PopBuzz.com: Trzeci sezon „13 Reasons Why” już w październiku

„13 Reasons Why” to adaptacja książki Jay’a Ashera pod tym samym tytułem. Twórcą serialu jest Brian Yorkey. Od premiery „13 Reasons Why” w 2017 roku Netflix ciągle zmaga się z oskarżeniami o deprawowanie młodzieży poprzez treści ukazywane w serialu. W związku z tym serwis uruchomił między innymi stronę internetową oferującą wsparcie młodym ludziom i ich rodzicom. Serial produkowany przez Selenę Gomez zdobył między innymi nominację do Złotych Globów czy statuetkę Emmy, która jest czwartą w karierze wokalistki [sprawdź więcej]. Show zostało także najczęściej oglądanym serialem Netflixa w ubiegłym roku [statystki tutaj]. Co czeka nas w kolejnej serii? W nowym sezonie „13 Reasons Why” nie zobaczymy już Katherine Langford, która wcielała się w Hannah Baker, o czym wspomniała w jednym z wywiadów [przeczytaj wpis]. Powrócą natomiast Dylan Minnette jako Clay Jensen, Brandon Flynn w roli Justina Foley’a i Alisha Boe jako Jessica Davis, a także Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Miles Heizer (Alex), Devin Druid (Tyler) i Ross Butler (Zach Dempsey). Nagrania trzeciego sezonu skończono w połowie lutego bieżącego roku [szczegóły]. Dzisiaj za to, wyciekła informacja na temat premiery, która – jak donoszą media i Zach Prusak na Twitterze – nowy członek obsady trzeciego sezonu – odbędzie się w październiku. Czy to prawda? 

„„13 Reasons Why” season 3 will return in October according to cast member” – popbuzz.com

„Wydaje się, że Zach Prusak, dodatkowy członek obsady „13 Reasons Why”, ujawnił datę premiery trzeciego sezonu kontrowersyjnego serialu Netflixa na Twitterze.

Zach Prusak, który został uznany za kolejnego, aroganckiego sportowca–mięśniaka w serialu, napisał na Twitterze w zeszłym miesiącu: „„13 Reasons Why” sezon 3. Październik 2019. Chodźmy! #13ReasonsWhy #13ReasonsWhySeason3”.

Zwykle jest to ściśle strzeżony sekret, kiedy to pojawi się kolejny sezon, informacja podana przez Zacha nie została potwierdzona przez Netflixa.

Według strony IMDb, Zack Prusak to: „aktor, znany z „13 Reasons Why” (2017), „Kingdom” (2014) i „Ant–Man and the Wasp””. Jest wymieniony jako pojawiający się w drugim sezonie jako „nieokreślony”, a następnie we wszystkich 13 nowych odcinkach trzeciego sezonu.

Większość fanów spodziewała się, że trzeci sezon pojawi się w czerwcu, mniej więcej w tym samym czasie co pierwszy i drugi sezon.

Główna aktorka, Katherine Langford, która gra Hannah Baker, potwierdziła, że nie wróci, pozostawiając możliwość tworzenia nowych postaci i fabuł.

Trzeci sezon został już nakręcony, a produkcja dobiegła końca. Członkowie obsady, w tym Dylan Minnette, Brandon Flynn, Timothy Granaderos i Ross Butler, zostali zauważeni na planie.

Najnowsze pogłoski sugerują, że Hart Denton z „Riverdale” dołączy do obsady.

Użytkownik Reddita odkrył kaskadera na IMDb, który został uznany za podwójnego kaskadera Harta Dentona na dwa odcinki sezonu 3. Zauważono również, że Clay (Minnette), Justin (Flynn) i nowa postać Charlie Saint (Tyler Barnhardt) mają kaskaderskie dublety dla tych samych dwóch odcinków. Więc jeśli spodziewałaś/eś się, że trzeci sezon ustąpi miejsca dramatowi, pomyśl jeszcze raz.

Żadna ze stron nie potwierdziła niczego, więc należy czekać.”

https://twitter.com/ZachPrusak/status/1138557071534592000

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.