Hung Vanngo w odpowiedzi do fana na temat Seleny Gomez

Hung Vanngo to utalentowany i znany na cały świat makijażysta, który zajmuje się makijażem Seleny Gomez od 2015 roku. To właśnie on udostępnia fanom gwiazdy profesjonalne selfies piosenkarki, które ma on w zwyczaju dodać zawsze na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Wielu fanów naszej idolki postanawia pisać do mężczyzny w wiadomościach prywatnych, bo bardzo często zdarza się, że dostają oni odpowiedź. Tak było i teraz, kiedy jedna z fanek spytała go dlaczego nigdy nie wykonana na Selenie Gomez tego, co przesyłają mu sympatycy wokalistki.

Fan: „Hej Hung, wielu fanów Seleny [Gomez] powiedziało mi, że wysyłają ci na DM przykłady makijaży, które mógłbyś wykonać i nie robisz tego. Dlaczego?”

Hung Vanngo: „Cześć Wam, odpowiem wam wszystkim na to raz. Ona ma wielu fanów. Dostaję tysiące wiadomości na ten temat. Niektórzy kochają ją, gdy ma na sobie pomadki nude, niektórzy nie. Niektórzy kochają czerwień, coś ciemnego, a niektórzy nie. Niektórzy lubią, gdy ma na sobie dużo makijażu, a niektórzy lubią, gdy ma coś naturalnego. Ale oni wszyscy muszą zrozumieć jedno, jeśli robimy zdjęcia, nagrywamy teledysk, są inni dyrektorzy kreatywni [odpowiedzialni za reklamę danej gwiazdy] i to zespół podejmuje decyzję. I na sam koniec, JEDYNA osoba, którą muszę zadowolić jest ona sama. Nikt inny. Ona nie jest dzieckiem. Podejmuje swoje własne decyzje tak jak lubi i musimy to uszanować. Na niektóre wydarzenia woli mieć coś naturalnego, a na niektóre chce czegoś więcej. Jeśli oni są prawdziwymi fanami, to kochaliby ją bez względu na to, jak wygląda lub jaki makijaż ma na sobie. To czym powinni się zajmować to wspieranie jej szczęścia, a nie wybieranie jej błyszczyka lub tego jakie mają być jej brwi. Wszystkiego co dobre, Hung.”

Dodaj komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.