“Kocham was i tęsknię za wami… wiele ekscytujących rzeczy nadchodzi” – Selena Gomez w nowym filmie na Instagramie

Selena Gomez przerwała ciszę na swoich portalach społecznościowych i opublikowała na Instagramie rozczulające wideo dla swoich fanów. Wideo w szybkim czasie zebrało ponad 10 milionów wyświetleń.

Wokalistka przeprosiła, że nie była aktywna i nie publikowała żadnych prywatnych zdjęć/nagrań w ostatnim czasie. Dodała także, że już niedługo dostaniemy nowe, ekscytujące rzeczy oraz podziękowała za wsparcie, które otrzymuje na przestrzeni wszystkich lat.


https://www.instagram.com/p/CDQAY7VDsFb/

“Hej! Chciałam poświęcić trochę czasu na szybką wiadomość dla was, bo nie dodawałam ostatnio zbyt wiele. Chcę tylko dać wam znać, że was kocham i tęsknię za wami. Wielkimi krokami zbliżają się ekscytujące rzeczy i już nie mogę się doczekać, aby podzielić się nimi z wami wszystkimi. Myślę, że na początku tego roku, kiedy wszystko to się działo, czułam się trochę nieswojo, aby umieszczać rzeczy, które mogą być trochę tylko… radosne lub uroczyste, to było dla mnie naprawdę trudne… Poświęciłam trochę czasu, aby dowiedzieć się, naprawdę dowiedzieć się o tym, co się dzieje i nadal uważam to za swój priorytet. Chcę wam tylko powiedzieć, że teraz będę bardziej zaangażowana i wysyłam wam dużo miłości. Będę od teraz pokazywać więcej mojego życia i tego, co robiłam w tym czasie. Dziękuję wam, że tu jesteście i dziękuję za to, że zawsze mnie wspieracie. Niebawem się do was odezwę.”

Selena Gomez w relacji na Instagramie

Selena Gomez na Instagramie

Rzeczy, które robiłam w trakcie kwarantanny – osiedlałam się w moim nowym domu i uczyłam się gry na gitarze

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.