Nagrywanie ’13 Reasons Why’ rozpoczęte!

Wczoraj rano, 7 czerwca, firma Paramount TV, odpowiedzialna za “13 Reasons Why” rozpoczęła nagrywanie serialu, którego producentem wykonawczym jest nasza Selena. Tytułowa adaptacja książki napisanej przez Jay Asher ukaże się w przyszłości, tak jak w przypadku The Fundalental of Caregiving, na kanale Netflix. Reżyserem serii będzie Tom McCarthy – znany z oskarowego filmu ‚Spotlight’. Głównym obsada została również już wybrana. W rolę Claya wcieli się Dylan Minnete, a australijska aktorka Katherine Langford zagra Hannah.

Gwiazda Goosebumps Dylan Minnette i australijska nowicjuszka Katherine Langford dołączą do młodej obsady serialu Netflix ’13 Reasons Why’, od producenta Seleny Gomez, scenarzysty Brian Yorkey, reżysera Toma McCarthy’ego, Anonymous Content i Paramount TV.

W obsadzie 13-odcinkowej serii, według 2007 New York Times bestsellerowej książki YA Jay Asher, są też Brandon Flynn, Christian Navarro, Alisha Boe (Ray Donovan), Justin Prentice (Malibu Country), Devin Druida, Miles Heizer (Parenthood) i Ross Butler.

Yorkey stworzył i napisał adaptację serial, który zaczyna od chłopca o imieniu Clay (Minnette) przez emocjonalną noc, kiedy otrzymał pudełko po butach z kasetami z jego koleżanką i zauroczeniem Hannah (Langford), po tym jak niedawno popełniła samobójstwo. Na taśmach, które są wysyłane z instrukcjami, aby przejść od jednego do kolejnego ucznia, Hannah wyjaśnia dwunastu rówieśnikom, jaką rolę odegrał każdy z nich w jej śmierci, dając 13 powodów dlaczeczego odebrała sobie życie.

Flynn gra Justina, koszykarza z ego gwiazdy. Navarro gra Tonego, samotnika który zawsze będzie stawać za tym, co słuszne. Boe odgrywa rolę Jessiki, znajomej Hannah aż do błędnego Falling-out. Prentice jest Bryce, szkolny frat-boy-in-preppy z dobrym wyglądem. Druid jest Tyler, fotograf z z wędrownym obiektywem. Heizer jest Alex, introspekcja, nieco pretensjonalny i głęboko czujący. Butler gra Zach.

McCarthy i Gomez są producentami wykonawczymi wraz Yorkeym, Diana Syna i Anonymous Content od Joy Gorman, Michael Sugar i Steve Golin, jak również Mandy Teefey i Kristel Laiblin. Filmowanie serialu rozpoczęło się w tym tygodniu.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.