Dove Cameron o radach, jakie otrzymała od Seleny Gomez jako początkująca aktorka Disneya

Dove Cameron o radach, jakie otrzymała od Seleny Gomez jako początkująca aktorka Disneya

Dove Cameron, którą najbardziej kojarzyć można z serialu „Liv And Maddy” na Disney Channel, udzieliła wywiadu dla BuzzFeed News, gdzie opowiedziała o wsparciu, jakie otrzymała od Seleny Gomez, gdy zaczynała swoją karierę. Aktorka wyznała, że Gomez zaprosiła ją do swojego domu, gdzie rozmawiały godzinami. Pełna wypowiedź poniżej:

„Kiedy pierwszy raz zaczynałam pracę w Disney Channel, ówczesny szef sieci, Gary Marsh, był również osobą, która odkryła Selenę [Gomez],” zaczęła. „Zawdzięczam mu wszystko, to co zrobił dla mnie i mojej kariery”.

Cameron kontynuowała, „Kochał Selenę i był jak, 'Naprawdę chcę, abyś zrobiła mi przysługę, czy poszłabyś i spotkała się z Seleną? Ona może porozmawiać z tobą o tym, co to będzie, ponieważ twoje życie się zmieni.”

„Była naprawdę miła,” powiedziała Cameron o Gomez. „Zaprosiła mnie do swojego domu. Nigdy nawet nic nie robiłam, nie udzielałam wywiadów ani nic. Siedziałyśmy przy jej kuchennym stole przez wiele godzin, myślę, że zaoferowała mi zrobienie tostów… Dała mi kilka rad na temat tego, czego nie robić i zdecydowanie rzeczy do zrobienia. Przez kilka miesięcy po tym wydarzeniu pisałam do niej w panice: 'Nie wiem co robić, nigdy wcześniej tego nie robiłam!’. A ona na to: 'Bądź sobą, wszyscy chcą, żebyś była sobą. To było dla mnie naprawdę ważne.”Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.