Makijażysta Seleny na Instagramie

Hung Vanngo to obecny makijażysta panny Gomez, który zajmuje się jej wyglądem na przeróżne gale. Maluje on takie gwiazdy jak Taylor Hill, Karlie Kloss czy Adrianę Limę. Podczas najnowszego wywiadu dla gazety ‚The Province’, chłopak postanowił także krótko wspomnieć na temat Seleny.

„Nie pracuję z Seleną w pełnym wymiarze czasu, ale podczas ważniejszych rzeczy: Oscary, American Music Awards, Victoria’s Secret Show oraz Revival Tour. Ona jest niesamowita i zawsze piękna.”

Dzisiaj Hung udostępnił na własnym Instagramie zdjęcie pochodzące najprawdopodobniej zza kulis nieznanej nam dotąd sesji zdjęciowej, promującej „Pantene”. Warto także dodać, że podobnymi fotografiami Vanngo podzielił się z nami jakiś czas temu. Panna Gomez oczywiście nie dosyć, że jest ubrana na nich identycznie, ale i także jej makijaż jest łudząco podobny. Spójrzcie. 😉

Dzisiaj pojawiło się kolejne zdjęcie, które dołączymy do powyższej kolekcji. Bez wątpienia możemy stwierdzić, że owa sesja odbyła się w Nowym York’u, ponieważ makijażysta na pozostałych fotografiach oznaczył to właśnie miasto. Zapoznajcie się z następnym mistrzowskim selfie.

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.