy jako showrunner i producent wykonawczy u boku Mandy Teefey, Kristel Laiblin, Seleny Gomez i Joy Gorman. Seria jest produkowana przez Paramount Television i Anonymous Content dla Netflix.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.